1. Connected Services
 2. MyToyota
 3. More info
Ātrā atlase

MyToyota funkcijas

Automobiļa atrašanās vieta

 • Tu vari apskatīt sava Toyota automobiļa pēdējo atrašanās vietu, izmantojot lietotni MyToyota (vai portālu MyToyota). Atkarībā no Toyota modeļa automobiļa atrašanās vieta tiek iegūta, pamatojoties uz pēdējo ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu punktu, kas saņemts no tava automobiļa brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzi tā aizdedzi vai pašreizējās atrašanās vietas noteikšanas funkciju.
 • Tu vari apskatīt sava Toyota atrašanās vietu un adresi (ja tāda ir pieejama) kartē, kā arī redzēt laiku, kad automobilis tika novietots stāvēšanai. Izmantojot MyToyota kontu vai citas lietotnes (piemēram, Apple Maps, Google Maps utt.), tu vari iegūt norādes nokļūšanai līdz savam automobilim (maršrutu, attālumu un laiku).
 • Ja tavs Toyota ir aprīkots ar ierīci, kas nodrošina internetpiekļuves pakalpojumu, braukšanas laikā tava automobiļa atrašanās vieta tiek regulāri atjaunināta, ļaujot tev kopīgot tā pašreizējo atrašanās vietu ar citiem. Izvēloties kopīgot automobiļa pašreizējo atrašanās vietu, tu vari atlasīt kontaktpersonas, ar kurām un cik ilgi vēlies to kopīgot. Šīs funkcijas iespējošanai tu vari izmantot savu sociālo mediju ID.


Nosūtīt uz automobili

 • Ja tavs Toyota ir aprīkots ar iebūvētu navigācijas bloku, tu vari izplānot savu braucienu lietotnē MyToyota un nosūtīt to uz savu automobili. Tu vari iestatīt plānoto izbraukšanas laiku vai ierašanās laiku galamērķī. Maršruta aprēķinā tiks iekļauti iespējamie satiksmes apstākļi attiecīgajā laikā un tiks parādīts atbilstošs brauciena laiks. Tu vari pārskatīt nosūtītos braucienus, rediģēt tos un nosūtīt tos atpakaļ uz savu Toyota. Ja vēlies, tu vari pievienot sev interesējošas vietas ceļā uz galamērķi. Papildu informācija par automobiļa navigācijas ierīces savienošanu un lietošanu ir pieejama Toyota automobiļa lietotāja rokasgrāmatā vai portālā MyToyota.


Noūstīt navigācijas norādes uz tālruni

 • Ja tavs Toyota ir aprīkots ar iebūvētu navigācijas bloku, lietotne MyToyota piedāvās sniegt norādes, kā nonākt līdz automobiļa navigācijas sistēmā iestatītajam galamērķim pēc tam, kad būsi izkāpis/-usi no automobiļa. Šis pakalpojums ir balstīts uz attālumu starp galamērķi un vietu, kur novietoji savu Toyota automobili stāvēšanai. Citiem vārdiem sakot, ja tu nenovieto savu Toyota automobili blakus navigācijas sistēmā iestatītajam galamērķim, lietotnē MyToyota tu vari saņemt tālākas norādes galamērķa sasniegšanai (piemēram, ejot ar kājām). Ja vēlies, tu vari saņemt navigācijas norādes citā lietotnē. Mēs apstrādāsim tevis izvēlētā galamērķa un (stāvēšanai novietotā) Toyota automobiļa atrašanās vietu. Papildu informācija par automobiļa navigācijas ierīces savienošanu un lietošanu ir pieejama Toyota automobiļa lietotāja rokasgrāmatā vai portālā MyToyota.


Braukšanas analītika

 • Lietotnē MyToyota (vai portālā MyToyota) tu vari apskatīt informāciju par savu braukšanas stilu, balstoties uz atrašanās vietas datiem, žirosensoriem un G-sensoriem, kā arī nobraukumu un degvielas patēriņa datiem. Šāda informācija tiks sniegta par katru braucienu. Tu vari atzīmēt katru braucienu kā “privātu” vai “darījumu” un izveidot pārskatu, kurā tiks attēloti tādi notikumi kā, piemēram, strauja bremzēšana un ātruma uzņemšana, norādot laiku un vietu.


Atgādinājums par servisa apmeklējumu

 • Mēs tevi informēsim par gaidāmo automobiļa apkopi vai servisa apmeklējumu, pamatojoties uz tava Toyota nobraukumu. Šie atgādinājumi tiek nodrošināti tavā valstī kā daļa no pakalpojumu abonementa, un to pieejamība un/vai precizitāte var atšķirties. Saņemot atgādinājumu, tu varēsi pieteikt tevis izvēlētas pilnvarotas Toyota pārstāvniecības apmeklējumu. Mēs iesakām norādīt savu vēlamo pilnvaroto pārstāvniecību MyToyota profilā. Ja palaidīsi garām pirmo atgādinājumu, mēs varam tev to nosūtīt atkārtoti.
 • Tu esi atbildīgs/-a par sava automobiļa nogādāšanu tehniskās apkopes veikšanai vai servisa apmeklējumam norādītajos laika intervālos. Tas, ka mēs sniedzam šo pakalpojumu un nosūtam tev attiecīgos atgādinājumus, neatbrīvo tevi no šīs atbildības.


Uzlādes līmeņa indikators

 • Atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs automobiļa 12 voltu startera akumulatora uzlādes līmeni. Ja uzlāde nokritīsies līdz līmenim, kas var apgrūtināt automobiļa iedarbināšanu, lietotnē MyToyota tiks parādīts brīdinājuma ziņojums.


Palīdzība negadījumos

 • Šis pakalpojums būs pieejams atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces veida. Ja šis pakalpojums ir pieejams tavam Toyota, noteikti sensori, kas saistīti ar savienotā automobiļa ierīci, uzraudzīs sadursmes, kurās būs iesaistīts tavs automobilis. Ja sadursme pārsniegs iepriekš noteiktu intensitātes līmeni, mēs saņemsim paziņojumu par šo sadursmi. Informācija par sadursmi var tikt nosūtīta vietējam Toyota palīdzības uz ceļa (RSA) uzņēmumam, kurš var sazināties ar tevi, lai piedāvātu palīdzību, pamatojoties uz informāciju par sadursmes intensitāti un uzņēmuma politiku. RSA sazināsies ar tevi, izmantojot tavā MyToyota kontā norādītos personas datus. Atkarībā no vietējā RSA uzņēmuma politikas ziņojums var tikt nosūtīts arī tavā MyToyota kontā norādītajām ārkārtas kontaktpersonām (ja norādītas). Ja RSA nevar sazināties ar tevi (piemēram, tāpēc, ka tu nespēj atbildēt) vai tavām ārkārtas kontaktpersonām, RSA uzņēmums atkarībā no tā politikas un avārijas smaguma var iesaistīt ārkārtas dienestus vai policiju. Tev un tavām ārkārtas kontaktpersonām vienmēr ir iespēja pieņemt vai noraidīt RSA sniegto palīdzību.
 • Mēs nesniedzam nekādas garantijas par jebkāda veida mūsu sniegtās ārkārtas palīdzības pieejamību vai kvalitāti. Ne RSA, ne Toyota Motor Europe, ne Toyota Baltic nevar tikt saukti pie atbildības par ārkārtas palīdzības vai policijas neiesaistīšanu vai par kavēšanos vai kļūdām, to darot.
 • Lūdzu, ņem vērā, ka, aktivizējot “privātuma režīmu” lietotnē MyToyota un/vai savā MyToyota kontā (t.i., tu liedz mums izmantot sava Toyota automobiļa atrašanās vietu), mēs nevarēsim atrast tavu Toyota automobili gadījumā, ja tas iekļūs avārijā, un šis pakalpojums nedarbosies (vairāk informācijas par privātuma režīmu meklē savienoto pakalpojumu lietošanas noteikumos un savienoto pakalpojumu paziņojumā par privātumu).
 • Noteiktos apstākļos tiks aktivizēta obligātā ārkārtas zvana funkcionalitāte: Lūdzu, ņem vērā, ka tavs Toyota automātiski sazināsies ar avārijas dienestiem valstī, kurā tas atrodas, ja sadursmes brīdī tiks aktivizēti gaisa spilveni. To nosaka ES regula par eZvana sistēmu (Eiropas Parlamenta un Padomes 2015. gada 29. aprīļa Regula (ES) 2015/758) vai attiecīgā gadījumā tās vietējais ekvivalents ārpus Eiropas Savienības.


Brīdinājuma lampiņas

 • Atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota var informēt tevi par noteiktiem brīdinājuma signāliem, kas tiek parādīti tavā Toyota. Šie brīdinājuma signāli attēlo, bet neaizstāj automobiļa informācijas panelī/kombimetrā parādītos brīdinājuma signālus. Tu kā autovadītājs/-a esi atbildīgs/-a par sava Toyota automobiļa brīdinājuma lampiņu uzraudzību.
 • Šie brīdinājuma signāli tiks pārsūtīti Toyota tīklā, lai sniegtu tev atbalstu un palīdzētu, ja ir nepieciešams automobiļa remonts. Izmantojot Toyota un lietotnē MyToyota sniegto piekrišanu, tev būs iespēja izlemt, vai vēlies, lai ar tevi sazinās. Lūdzu, ņem vērā, ka Toyota un Toyota tīkls nesniedz nekādas garantijas par sazināšanos ar tevi brīdinājuma lampiņas aktivizācijas gadījumā, jo šis pakalpojums ir atkarīgs no tava reģiona, pieejamības un pārklājuma. Ja iedegas kāda no brīdinājuma lampiņām, lūdzu, vienmēr seko īpašnieka rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem.


Degvielas līmenis

 • Atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs atlikušo degvielas līmeni. Atlikušais degvielas līmenis tiek attēlots procentos no kopējā degvielas daudzuma. Norādītais degvielas līmenis ir balstīts uz pēdējiem degvielas mērītāja sensora datiem, kas saņemti no tava Toyota automobiļa brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzi aizdedzi. Tā rezultātā lietotnē MyToyota norādītais degvielas līmenis var nesakrist ar automobiļa instrumentu panelī norādīto līmeni. Neliela neatbilstība var rasties arī atkarībā no vides, kur novietots automobilis (piemēram, āra temperatūras, slīpuma...). Tev vienmēr ir jāatsaucas uz automobiļa instrumentu panelī esošo degvielas mērierīces norādi, un Toyota neuzņemas nekādu atbildību par nepilnīgu vai neprecīzu informāciju, kas parādīta lietotnē MyToyota.


Ieteikumi par hibrīdu

 • Šī pakalpojuma ietvaros lietotnē MyToyota tiks parādīta informācija par tavu braukšanas stilu, pamatojoties uz galvenajiem rādītājiem (braukšanas ilgumu EV režīmā un hibrīda vadītāja vērtējumu). 
 • Šāda informācija tiks sniegta par katru braucienu. Katrs brauciens tiek kartēts, izceļot braukšanas laiku EV režīmā, kā arī uzvedību uz ceļa (ātruma uzņemšanu, bremzēšanu un nemainīgu ātrumu), saistībā ar ko tiek sniegti kontekstualizēti padomi, lai palīdzētu tev samazināt automobiļa degvielas patēriņu. Tāpat tu vari apskatīt arī apkopotus datus par braukšanu ar hibrīdu un sekot to izmaiņām laika gaitā.
   

Attālinātās funkcijas 

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs tava uzlādējamā hibrīda vai elektriskā automobiļa akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo nobraucamo attālumu.

Atlikušais nobraucamais attālums ir norādīts km, bet tas var atšķirties no automobilī redzamā attāluma. Vienmēr ņem vērā uz automobiļa instrumentu paneļa redzamo akumulatora norādi.

Toyota neuzņemas nekādu atbildību, ja lietotnē MyToyota ir parādīta nepilnīga vai neprecīza informācija. Turklāt šis pakalpojums ļauj attālināti plānot auto uzlādi.

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari attālināti iepriekš sasildīt vai atdzesēt automobiļa salonu, izmantojot lietotni MyToyota. Atkarībā no modeļa tu vari arī attālināti iestatīt vēlamo temperatūru, sākt priekšējā vai aizmugurējā vējstikla atkausēšanu, kā arī iestatīt vienu vai vairākus grafikus automobiļa salona iepriekšējai apsildei vai atdzesēšanai.

Lietojot attālinātos pakalpojumus, lūdzu, pārliecinieties, ka:

 • Automobiļa kustība ir pilnībā apturēta, un tu esi pārbaudījis/-usi tā apkārtnes drošību. Automobilī nav cilvēku vai dzīvnieku.
 • Neaktivizē sistēmu, ja dzinēja pārsegs ir atvērts vai ja automobilis ir novietots telpās bez ventilācijas.
 • Izmanto šo pakalpojumu tikai tad, ja tas ir nepieciešams. Lūdzu, saudzē apkārtējo vidi un samazini pārmērīgu troksni vai gaisa piesārņojumu.
 • Lūdzu, vienmēr ievēro valsts un vietējos normatīvos aktus, kas varētu ierobežot šo pakalpojumu izmantošanu noteiktās vietās (piemēram, dažās pašvaldībās un dabas parkos).


Automobiļa statuss

Izmantojot lietotni MyToyota, tu vari acumirklī apskatīt automobiļa statusu. Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs automobiļa durvju, logu, jumta lūkas, bagāžas nodalījuma, lukturu, kā arī automobilī atstātās viedās atslēgas statusu.

Tu vari saņemt uznirstošu paziņojumu 4 minūtes pēc aizdedzes izslēgšanas. Tas ir paredzēts, lai informētu tevi, ja automobiļa statuss neatbilst noteiktajam (viedtālruņa iestatījumos ir jāiespējo uznirstošo paziņojumu funkcija). Tu vari saņemt vienu vai vairākus no šiem paziņojumiem:

 • Logi atvērti (ir atvērts viens vai vairāki logi)
 • Atslēgtas durvis (ja kādas no durvīm ir atslēgtas)
 • Atvērts bīdāmais jumts (ja ir atvērts bīdāmais jumts)
 • Ieslēgtas gaismas (ja priekšējie vai aizmugurējie lukturi ir ieslēgti)
   

Attālināta atslēgšana/aizslēgšana

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari attālināti aizslēgt vai atslēgt savu auto ar dažiem klikšķiem, izmantojot lietotni MyToyota.

Lūdzu, ņem vērā, ka tu nevarēsi aizslēgt automobili, ja:

 • Kādas no tā durvīm būs atvērtas
 • Viedā atslēga atradīsies automobiļa iekšienē
 • Auto signalizācija būs aktivizēta
 • Auto būs aizslēgts ar atslēgu
 • Visos šajos gadījumos aizslēgšanas poga ir atspējota

Izmantojot aizslēgšanas funkciju, lūdzu, pārliecinies, ka aizslēgtā automobilī bez uzraudzības nav atstāti bērni, neaizsargāti cilvēki vai mājdzīvnieki. Ja atstāti karstā automobilī, tie var ciest no karstuma dūriena, dehidratācijas vai hipertermijas, kas var izraisīt nāvi vai nopietnu kaitējumu veselībai. Toyota neuzņemas atbildību par jebkādiem materiāliem zaudējumiem, bojājumiem vai negadījumiem, kamēr automobilis ir aizslēgts. Lietotājs pilnībā uzņemas riskus un atbildību, kas rodas, aizslēdzot automobili.

Izmantojot atbloķēšanas funkciju, lūdzu, ņem vērā, ka tas var izraisīt nesankcionētu piekļuvi automobilim. Toyota neuzņemas atbildību par jebkādiem materiāliem zaudējumiem, bojājumiem vai negadījumiem, kamēr automobilis ir atslēgts. Lietotājs pilnībā uzņemas riskus un atbildību, kas rodas, atslēdzot automobili.
 

Atrast manu automobili

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari viegli atrast savu auto pārpildītā autostāvvietā. Aktivizējot auto atrašanas funkciju, tā avārijas gaismas tiks aktivizētas, lai palīdzētu tev atrast savu automobili. Avārijas gaismas tiek aktivizētas uz 30 sekundēm. Pēc 30 sekundēm tu vari tās aktivizēt vēlreiz.