1. Connected Services
 2. MyToyota
 3. More info
Ātrā atlase

MyToyota funkcijas

Atrast manu automobili

 • Tu vari apskatīt sava Toyota automobiļa pēdējo atrašanās vietu, izmantojot lietotni MyToyota. Atkarībā no Toyota modeļa automobiļa atrašanās vieta tiek iegūta, pamatojoties uz pēdējo ģeogrāfiskās atrašanās vietas datu punktu, kas saņemts no tava automobiļa brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzi tā aizdedzi vai pašreizējās atrašanās vietas noteikšanas funkciju.
 • Tu vari apskatīt sava Toyota atrašanās vietu un adresi (ja tāda ir pieejama) kartē, kā arī redzēt laiku, kad automobilis tika novietots stāvēšanai. Izmantojot MyToyota kontu vai citas lietotnes (piemēram, Apple Maps, Google Maps utt.), tu vari iegūt norādes nokļūšanai līdz savam automobilim (maršrutu, attālumu un laiku).
 • Ja tavs Toyota ir aprīkots ar ierīci, kas nodrošina internetpiekļuves pakalpojumu, braukšanas laikā tava automobiļa atrašanās vieta tiek regulāri atjaunināta, ļaujot tev kopīgot tā pašreizējo atrašanās vietu ar citiem. Izvēloties kopīgot automobiļa pašreizējo atrašanās vietu, tu vari atlasīt kontaktpersonas, ar kurām un cik ilgi vēlies to kopīgot. Šīs funkcijas iespējošanai tu vari izmantot savu sociālo mediju ID.


Nosūtīt uz automobili

 • Ja automobilī uzstādītā Toyota iebūvētā navigācijas ierīce to atbalsta, vari plānot braucienu lietotnē MyToyota un nosūtīt to uz savu Toyota. Tu vari iestatīt plānoto izbraukšanas laiku vai ierašanās laiku galamērķī. Maršruta aprēķinā tiks iekļauti iespējamie satiksmes apstākļi attiecīgajā laikā un tiks parādīts atbilstošs brauciena laiks. Tu vari pārskatīt nosūtītos braucienus, rediģēt tos un nosūtīt tos atpakaļ uz savu Toyota. Ja vēlies, tu vari pievienot sev interesējošas vietas ceļā uz galamērķi. Papildu informācija par automobiļa navigācijas ierīces savienošanu un lietošanu ir pieejama Toyota automobiļa lietotāja rokasgrāmatā.


Noūstīt navigācijas norādes uz tālruni

 • Ja tavs Toyota ir aprīkots ar iebūvētu navigācijas bloku, lietotne MyToyota piedāvās sniegt norādes, kā nonākt līdz automobiļa navigācijas sistēmā iestatītajam galamērķim pēc tam, kad būsi izkāpis/-usi no automobiļa. Šis pakalpojums ir balstīts uz attālumu starp galamērķi un vietu, kur novietoji savu Toyota automobili stāvēšanai. Citiem vārdiem sakot, ja tu nenovieto savu Toyota automobili blakus navigācijas sistēmā iestatītajam galamērķim, lietotnē MyToyota tu vari saņemt tālākas norādes galamērķa sasniegšanai (piemēram, ejot ar kājām). Ja vēlies, tu vari saņemt navigācijas norādes citā lietotnē. Mēs apstrādāsim tevis izvēlētā galamērķa un (stāvēšanai novietotā) Toyota automobiļa atrašanās vietu. Papildu informācija par automobiļa navigācijas ierīces savienošanu un lietošanu ir pieejama Toyota automobiļa lietotāja rokasgrāmatā.


Braukšanas analītika

 • Lietotnē MyToyota tu vari apskatīt informāciju par savu braukšanas stilu, balstoties uz atrašanās vietas datiem, žirosensoriem un G-sensoriem, kā arī nobraukumu un degvielas patēriņa datiem. Šāda informācija tiks sniegta par katru braucienu. Tu vari atzīmēt katru braucienu kā “privātu” vai “darījumu” un izveidot pārskatu, kurā tiks attēloti tādi notikumi kā, piemēram, strauja bremzēšana un ātruma uzņemšana, norādot laiku un vietu.


Atgādinājums par servisa apmeklējumu

 • Mēs tevi informēsim par gaidāmo automobiļa apkopi vai servisa apmeklējumu, pamatojoties uz tava Toyota nobraukumu. Šie atgādinājumi tiek nodrošināti tavā valstī kā daļa no pakalpojumu abonementa, un to pieejamība un/vai precizitāte var atšķirties. Saņemot atgādinājumu, tu varēsi pieteikt tevis izvēlētas pilnvarotas Toyota pārstāvniecības apmeklējumu. Mēs iesakām norādīt savu vēlamo pilnvaroto pārstāvniecību MyToyota profilā. Ja palaidīsi garām pirmo atgādinājumu, mēs varam tev to nosūtīt atkārtoti.
 • Tu esi atbildīgs/-a par sava automobiļa nogādāšanu tehniskās apkopes veikšanai vai servisa apmeklējumam norādītajos laika intervālos. Tas, ka mēs sniedzam šo pakalpojumu un nosūtam tev attiecīgos atgādinājumus, neatbrīvo tevi no šīs atbildības.


Uzlādes līmeņa indikators

 • Atkarībā no tā, ar kādu savienoto automobiļa ierīci ir aprīkots tavs elektroauto vai Toyota uzlādējamais hibrīds, tev var būt pieeja detalizētai informācijai par automobiļa uzlādes stāvokli. Ar akumulatora uzlādes līmeni procentos, akumulatora sniedzamību atsevišķi vai kopā ar degvielu un kad darbojas vai nedarbojas maiņstrāva. Turklāt uzlādējamā hibrīda gadījumā tiks attēlots arī minimālais akumulatora līmenis, ja auto tiek darbināts tikai ar akumulatoru.


Brīdinājuma lampiņas

 • Atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota var informēt tevi par noteiktiem brīdinājuma signāliem, kas tiek parādīti tavā Toyota. Šie brīdinājuma signāli attēlo, bet neaizstāj automobiļa informācijas panelī/kombimetrā parādītos brīdinājuma signālus. Tu kā autovadītājs/-a esi atbildīgs/-a par sava Toyota automobiļa brīdinājuma lampiņu uzraudzību.
 • Šie brīdinājuma signāli tiks pārsūtīti Toyota tīklā, lai sniegtu tev atbalstu un palīdzētu, ja ir nepieciešams automobiļa remonts. Izmantojot Toyota un lietotnē MyToyota sniegto piekrišanu, tev būs iespēja izlemt, vai vēlies, lai ar tevi sazinās. Lūdzu, ņem vērā, ka Toyota un Toyota tīkls nesniedz nekādas garantijas par sazināšanos ar tevi brīdinājuma lampiņas aktivizācijas gadījumā, jo šis pakalpojums ir atkarīgs no tava reģiona, pieejamības un pārklājuma. Ja iedegas kāda no brīdinājuma lampiņām, lūdzu, vienmēr seko īpašnieka rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem.


Degvielas līmenis

 • Atkarībā no tavā Toyota uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs atlikušo degvielas līmeni. Atlikušais degvielas līmenis tiek attēlots procentos no kopējā degvielas daudzuma. Norādītais degvielas līmenis ir balstīts uz pēdējiem degvielas mērītāja sensora datiem, kas saņemti no tava Toyota automobiļa brīdī, kad pēdējo reizi izslēdzi aizdedzi. Tā rezultātā lietotnē MyToyota norādītais degvielas līmenis var nesakrist ar automobiļa instrumentu panelī norādīto līmeni. Neliela neatbilstība var rasties arī atkarībā no vides, kur novietots automobilis (piemēram, āra temperatūras, slīpuma...). Tev vienmēr ir jāatsaucas uz automobiļa instrumentu panelī esošo degvielas mērierīces norādi, un Toyota neuzņemas nekādu atbildību par nepilnīgu vai neprecīzu informāciju, kas parādīta lietotnē MyToyota.


Ieteikumi par hibrīdu

 • Šī pakalpojuma ietvaros lietotnē MyToyota tiks parādīta informācija par tavu braukšanas stilu, pamatojoties uz galvenajiem rādītājiem (braukšanas ilgumu EV režīmā un hibrīda vadītāja vērtējumu). 
 • Šāda informācija tiks sniegta par katru braucienu. Katrs brauciens tiek kartēts, izceļot braukšanas laiku EV režīmā, kā arī uzvedību uz ceļa (ātruma uzņemšanu, bremzēšanu un nemainīgu ātrumu), saistībā ar ko tiek sniegti kontekstualizēti padomi, lai palīdzētu tev samazināt automobiļa degvielas patēriņu. Tāpat tu vari apskatīt arī apkopotus datus par braukšanu ar hibrīdu un sekot to izmaiņām laika gaitā.
   

Instrumentu panelis

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs tava uzlādējamā hibrīda vai elektriskā automobiļa akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo nobraucamo attālumu. Atlikušais nobraucamais attālums ir norādīts km, bet tas var atšķirties no automobilī redzamā attāluma. Vienmēr ņem vērā uz automobiļa instrumentu paneļa redzamo akumulatora norādi.

Toyota neuzņemas nekādu atbildību, ja lietotnē MyToyota ir parādīta nepilnīga vai neprecīza informācija. Turklāt šis pakalpojums ļauj attālināti plānot auto uzlādi.

 

Attālinātās funkcijas 

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari attālināti iepriekš sasildīt vai atdzesēt automobiļa salonu, izmantojot lietotni MyToyota. Atkarībā no modeļa tu vari arī attālināti iestatīt vēlamo temperatūru, sākt priekšējā vai aizmugurējā vējstikla atkausēšanu, kā arī iestatīt vienu vai vairākus grafikus automobiļa salona iepriekšējai apsildei vai atdzesēšanai.

Lietojot attālinātos pakalpojumus, lūdzu, pārliecinieties, ka:

 • Automobiļa kustība ir pilnībā apturēta, un tu esi pārbaudījis/-usi tā apkārtnes drošību. Automobilī nav cilvēku vai dzīvnieku.
 • Neaktivizē sistēmu, ja dzinēja pārsegs ir atvērts vai ja automobilis ir novietots telpās bez ventilācijas.
 • Izmanto šo pakalpojumu tikai tad, ja tas ir nepieciešams. Lūdzu, saudzē apkārtējo vidi un samazini pārmērīgu troksni vai gaisa piesārņojumu.
  Priekšnosacījumi:
  * Durvis ir aizslēgtas
  * Pārsegs ir aizvērts
  * Logi ir aizvērti
  * Nav konstatēts, ka salonā būtu atslēga
 • Ja automobilis ir aprīkots ar sekundārajā tirgū pirktu tālvadības imobilaizeru, motors neieslēdzas, tāpēc attālinātā gaisa kondicionēšana nedarbosies.
 • Dīkstāve: Ja auto nav darbojies ilgāk par 9 dienām, lietotājam, iespējams, būs jāveic iedarbināšana no auto iekšpuses. Lai aizsargātu 12 V akumulatoru, iebūvētā sistēma automātiski pāriet miega režīmā.
 • PHEV un BEV transportlīdzekļos attālinātā klimata sistēma neieslēdzas, ja temperatūra ir zem -10°C.

Attālinātā klimata sistēma darbosies 20 minūtes starp vienu aizdedzes izslēgšanas un ieslēgšanas ciklu. Lūdzu, vienmēr ievēro valsts un vietējos normatīvos aktus, kas varētu ierobežot šo pakalpojumu izmantošanu noteiktās vietās (piemēram, dažās pašvaldībās un dabas parkos).


Automobiļa statuss

Izmantojot lietotni MyToyota, tu vari acumirklī apskatīt automobiļa statusu. Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces lietotne MyToyota parādīs automobiļa durvju, logu, jumta lūkas, bagāžas nodalījuma, lukturu, kā arī automobilī atstātās viedās atslēgas statusu.

Tu vari saņemt uznirstošu paziņojumu 4 minūtes pēc aizdedzes izslēgšanas. Tas ir paredzēts, lai informētu tevi, ja automobiļa statuss neatbilst noteiktajam (viedtālruņa iestatījumos ir jāiespējo uznirstošo paziņojumu funkcija). Tu vari saņemt vienu vai vairākus no šiem paziņojumiem:

 • Logi atvērti (ir atvērts viens vai vairāki logi)
 • Atslēgtas durvis (ja kādas no durvīm ir atslēgtas)
 • Atvērts bīdāmais jumts (ja ir atvērts bīdāmais jumts)
 • Ieslēgtas gaismas (ja priekšējie vai aizmugurējie lukturi ir ieslēgti)
 • Atgādinājums par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem (ja pēc dzinēja izslēgšanas nav konstatēta aizmugurējo durvju atvēršana)
   

Attālināta atslēgšana/aizslēgšana

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari attālināti aizslēgt vai atslēgt savu auto ar dažiem klikšķiem, izmantojot lietotni MyToyota.

Lūdzu, ņem vērā, ka tu nevarēsi aizslēgt automobili, ja:

 • Kādas no tā durvīm būs atvērtas
 • Viedā atslēga atradīsies automobiļa iekšienē
 • Auto signalizācija būs aktivizēta
 • Auto būs aizslēgts ar atslēgu

Visos šajos gadījumos aizslēgšanas poga ir atspējota

Izmantojot aizslēgšanas funkciju, lūdzu, pārliecinies, ka aizslēgtā automobilī bez uzraudzības nav atstāti bērni, neaizsargāti cilvēki vai mājdzīvnieki. Ja atstāti karstā automobilī, tie var ciest no karstuma dūriena, dehidratācijas vai hipertermijas, kas var izraisīt nāvi vai nopietnu kaitējumu veselībai. Toyota neuzņemas atbildību par jebkādiem materiāliem zaudējumiem, bojājumiem vai negadījumiem, kamēr automobilis ir aizslēgts. Lietotājs pilnībā uzņemas riskus un atbildību, kas rodas, aizslēdzot automobili.

Izmantojot atbloķēšanas funkciju, lūdzu, ņem vērā, ka tas var izraisīt nesankcionētu piekļuvi automobilim. Toyota neuzņemas atbildību par jebkādiem materiāliem zaudējumiem, bojājumiem vai negadījumiem, kamēr automobilis ir atslēgts. Lietotājs pilnībā uzņemas riskus un atbildību, kas rodas, atslēdzot automobili.
 

Avārijas gaismas

Atkarībā no tavā automobilī uzstādītās savienotā automobiļa ierīces tu vari viegli atrast savu auto pārpildītā autostāvvietā. Aktivizējot funkciju, tā avārijas gaismas tiks aktivizētas, lai palīdzētu tev atrast savu automobili. Avārijas gaismas tiek aktivizētas uz 60 sekundēm. Pēc 60 sekundēm tu vari tās aktivizēt vēlreiz.
 

Uzlabota vadība

Atkarībā no tā, ar kādu savienoto ierīci ir aprīkots tavs Toyota automobilis, tu vari attālināti attālināti kontrolēt dažas automobiļa papildfunkcijas. Tu vari attālināti kontrolēt logu aizvēršanu, skaņas signālu, skaņas signālu, avārijas gaismas, bagāžas nodalījumu un priekšējos lukturus.

Lūdzu, vienmēr ievēro valsts un vietējos normatīvos aktus, kas varētu ierobežot šo pakalpojumu izmantošanu noteiktās vietās (piemēram, dažās pašvaldībās un dabas parkos).
 

Uzlādes grafiks 

Atkarībā no tā, ar kādu savienoto automobiļa ierīci ir aprīkots tavs Toyota elektroauto, tev var būt iespēja ērti plānot uzlādes sākumu vai pārtraukumu, piemēram, atbilstoši elektroenerģijas cenai ārpus maksimuma vai tad, kad tavā mājoklī vienlaikus nedarbojas citas elektroniskās ierīces. Tu varēsi iestatīt vienu vienotu laiku, kas atkārtosies katru dienu, vai izvēlēties vairākus laikus dažādās dienās.