1. MyT and Multimedia
Ātrā atlase

MyT savienotie pakalpojumi

Dzīve ir tev tuvāk, kad tu esi savienots
Neatkarīgi no tā, vai tu esi savā automobilī vai ārpus tā, tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT – viedtālruņa lietotnē MyT, portālā MyT un automobiļa informācijas displeja MyT multivides sistēmā ietverto savienoto pakalpojumu kopumu, kas ir radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku.

Lietotne MyT

Pārvaldi savu Toyota, izmantojot lietotni MyT savā viedtālrunī. Plāno braucienus no mājām, atrodi savu automobili, piesaki servisa apmeklējumu, apskati braukšanas analītiku, saņem paziņojumus par apkopi un daudz ko citu.
 •  

  Ieteikumi par hibrīdu

  Izmanto hibrīda sniegtās priekšrocības braukšanas laikā un samazini degvielas patēriņu.
  Ieteikumi par hibrīdu, kas ir atrodami lietotnē MyT, ietver kontekstuālus padomus par braukšanas stila uzlabošanu, pamatojoties uz iepriekšējiem braucieniem. Tas ļauj tev efektīvāk izmantot EV režīmu, lai samazinātu degvielas patēriņu un ietekmi uz vidi.

 •  

  Plug-in hibrīdu un elektrisko automobiļu attālinātās vadības funkcijas

  Izcils komforts un laika taupīšana. 
  Pārraugi automobiļa akumulatora stāvokli un ieplāno uzlādi tev ērtā laikā, izmantojot attālināto uzlādi. Izmanto savu viedtālruni, lai ar klimata kontroles palīdzību uzsildītu automobili ziemas mēnešos, kā arī iestatītu vēlamo salona temperatūru pirms brauciena.

Citas lietotnes MyT funkcijas

Automobiļa atrašanās vieta

Vienmēr atrodi ceļu uz savu automobili. Neatkarīgi no tā, cik ilgi esi prom, MyT funkcija “Atrast manu automobili” palīdz tev atrast savu Toyota (ko nodrošina Google Maps) jebkurā vietā, kur tas ir novietots stāvvietā, vienlaikus ļaujot tev kopīgot tā atrašanās vietu ar citiem.

Nosūtīt uz automobili

Vienkāršs veids, kā plānot braucienus. Plāno braucienu no mājām vai ceļā, izmantojot mobilo lietotni MyT; pēc tam nosūti to tieši uz savu Toyota, lai ērti un ātri varētu uzsākt braucienu uz noteikto galamērķi.

Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni

Ērtas norādes no automobiļa tieši līdz galamērķim. Automātiski nosūti norādes līdz galamērķim starp MyT multivides sistēmu, Toyota navigācijas sistēmu un viedtālruni reizēs, kad brauciena pēdējā daļa jāmēro kājām.

Braukšanas analītika

Pārvaldi savu braucienu vēsturi. Lietotne MyT darbojas kā automobiļa datu glabātājs, sniedzot informāciju par iepriekšējiem braucieniem, tostarp ātrumu, paātrinājumu un attālumu, ērtai privāto un darījumu braucienu analīzei.

Atgādinājumi par servisu

Nekad nepalaid garām servisa apmeklējumu. MyT palīdz uzturēt tavu Toyota vislabākajā kārtībā un sniedz atgādinājumus par apkopi, pamatojoties uz automobiļa faktisko nobraukumu.

Uzlādes līmeņa indikators

Vienmēr seko līdzi automobiļa akumulatora uzlādes līmenim. Izmantojot trīs līmeņu pārskatu – no augsta līdz vidējam un zemam, tev vairs nebūs jāsatraucas, ka nevarēsi iedarbināt automobili akumulatora izlādes dēļ.

Palīdzība negadījumos

Nosūti paziņojumus par negadījumu. Tavā Toyota esošie sensori reģistrē visus triecienus vai sadursmes, kas rodas, automobilim braucot vai stāvot. Izmantojot lietotni MyT, tu vari piezvanīt vietējai Toyota pārstāvniecībai vai izsaukt evakuatoru, kā arī paziņot savai ģimenei vai draugiem par negadījumu. Tu vari arī iegūt fotogrāfijas no negadījuma vietas, lai atvieglotu apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu.

Brīdinājuma signāli

Brauc drošāk ar labāku izpratni par automobiļa darbību. Pārzini sava automobiļa darbību, izmantojot mūsu lietotājiem draudzīgo skaidrojumu par to, ko nozīmē dažādās automobilī esošās brīdinājuma lampiņas, kā arī kāda ir to svarīguma pakāpe un nākamie iespējamie soļi, kas tev jāveic.

Degvielas līmenis

Uzzini, cik automobilī ir atlicis degvielas, lai kur arī tu atrastos. Tu vari pārbaudīt sava Toyota degvielas līmeni attālināti, izmantojot lietotni MyT. Tas ļauj tev pirms brauciena ieplānot apstāšanās vietas degvielas uzpildei.

Serviss un apkope

Ērta un pārredzama apkope. Uzturi savu Toyota vislabākajā stāvoklī – piesaki servisa apmeklējumu tiešsaistē, veicot dažas vienkāršas darbības lietotnē MyT, un saņem informāciju par rezervāciju, kā arī apskati sava Toyota tehniskās apkopes vēsturi, kas ietver pārskatu par iepriekšējām ar automobili veiktajām darbībām.

Automobiļa pasūtījuma izsekotājs

Saņem informāciju par savu jauno pasūtījumu. Seko līdzi sava jaunā Toyota piegādes statusam – no pasūtījuma veikšanas brīža līdz brīdim, kad tas nonāk pārstāvniecībā un ir gatavs saņemšanai.

Atzīmēt manu atrašanās vietu

Tas palīdzēs tev atrast savu automobili. Pat ja tavs automobilis nav savienots, tu vari atzīmēt tā atrašanās vietu, lai varētu viegli atrast, kur to novietoji.

Lūdzu, ņem vērā tālāk sniegto informāciju


Uzklikšķini zemāk, lai lejupielādētu lietotni MyT:
 

app storeOpens in new window google play storeOpens in new window

 

MyT multivides sistēma

Intuitīva automobiļa navigācijas un izklaides sistēma. MyT multivides sistēma ietver reāllaika navigāciju, brīdinājumus par fotoradariem, informāciju par degvielas uzpildes stacijām, kā arī POI (interesējošu objektu meklētāju). MyT multivides sistēma atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, kas ļauj savienoties ar viedtālruni, atskaņot mūziku un izmantot savas iecienītākās viedtālruņa lietotnes informācijas paneļa displejā.
 •  

  Reāllaika satiksmes informācija

  Pielāgo maršrutu, pamatojoties uz reāllaika satiksmi.
  Saņem informāciju par satiksmi ceļā uz galamērķi. Automobilī iebūvētā navigācijas sistēma pielāgosies notikumiem uz ceļa un piedāvās alternatīvus maršrutus. 

 •  

  Interesējošie objekti

  Lai ko tu meklētu, atrodi to ātrāk, izmantojot POI (interesējošu objektu meklētāju).
  Ar mūsu POI, ko nodrošina Google, tu vienmēr atradīsi jaunāko informāciju par to, kas ir pieejams tuvākajā apkārtnē. 

Citas MyT multivides funkcijas

Brīdinājumi par fotoradariem

Brīdinājumi par fotoradariem, par kuriem ziņojuši citi braucēji. Pateicoties mūsu tehnoloģijai Coyote un Cyclops, tu saņemsi brīdinājumu, kad tuvosies fotoradaram, kā arī varēsi ziņot par jaunu fotoradaru, lai informētu citus braucējus.

Degvielas uzpildes stacijas

Viegla un ērta degvielas uzpilde. Atrodi degvielas uzpildes stacijas, pamatojoties uz savām vēlmēm — pēc cenas vai uzpildes stacijas, kurā tev ir klienta karte. Tu vari izvēlēties uzpildīt degvielu galamērķī, ceļā vai jebkurā vietā, kas ir tuvāk tavai atrašanās vietai.

Google Ielas attēls

Apskati meklēto, pirms tur ierodies. Ar Google funkciju Ielas attēls tu vari apskatīt galamērķa 360 grādu skatu, lai varētu vizualizēt atrašanās vietu un vieglāk to atrast.

Stāvvietas

Atrodi autostāvvietu tuvākajā apkārtnē, galamērķī vai maršrutā. Izvēlies autostāvvietu atkarībā no cenas, pārvaldītāja vai attāluma no pašreizējās atrašanās vietas.

Viedtālruņa integrācija

Turpini lietot savu viedtālruni, kamēr esi savā Toyota, pateicoties Apple CarPlay un Android Auto. Tu vari savienot savu viedtālruni ar savu auto, informācijas paneļa displejā atskaņot mūziku un izmantot savas iecienītākās viedtālruņa lietotnes.

Vairāk informācijas meklē vietnē MyT

Uzzini vairāk par to, kā darbojas MyT.
Apskatīt ceļvežus Apskatīt sadaļu “Biežāk uzdotie jautājumi”