Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

Oriģinālie Toyota aksesuāri

Tavs automobilis. Tava izvēle.

Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Visi aksesuāri ir rūpīgi pārbaudīti visskarbākajos apstākļos. Tie nodrošina kvalitāti un uzticamību jebkurā situācijā. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Mūsu aksesuāri ir izgatavoti speciāli Toyota.
Lai uzzinātu kādi aksesuāri der Tavai Toyota, vērsies Toyota pārstāvniecībā.

Transportēšana
/
Jumta bagāžnieks Atkarībā no modeļa automobilim var uzstādīt šķērsstieņus (stiprināmi uz jumta reliņiem) vai jumta bagāžnieku (stiprināmi pie jumta). Uz tiem savukārt var nostiprināt jumta kasti, velosipēdu turētāju u.tml.
/
Toyota sakabes āķis Tas ļauj pārvadāt to, kas nepieciešams, piemēram, laivas piekabi vai velosipēdu turētāju. Horizontāli vai vertikāli noņemams, ar elektroinstalāciju un 13 spraudņu rozeti.
/
Slēpju un sniegadēļu turētājs Slēdzams turētājs ar mīkstiem stiprinājumiem, kas nebojā slēpes vai sniegadēļus. Vidējais izmērs 4 slēpju pāriem vai 2 sniegadēļiem. Lielais luksusa izmērs 6 slēpju pāriem vai 4 sniegadēļiem.
/
Jumta velosipēdu turētājs Velosipēda riteņi iegulst satvērēja sliedē, kas ļauj velosipēdam brīvi stāvēt vertikālā pozīcijā. Tas nozīmē, ka riteņu un rāmja nostiprināšanai varēsi izmantot abas rokas.
/
Jumta kaste Plūdlīniju formas, plaša un ērta jumta kaste. Drošo centrālās slēdzenes atslēgu nevar izņemt, kamēr nav aizvērti visi slēdzenes stiprinājumi. Viegla iekraušana – atverams no abām pusēm. Uzstādītas kravas stiprināšanas siksnas, kas notur bagāžu vietā.
/
Alumīnija sliekšņu uzlikas Alumīnija sliekšņu uzlikas ir stilīgs interjera dizaina elements, kas pasargā durvju aili no skrāpējumiem iekāpšanas un izkāpšanas laikā. Pieejamas priekšējām un aizmugurējām durvīm.
/
Toyota stāvvietā novietošanas palīgsistēma Nevainojams palīgs, novietojot automobili stāvēšanai šaurās vietās. Aizmugurējo buferi var aprīkot ar parkošanās sensoriem. Tie iedarbina brīdinājuma signālu salonā, kas kļūst arvien skaļāks, jo tuvāk automobilis pietuvojas šķērslim.
/
Durvju malu aizsargi Īpašas formas, lai piegultu durvju malām un pasargātu krāsojumu, ja durvis nejauši tiek atvērtas pret cietu virsmu. Pieejami visās virsbūves krāsās.
Stils
/
Hromēta priekšējā bufera apdare
Hroma aksesuāri izceļ automobiļa priekšgalu un piešķir tam patiesu izsmalcinātību. Tas ir nenoliedzami stilīgs akcents.
/
Hromēta aizmugurējo durvju apdare
Papildu detaļa, kas izceļ automobiļa aizmugures dizainu.
/
Toyota Touch® 2 & Go skārienekrāna navigācijas sistēma Padari braucienus vēl ērtākus ar Toyota Touch® 2 & Go navigācijas sistēmu! Vienkārša un intuitīva sistēma, kuru viegli lietot pat brauciena laikā. Vēl lielākas pogas, dalītais ekrāns, tiešsaistes pakalpojumi un daudz kas cits.
/
Riteņu drošības uzgriežņi Riteņu drošības uzgriežņi ir izgatavoti no stiprināta tērauda un ir ar noapaļotu profilu, kas nevainojami saskan ar oriģinālajiem uzgriežņiem. Riteņu drošības uzgriežņi ir atverami ar unikāli kodētu atslēgu, kas efektīvi nosargā vērtīgos vieglmetāla diskus.
/
Signalizācija Oriģinālajā pretaizdzīšanas sistēmā ietilpst jaudīga signalizācija, kas papildina automobiļa iebūvēto imobilaizeru. Papildaprīkojumā ir pieejams arī slīpuma sensors, kas brīdinās par mēģinājumu nozagt riteņus vai aizvilkt automobili.

Saistītās saites