Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Toyota Stickerfix™

Saved kārtībā pats

Ja Tavas Toyota apdari sabojājis neliels krāsas skrāpējums, tagad ir viegls veids, kā to salabot pašam, –ar jaunajām Toyota Stickerfix™.

Toyota Stickerfix™ ir līmplēves uzlīmju komplekts, kuras var vienkārši uzlīmēt uz skrāpējumiem un skrambām, iegūstot gludu, izturīgu un gandrīz nemanāmu krāsojuma remontu. Toyota Stickerfix™ lapas, kuras var iegādāties Tev tuvākajā Toyota pārstāvniecībā, ir pieejamas ikvienā Toyota automobiļa krāsā. Pateicoties 33 dažādām uzlīmēm katrā iepakojumā, Tu viegli atradīsi pareizo izmēru.

Neliela krāsojuma defekta izlabošana ar Toyota Stickerfix™ ir ārkārtīgi vienkārša. Vienkārši notīriet bojājuma laukumu, uzlīmējiet līmplēvi, izlīdziniet – un tas ir viss. Lai redzētu, cik tas ir viegli, noskaties šo short demonstration
 
Līmplēves ir radītas un pārbaudītas atbilstoši visu pārējo Toyota oriģinālo aksesuāru stingrajiem standartiem. Toyota Stickerfix™ ir izturīgas pret UV radiāciju, lielu karstumu un aukstumu, automazgāšanu un izlijušu degvielu. Bet ja jums rodas nepieciešamība plēvi noņemt, vienkārši sasildiet to ar matu fēna palīdzību. 
 
Toyota Stickerfix™ var izmantot, arī lai izvairītos no skrāpējumiem, nodrošinot papildu aizsardzību viegli bojājamām zonām, piemēram, durvju malām. 
 
Iegādājies Toyota Stickerfix™ tuvākajā Toyota pārstāvniecībā jau tagad un atklāj vieglo paņēmienu, kā atjaunot sava automobiļa nevainojamo autosalona izskatu
/
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.