Toyota radiatoru remonts un remonts pēc sadursmes

Atpakaļ uz ceļa visīsākajā laikā

Ņemot vērā visus apgrūtinājumus, ko ikdienas dzīvei nodara bojāts automobilis, ātram un kvalitatīvam remontam ir liela nozīme.

Pēc sadursmes ir svarīgi, lai Tava Toyota tiktu salabota atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Ar Toyota oriģinālajām rezerves daļām Tu vari atgriezties uz ceļa, zinot, ka kvalitāte un drošība Tava automobiļa tehniķim ir bijušas pirmajā vietā. Ja notiek ļaunākais, lūk, kāpēc vienmēr ir jāapmeklē pilnvarots Toyota serviss:

  • Mūsu rezerves daļas ir pieejamas par konkurētspējīgu cenu
  • Visas mūsu rezerves daļas atbilst mūsu augstajiem standartiem un specifikācijām, dāvājot Tev papildu sirdsmieru, kas pēc sadursmes ir ļoti nepieciešams
  • Mūsu rezerves daļas der Tavai Toyota nevainojami
  • Tu iegūsti vislabāko drošību un garantiju visām mūsu detaļām
/
/

Radiators pēc sadursmes vai tam novecojot var kļūt vārīgs un negatīvi ietekmēt dzinēja darbību. Ar Toyota oriģinālajiem radiatoriem Tu vari parūpēties par šo svarīgo funkciju un atgūt automobiļa veiktspēju visīsākajā laikā:

  • Tie tiek piedāvāti par konkurētspējīgu cenu un nodrošina visaugstāko Toyota kvalitāti
  • Tie uzlabo drošību
  • Tie dzesē labāk nekā neoriģinālie radiatori
  • Pieejami Avensis, Corolla, Corolla Verso, RAV4 un Yaris

Uzzināt vairāk

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.