Toyota spuldzes

Redzi un esi redzams

Pareizo spuldžu izvēle ir labas pārredzamības un drošas braukšanas priekšnosacījums, jo īpaši braucot diennakts tumšajā laikā un apgrūtinošos laikapstākļos.

Lai izgaismotu Jūsu braucienus un pārliecinātos par Jūsu drošību, esam izstrādājuši Toyota spuldžu klāstu ar šādām priekšrocībām:

  • izstrādātas pēc Toyota augstajiem kvalitātes standartiem un piemērotas visiem laikapstākļiem; 
  • tāds materiāls kā kvarcs nodrošina stiklu ilgmūžību; 
  • piemērotas visiem Toyota modeļiem; 
  • padara braukšanu drošāku; 
  • signalizējot spuldzes rada spēcīgu un pamanāmu gaismu; 
  • konkurētspējīgas cenas.

Mūsu produktu izvēle

Pie mums Jūs atradīsiet spuldzes ikvienai Toyota. Pienākot laikam nomainīt spuldzes, vispirms uzziniet vai Jūsu lukturos ir LED, ksenona vai halogēna spuldzes. Jūs varat pajautāt savā Toyota pārstāvniecībā, nosaucot sava automobiļa šasijas numuru.  Spuldžu nomaiņa jaunākajos Toyota modeļos var sagādāt grūtības dēļ luktura specifiskās konstrukcijas, tādēļ mēs iesakām vērsties pārstāvniecībā ar lūgumu veikt spuldžu maiņu.

/
 
Optiblue spuldzes

Šīs lieliskās spoži balti zilu gaismu izstarojošās spuldzes piešķir Jūsu Toyota sportisku izskatu un sniedz skaidrāk pārredzamu ceļu Jūsu automobiļa priekšā.

/
 
Optibright spuldzes

Šīs spuldzes izgaismo ceļu par 50 % vairāk, tādējādi ceļš ir pārredzamāks un Jūs savlaicīgi varēsiet pamanīt un izvairīties no potenciāliem šķēršļiem.

/
 
HID (ksenona) spuldzes

HID spuldzes ļauj redzēt vairāk un tām ir labāks sniegums attiecībā pret vidi. Viņas nodrošina līdz pat trīs reizes vairāk gaismas, to mūžs ir septiņas reizes ilgāks, un tās patērē aptuveni 50 % mazāk enerģijas nekā parastās spuldzes.

Mēs esam izveidojuši arī spuldžu komplektus speciāli katram Toyota modelim. Tie ietver svarīgāko maiņas spuldžu izlasi: priekšējo lukturu, pagrieziena rādītāju, aizmugurējo miglas lukturu, atpakaļgaitas luktura, gabarītu un numura zīmes apgaismojuma spuldzes, kas lieto noder tālos ceļojumos.

Uzzini vairāk

Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.