Toyota spuldzes

Redzi un esi redzams

Pareizo spuldžu izvēle ir labas pārredzamības un drošas braukšanas priekšnosacījums, jo īpaši braucot diennakts tumšajā laikā un apgrūtinošos laikapstākļos.

Lai izgaismotu Jūsu braucienus un pārliecinātos par Jūsu drošību, esam izstrādājuši Toyota spuldžu klāstu ar šādām priekšrocībām:

  • izstrādātas pēc Toyota augstajiem kvalitātes standartiem un piemērotas visiem laikapstākļiem; 
  • tāds materiāls kā kvarcs nodrošina stiklu ilgmūžību; 
  • piemērotas visiem Toyota modeļiem; 
  • padara braukšanu drošāku; 
  • signalizējot spuldzes rada spēcīgu un pamanāmu gaismu; 
  • konkurētspējīgas cenas.

Mūsu produktu izvēle

Pie mums Jūs atradīsiet spuldzes ikvienai Toyota. Pienākot laikam nomainīt spuldzes, vispirms uzziniet vai Jūsu lukturos ir LED, ksenona vai halogēna spuldzes. Jūs varat pajautāt savā Toyota pārstāvniecībā, nosaucot sava automobiļa šasijas numuru.  Spuldžu nomaiņa jaunākajos Toyota modeļos var sagādāt grūtības dēļ luktura specifiskās konstrukcijas, tādēļ mēs iesakām vērsties pārstāvniecībā ar lūgumu veikt spuldžu maiņu.

/
 
OptiWhite spuldzes

Šīs spuldzes izgaismo ceļu par 50 % vairāk, tādējādi ceļš ir pārredzamāks un Jūs savlaicīgi varēsiet pamanīt un izvairīties no potenciāliem šķēršļiem.

/
 
HID (ksenona) spuldzes

HID spuldzes ļauj redzēt vairāk un tām ir labāks sniegums attiecībā pret vidi. Viņas nodrošina līdz pat trīs reizes vairāk gaismas, to mūžs ir septiņas reizes ilgāks, un tās patērē aptuveni 50 % mazāk enerģijas nekā parastās spuldzes.

Mēs esam izveidojuši arī spuldžu komplektus speciāli katram Toyota modelim. Tie ietver svarīgāko maiņas spuldžu izlasi: priekšējo lukturu, pagrieziena rādītāju, aizmugurējo miglas lukturu, atpakaļgaitas luktura, gabarītu un numura zīmes apgaismojuma spuldzes, kas lieto noder tālos ceļojumos.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: