Toyota spuldzes

Redzi un esi redzams

Pareizo spuldžu izvēle ir labas pārredzamības un drošas braukšanas priekšnosacījums, jo īpaši braucot diennakts tumšajā laikā un apgrūtinošos laikapstākļos.

Lai izgaismotu Jūsu braucienus un pārliecinātos par Jūsu drošību, esam izstrādājuši Toyota spuldžu klāstu ar šādām priekšrocībām:

  • izstrādātas pēc Toyota augstajiem kvalitātes standartiem un piemērotas visiem laikapstākļiem; 
  • tāds materiāls kā kvarcs nodrošina stiklu ilgmūžību; 
  • piemērotas visiem Toyota modeļiem; 
  • padara braukšanu drošāku; 
  • signalizējot spuldzes rada spēcīgu un pamanāmu gaismu; 
  • konkurētspējīgas cenas.
Mūsu produktu izvēle

Pie mums Jūs atradīsiet spuldzes ikvienai Toyota. Pienākot laikam nomainīt spuldzes, vispirms uzziniet vai Jūsu lukturos ir LED, ksenona vai halogēna spuldzes. Jūs varat pajautāt savā Toyota pārstāvniecībā, nosaucot sava automobiļa šasijas numuru.  Spuldžu nomaiņa jaunākajos Toyota modeļos var sagādāt grūtības dēļ luktura specifiskās konstrukcijas, tādēļ mēs iesakām vērsties pārstāvniecībā ar lūgumu veikt spuldžu maiņu.

/
 
OptiWhite spuldzes

Šīs spuldzes izgaismo ceļu par 50 % vairāk, tādējādi ceļš ir pārredzamāks un Jūs savlaicīgi varēsiet pamanīt un izvairīties no potenciāliem šķēršļiem.

/
 
HID (ksenona) spuldzes

HID spuldzes ļauj redzēt vairāk un tām ir labāks sniegums attiecībā pret vidi. Viņas nodrošina līdz pat trīs reizes vairāk gaismas, to mūžs ir septiņas reizes ilgāks, un tās patērē aptuveni 50 % mazāk enerģijas nekā parastās spuldzes.

Mēs esam izveidojuši arī spuldžu komplektus speciāli katram Toyota modelim. Tie ietver svarīgāko maiņas spuldžu izlasi: priekšējo lukturu, pagrieziena rādītāju, aizmugurējo miglas lukturu, atpakaļgaitas luktura, gabarītu un numura zīmes apgaismojuma spuldzes, kas lieto noder tālos ceļojumos.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.