Toyota oriģinālā dzinēja eļļa

Tāpat kā mums nepieciešams ūdens, lai mēs funkcionētu, kā augiem nepieciešama saules gaisma, lai tie ziedētu, automobiļa dzinējam ir nepieciešama dzinēja eļļas aizsardzība, lai tas izdzīvotu un spētu strādāt ar maksimālu atdevi.

/


Mūsu dzinēji ir radīti, lai dāvātu kalpošanu mūža garumā, nepārspējamu veiktspēju, efektivitāti un uzticamību jebkuros apstākļos, taču, lai to nodrošinātu, tiem ir nepieciešamas regulāras apkopes un visaugstākās kvalitātes eļļa.

/


Toyota oriģinālā dzinēja eļļa (TGMO) ir vienīgais dzinēja lubrikants, kas ir izstrādāts, domājot tieši par Tavu automobili. Pretēji citu zīmolu eļļām, TGMO lubrikanti ir pārbaudīti un tiek nemitīgi pilnveidoti, pārliecinoties, ka tie nevainojami nodrošina visas automobiļa dzinēja vajadzības.

Lūk, tikai daži no veidiem, kā TGMO palīdz automobiļa dzinējam:
  • Aizsardzība: izturīga, plāna aizsargājošas eļļas kārtiņa ļauj dzinēja detaļām darboties visām kopā. Bez tās dzinējs pārkarstu un ieķīlētos.
  • Jauda: tā palīdz noslēgt spraugas starp virzuli un cilindra sieniņām, ļaujot dzinējam dāvāt maksimālu jaudu.
  • Ekonomija: tā nodrošina vienmērīgu dzinēja darbību, samazinot enerģijas zudumus un ļaujot ar katru degvielas litru nobraukt vēl vairāk kilometru.
  • Uzticamība: tā palīdz novērst nogulšņu veidošanos, uzturot automobiļa dzinēju tīru un neļaujot virzuļu gredzeniem saķept.
  • Ilgmūžība: tā neitralizē skābes, piemēram, rūsu, kas rodas sadegšanas rezultātā, novēršot sarūsēšanu un dāvājot garāku dzinēja kalpošanas laiku.
  • Daudzveidība: tā sniedz pārliecību, ka automobiļa dzinējs darbosies nevainojami plašā laika apstākļu un braukšanas prasību diapazonā.
Toyota oriģinālā dzinēja eļļa

Regulāri izmantojot pareizos Toyota oriģinālo dzinēja eļļu lubrikantus, Tu aizvien turpināsi baudīt izcilu savas Toyota veiktspēju, degvielas ekonomiju un zemas emisijas vēl daudzus, daudzus gadus.

Saistītās saites

Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra izstrādi veicināja nevis veiktspējas rādītāji vai jauni apļa rekordi, bet fokusēšanās uz sajūtām, kādas Tu izbaudi pie šā automobiļa stūres. Uzzini vairāk par Toyota GR Supra specifikācijām un modeļiem šeit. Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. MyT savienotie pakalpojumi MyT savienotie pakalpojumi Dzīve ir Tev tuvāk, kad Tu esi savienots. Neatkarīgi no tā, vai Tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, Tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku. Baltijas paralimpiskā komanda Baltijas paralimpiskā komanda Toyota atbalsta Baltijas sportistus ceļā uz Tokijas 2021. gada paralimpiskajām spēlēm. Toyota Baltijas Paralimpiskā komanda iedvesmo mūs sasniegt šķietami neiespējamus mērķus.