Amortizatori

Komfortam pie stūres

Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai.

Laika gaitā amortizatori nolietojas, tos nepieciešams nomainīt. Lūk, dažas pazīmes, kas par to liecina:
  • Nekomfortabls brauciens
  • Šūpošanās pēc bedrēm vai grambām 
  • Mazāka kontrole pār stūri
  • Riepas nodilst ātrāk
  • Garāks bremzēšanas ceļš 
Tikai oriģinālie Toyota amortizatori ir konstruēti un izgatavoti speciāli Tavam Toyota automobilim. Lūk, kāpēc Tev vienmēr vajadzētu izvēlēties Toyota amortizatorus:
  • Tie ir speciāli izgatavoti katram Toyota modelim optimālai veiktspējai 
  • Nevainojama atbilstība dāvā klusu un ērtu braucienu 
  • Tie ir augstas kvalitātes, nerūsējoši un ilgmūžīgi, pateicoties apstrādei, pārklājumiem un izmantotajiem materiāliem
/
/

Mūsu oriģinālie Toyota amortizatori strādā labāk, kalpo ilgāk un dāvā daudz komfortablākus braucienus. Lai nodrošinātu drošu braukšanu, regulāri pārbaudi amortizatorus savā Toyota pilnvarotajā servisā.

Saistītās saites

Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs. Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: