V siksnas

Jauda Tavai dzīvei pie stūres

Lai riteņi turpinātu griezties, Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās. Šo detaļu darbību nodrošina V siksna, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka Tavas Toyota V siksna ir pilnā darba kārtībā.

Ja Tava automobiļa V siksna ir nodilusi, Tu vari pamanīt šādas pazīmes:
  • Slikta akumulatora uzlāde
  • Neparasti trokšņi, ja siksna ir noslīdējusi 
  • Problēmas ar gaisa kondicionēšanu vai elektrisko stūres pastiprinātāju
  • Vizuāli siksnas bojājumi
/
/
Nodilušas siksnas nomaiņa ar jaunu oriģinālo Toyota V siksnu garantēs, ka Tavs automobilis brauc pēc iespējas efektīvāk. Lūk, kāpēc:
  • Tā kā siksnas ir speciāli izgatavotas katram Toyota modelim, tas nozīmē, ka tās nevainojami tam der un nodrošina pareizu darbību
  • Spēcīgie, karstumizturīgie materiāli paaugstina uzticamību, elastīgumu un izturību
  • Mūsu V siksnas ir pārklātas ar gumiju un tāpēc kalpo ilgāk 

Tikai oriģinālās Toyota V siksnas ir izgatavotas speciāli Toyota automobiļiem. Tavam sirdsmieram, atrodoties uz ceļa, lūdz Toyota pilnvarotam servisam regulāri pārbaudīt Tava automobiļa V siksnu.

Saistītās saites

Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs. Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.