Vējstikls

Skaidrai redzamībai un pilnīgam sirdsmieram

Braucot ar savu Toyota, Tu vēlies būt drošs, ka vari uzticēties savam vējstiklam – ka tas nodrošinās izcilu redzamību un pasargās no nokrišņiem.

Ja Tavs vējstikls ir sabojāts, Tu vari uzticēties savam Toyota pilnvarotajam servisam – tas veiks precīzu pārbaudi, lai noteiktu, vai vējstikls ir jāmaina, vai to var salabot.
Augstas kvalitātes vējstikla uzstādīšana Tavam Toyota automobilim ir ārkārtīgi svarīga Tavai un Tavu pasažieru drošībai – drošības testi konsekventi apliecina, ka Toyota oriģinālie vējstikli ir visaugstākās kvalitātes.
Tiek pārbaudīta ne tikai mūsu vējstiklu izturība un stiprība, mēs pārliecināmies arī par to, lai tie nodrošinātu izcilu redzamību, pārbaudot iespējamos stikla virsmas defektus, kas varētu izraisīt optiskas deformācijas.

Tu vari paļauties uz Toyota oriģinālajiem vējstikliem:

/
Uzlabota drošība
 
Toyota oriģinālie vējstikli pasargā ne tikai no nokrišņiem, tie palīdz novērst nopietnus savainojumus arī sadursmes gadījumā.
/
Izcila kvalitāte
 
Toyota oriģinālie vējstikli nodrošina akustisku un termisku komfortu, UV staru filtrēšanu un lielisku optisko kvalitāti nevainojamai redzamībai.
/
Nevainojama saderība
 
Mūsu vējstikli ir izgatavoti speciāli Toyota automobiļiem un ir optimizēti Toyota Safety Sense uzstādīšanai. 

Ja Tavs vējstikls ir jāsalabo vai jānomaina, mūsu Toyota pilnvarotie servisi ir gatavi palīdzēt. Tu vari būt drošs, ka mūsu speciāli apmācītie tehniķi, kas pārzina Tavu Toyota labāk nekā jebkurš cits mehāniķis, veiks remontu saskaņā ar mūsu visaugstākajiem standartiem, nodrošinot Tev pilnīgu sirdsmieru uz ceļa.

Saistītās saites

Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs. Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās Automobiļa vispārējā apskate Automobiļa vispārējā apskate Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi. Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: