Vējstikls

Skaidrai redzamībai un pilnīgam sirdsmieram

Braucot ar savu Toyota, Tu vēlies būt drošs, ka vari uzticēties savam vējstiklam – ka tas nodrošinās izcilu redzamību un pasargās no nokrišņiem.

Ja Tavs vējstikls ir sabojāts, Tu vari uzticēties savam Toyota pilnvarotajam servisam – tas veiks precīzu pārbaudi, lai noteiktu, vai vējstikls ir jāmaina, vai to var salabot.
Augstas kvalitātes vējstikla uzstādīšana Tavam Toyota automobilim ir ārkārtīgi svarīga Tavai un Tavu pasažieru drošībai – drošības testi konsekventi apliecina, ka Toyota oriģinālie vējstikli ir visaugstākās kvalitātes.
Tiek pārbaudīta ne tikai mūsu vējstiklu izturība un stiprība, mēs pārliecināmies arī par to, lai tie nodrošinātu izcilu redzamību, pārbaudot iespējamos stikla virsmas defektus, kas varētu izraisīt optiskas deformācijas.

Tu vari paļauties uz Toyota oriģinālajiem vējstikliem:

/
Uzlabota drošība
 
Toyota oriģinālie vējstikli pasargā ne tikai no nokrišņiem, tie palīdz novērst nopietnus savainojumus arī sadursmes gadījumā.
/
Izcila kvalitāte
 
Toyota oriģinālie vējstikli nodrošina akustisku un termisku komfortu, UV staru filtrēšanu un lielisku optisko kvalitāti nevainojamai redzamībai.
/
Nevainojama saderība
 
Mūsu vējstikli ir izgatavoti speciāli Toyota automobiļiem un ir optimizēti Toyota Safety Sense uzstādīšanai. 

Ja Tavs vējstikls ir jāsalabo vai jānomaina, mūsu Toyota pilnvarotie servisi ir gatavi palīdzēt. Tu vari būt drošs, ka mūsu speciāli apmācītie tehniķi, kas pārzina Tavu Toyota labāk nekā jebkurš cits mehāniķis, veiks remontu saskaņā ar mūsu visaugstākajiem standartiem, nodrošinot Tev pilnīgu sirdsmieru uz ceļa.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: