Vējstikls

Skaidrai redzamībai un pilnīgam sirdsmieram

Braucot ar savu Toyota, Tu vēlies būt drošs, ka vari uzticēties savam vējstiklam – ka tas nodrošinās izcilu redzamību un pasargās no nokrišņiem.

Ja Tavs vējstikls ir sabojāts, Tu vari uzticēties savam Toyota pilnvarotajam servisam – tas veiks precīzu pārbaudi, lai noteiktu, vai vējstikls ir jāmaina, vai to var salabot.
Augstas kvalitātes vējstikla uzstādīšana Tavam Toyota automobilim ir ārkārtīgi svarīga Tavai un Tavu pasažieru drošībai – drošības testi konsekventi apliecina, ka Toyota oriģinālie vējstikli ir visaugstākās kvalitātes.
Tiek pārbaudīta ne tikai mūsu vējstiklu izturība un stiprība, mēs pārliecināmies arī par to, lai tie nodrošinātu izcilu redzamību, pārbaudot iespējamos stikla virsmas defektus, kas varētu izraisīt optiskas deformācijas.

Tu vari paļauties uz Toyota oriģinālajiem vējstikliem:
/
Uzlabota drošība
 
Toyota oriģinālie vējstikli pasargā ne tikai no nokrišņiem, tie palīdz novērst nopietnus savainojumus arī sadursmes gadījumā.
/
Izcila kvalitāte
 
Toyota oriģinālie vējstikli nodrošina akustisku un termisku komfortu, UV staru filtrēšanu un lielisku optisko kvalitāti nevainojamai redzamībai.
/
Nevainojama saderība
 
Mūsu vējstikli ir izgatavoti speciāli Toyota automobiļiem un ir optimizēti Toyota Safety Sense uzstādīšanai. 

Ja Tavs vējstikls ir jāsalabo vai jānomaina, mūsu Toyota pilnvarotie servisi ir gatavi palīdzēt. Tu vari būt drošs, ka mūsu speciāli apmācītie tehniķi, kas pārzina Tavu Toyota labāk nekā jebkurš cits mehāniķis, veiks remontu saskaņā ar mūsu visaugstākajiem standartiem, nodrošinot Tev pilnīgu sirdsmieru uz ceļa.

Uzzināt vairāk

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.