.

MyT savienotie pakalpojumi

Jūs dzīvojat, kad esat sasaistē

Neatkarīgi no tā, vai tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu viedtālruņa lietotnē MyT pieejamo savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku.

Lietotne MyT

Pārvaldi savu Toyota ar viedtālruņa palīdzību


Izmantojot lietotni MyT savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai kur tu arī dotos. Plāno braucienus no mājām, atrodi savu automobili, optimizē savu braukšanas stilu, apskati braukšanas analītiku un saņem paziņojumus par servisa apkopi.

Citas lietotnes MyT funkcijas
Atrast manu automobili

Neatkarīgi no tā, cik ilgi tu esi bijis prom.
Uz Google Maps balstītā lietotnes MyT funkcija “Atrast manu automobili” palīdz tev atrast savu Toyota, vienlaikus ļaujot kopīgot tā atrašanās vietu ar ģimeni un draugiem.

/
Nosūtīt uz automobili

Vienkāršs veids, kā plānot braucienus
Plāno un kopīgo savu braucienu lietotnē MyT no mājām vai atrodoties ceļā; pēc tam nosūti to tieši uz savu Toyota, lai ērti un ātri varētu uzsākt braucienu uz noteikto galamērķi.

/
Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni

Ērtas norādes nokļūšanai no automobiļa tieši līdz galamērķim.
Automātiski nosūti norādes nokļūšanai līdz galamērķim no Toyota navigācijas sistēmas uz viedtālruni reizēs, kad pēdējais ceļa posms jāmēro kājām.

/
Braukšanas analītika

Pārvaldi savu braucienu vēsturi.
Lietotne MyT darbojas kā automobiļa datu glabātājs, sniedzot informāciju par iepriekšējiem braucieniem, tostarp ātrumu, ātruma uzņemšanu un attālumu, ērtai privāto un darījumu braucienu analīzei.

/
Atgādinājumi par servisa apmeklējumu

Nekad nepalaid garām servisa apmeklējumu.
MyT palīdz uzturēt tavu Toyota vislabākajā kārtībā, sniedzot atgādinājumus par apkopi, pamatojoties uz automobiļa faktisko nobraukumu, lai tu vairs nekad nepalaistu garām servisa apmeklējumu.

/
Akumulatora palīgs

Vienmēr seko līdzi automobiļa akumulatora uzlādes līmenim.
Pateicoties trīs līmeņu pārskatam — no augsta līdz vidējam un zemam, tev nebūs jāsatraucas, ka paliksi ceļa malā vai ka nevarēsi iedarbināt automobili akumulatora izlādes dēļ.

/
Palīgs negadījumos

Nosūti paziņojumus par negadījumu.
Tavā Toyota esošie sensori reģistrē visus triecienus vai sadursmes, kas rodas, automobilim braucot vai stāvot. Izmantojot lietotni MyT, tu vari piezvanīt vietējai Toyota pārstāvniecībai vai izsaukt evakuatoru, kā arī paziņot savai ģimenei vai draugiem par negadījumu. Tu vari arī pievienot fotogrāfijas no negadījuma, lai atvieglotu apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu.

/
Brīdinājuma lampiņas

Brauc drošāk ar labāku izpratni par automobiļa darbību.
Pārzini sava automobiļa darbību, izmantojot mūsu lietotājiem draudzīgo skaidrojumu par to, ko nozīmē dažādās automobilī esošās brīdinājuma lampiņas, kā arī to svarīguma pakāpi un iespējamiem turpmākajiem soļiem, kas tev jāveic.

/
Degvielas līmenis

Uzzini, cik automobilī atlicis degvielas, lai kur arī tu atrastos.
Tu vari pārbaudīt sava Toyota degvielas līmeni attālināti, izmantojot lietotni MyT. Tas ļauj tev pirms brauciena ieplānot apstāšanās vietas degvielas uzpildei.

/
Serviss un apkope

Ērta un pārredzama tehniskā apkope.
Uzturi savu Toyota vislabākajā stāvoklī — piesaki servisa apmeklējumu tiešsaistē, veicot dažas vienkāršas darbības lietotnē MyT, un saņem informāciju par rezervāciju, kā arī apskati sava Toyota tehniskās apkopes vēsturi, kas ietver pārskatu par iepriekšējām ar automobili veiktajām darbībām.

/
Automobiļa pasūtījuma izsekotājs

Saņem informāciju par savu jauno pasūtījumu.
Seko līdzi sava jaunā Toyota piegādes statusam — no brīža, kad veic pasūtījumu, līdz brīdim, kad tas nonāk pārstāvniecībā un ir gatavs saņemšanai.

/
Atzīmēt manu atrašanās vietu

Tas palīdzēs tev atrast savu automobili.
Pat ja tavs automobilis nav savienots, Tu vari atzīmēt tā atrašanās vietu, lai varētu viegli atrast, kur to novietoji.

/

 

Uzklikšķini zemāk, lai lejupielādētu lietotni MyT.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Braukšana ar Toyota ir ērtāka, kā jebkad agrāk, un, pateicoties MyT savienotajiem pakalpojumiem, tā kļūst vēl vienkāršāka, sniedzot tev ērtības un ļaujot pārvaldīt braucienus, lai kur tu arī dotos.

Tehnoloģijām nav jābūt biedējošām. Mums ir atbildes uz visiem jautājumiem, kas tev var rasties saistībā ar MyT savienotajiem pakalpojumiem.

Ar MyT savienoto pakalpojumu palīdzību tavs automobilis sazinās ar ārpasauli. Tas ļauj tev izbaudīt vēl efektīvākus un viedākus braucienus. Mēs tos esam padarījuši pēc iespējas vienkāršākus un intuitīvākus, taču tev noteikti tik un tā ir radušies jautājumi. Mēs labprāt uz tiem atbildēsim.

Kāpēc man vajadzētu izveidot MyT profilu?

MyT profils ļauj tev pārvaldīt automobiļa multivides sistēmu un saņemt noderīgu informāciju par savu automobili lietotnē MyT un klientu portālā Mana Toyota.

Kāda ir atšķirība starp lietotni MyT un klientu portālu Mana Toyota?

Tie paši akreditācijas dati nodrošina piekļuvi gan lietotnei MyT, gan klientu portālam Mana Toyota.   

Lietotne MyT ietver šādus MyT savienotos pakalpojumus:   

 • Atrast manu automobili
 • Nosūtīt uz automobili
 • Nosūtīt navigācijas norādes uz tālruni
 • Ieteikumi par hibrīdu
 • Braukšanas analītika
 • Servisa pieteikšana
 • Atgādinājumi par servisa apmeklējumu
 • Servisa vēsture

Klientu portāls Mana Toyota sniedz detalizētu informāciju par tavu automobili un ļauj tev iegādāties un pārvaldīt pakalpojumus. Portālā ir pieejami šādi pakalpojumi:

 • Automobiļa iegādes vēsture, informācija par automobiļa īpašumtiesībām un pasūtījumu izsekošana
 • Nosūtīt uz automobili
 • Servisa pieteikšana
 • Atgādinājumi par servisa apmeklējumu
 • Servisa vēsture
 • Informācija par automobili
 • Īpašnieka rokasgrāmata
 • Karšu atjauninājumi
 • Profila iestatījumu pārvaldība

Vai MyT savienotos pakalpojumus var izmantot citā Toyota automobilī?

Lietotne MyT ir piesaistīta automobiļa transportlīdzekļa identifikācijas numuram (VIN) un automobiļa īpašniekam, tāpēc ar lietotni saistītos pakalpojumus varēsi izmantot tikai šajā automobilī.

Vai citi manas ģimenes locekļi var izmantot MyT savienotos pakalpojumus?

Lietotnē MyT pieejamos savienotos pakalpojumus var izmantot tikai automobiļa īpašnieks, bet transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN) var pievienot vairākiem profiliem.

Manā automobilī ir jābūt pieejamiem MyT savienotajiem pakalpojumiem, taču man šķiet, ka tie nav aktivizēti. Ko man darīt?

Ja neesi pārliecināts, vai esi aktivizējis lietotnē MyT pieejamos savienotos pakalpojumus, dodies uz lietotni MyT. Uzklikšķini uz riteņa ikonas sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī. Atver sadaļu “Iestatījumi” un cilni “Automobilis”. Ja redzi ziņojumu “Aktivizēt savienotos pakalpojumus”, tie vēl nav aktivizēti. Lai aktivizētu MyT savienotos pakalpojumus, tev jādodas uz pārstāvniecību.

Ātrs veids, kā uzzināt, vai lietotnes MyT savienotie pakalpojumi ir aktivizēti, ir pārbaudīt, vai informācija par tavu pēdējo braucienu ir redzama lietotnes sākuma ekrānā.

Kā nomainīt MyT paroli?

Paroli vari nomainīt lietotnē MyT. Uzklikšķini uz riteņa ikonas sākuma ekrāna augšējā labajā stūrī un atlasi izvēlni “Iestatījumi”. Izvēlies opciju “Mainīt paroli” un ievadi savu pašreizējo un jauno paroli. Pēc tam apstiprini jauno paroli un saglabā to.

Ja esi aizmirsis paroli, pierakstīšanās ekrānā vari pieprasīt jaunu paroli, ievadot savu e-pasta adresi.

Uzzināt vairāk

Toyota palīdz palīgiem Toyota palīdz palīgiem Līdz šī gada beigām Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, Toyota piedāvā bezmaksas 24/7 palīdzību uz ceļa. Medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki var saņemt palīdzību, piemēram, ja auto ir iekļuvis negadījumā utt. Toyota un apkārtējā vide Toyota un apkārtējā vide Pie mums, Toyota, mūsu atbildība ir būt par vides aizsardzības un uzlabošanas līderiem. Uzzini vairāk par mūsu lepno vides sasniegumu vēsturi un mūsu vides misiju labākai nākotnei. Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties. Land Cruiser stāsts Land Cruiser stāsts Kā ar vienu vārdu aprakstīt automobili, kas visā pasaulē nonācis leģendas statusā – izturīgs, spēcīgs, uzticams, nesalaužams? Land Cruiser piemīt tas viss un vēl vairāk.