Informācija par atsaukuma kampaņām

Kā pārbaudīt, vai atsaukums attiecas uz Tavu Toyota?

Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota.


Toyota savus automobiļus būvē atbilstoši visaugstākajiem standartiem un izmanto dažādas metodes, lai uzraudzītu to tehnisko stāvokli arī to turpmākās darbības laikā. Dažreiz, kad automobiļi laika gaitā tikuši izmantoti dažādos apstākļos, mēs uzzinām, ka dažas transportlīdzekļa detaļas neatbilst rūpnīcas stingrajām kvalitātes prasībām.

Tas nozīmē, ka visi automobiļi, kas izlaisti noteiktā termiņā vai aprīkoti ar konkrētu detaļu, tiek aicināti vērsties pilnvarotajā pārstāvniecībā, lai nomainītu esošo detaļu vai novērstu iespējamo kļūmi. Mazāki remontdarbi, kas atbilst atsaukuma prasībām, tiek veikti regulārās apkopes laikā, un klients vienmēr tiek informēts par šādiem remontdarbiem.

/

Kā mēs atbalstām savus klientus?
Ar Tevi sazināsies Tava Toyota pārstāvniecība. Visi darbi, kas saistīti ar atsaukumu, ir bez maksas.
Šajā lapā Tu vari pārbaudīt, vai Tavs automobilis ir minēts atsaukuma kampaņā.
Ja Tev rodas jautājumi, lūdzu, sazinies ar savu Toyota pārstāvniecību.

/

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādēļ atsaukuma kampaņas gadījumā Tev vajadzētu nogādāt savu automobili pilnvarotā pārstāvniecībā?

Lai novērstu atsaukuma kampaņu izraisījušo defektu, automobiļi jānogādā pilnvarotajā pārstāvniecībā, jo tā ir oficiāla Toyota kā automobiļu ražotāja kampaņa un jebkuru oficiālo remontu var veikt tikai pilnvarotie pārstāvji. Vienīgais veids, kā nodrošināt, lai defekts tiktu novērsts saskaņā ar remontu rokasgrāmatu un lai izslēgtu atsaukuma kampaņas indikatoru, ir vērsties pilnvarotā pārstāvniecībā. Turklāt jebkurš pārstāvja veiktais remonts mūsu klientiem ir bez maksas.

Vai klientiem ir jāmaksā par atsaukuma kampaņas defektu novēršanu?

Nē, pilnvarotajās pārstāvniecībās klientiem par atsaukuma kampaņu defektu novēršanu nav nekas jāmaksā.

Kas notiks, ja es neieradīšos pilnvarotajā pārstāvniecībā, lai novērstu defektu?

Atsaukuma kampaņā ir iekļauti automobiļi, kuriem ir konstatēts bīstams defekts. Tas nozīmē, ka vairāku neveiksmīgu apstākļu sakritības rezultātā konkrētā detaļa var kļūt defektīva, un ietekmēt autovadītāja un pasažieru drošību. Sliktākajā gadījumā tas var novest pie negadījuma. Tāpēc vienmēr pārbaudiet sava Toyota automobiļa VIN numuru Toyota vietnē un, ja Jūsu automobilis ir iekļauts kampaņā, novērsiet defektu. Mūsu klientiem tas tiek veikts bez maksas.

Vai visi atsaucamie automobiļi ir defektīvi?

Automobiļi tiek atsaukti, ja autoražotājs konstatē, ka konkrētā laika periodā būvētiem modeļiem ir vai varētu būt defekts, kam ir nepieciešama uzturēšanas pārbaude vai detaļas nomaiņa. Dažreiz mēs uzzinām, ka visiem kampaņā iesaistītajiem automobiļiem ir jānomaina konkrēta detaļa. Citreiz kampaņa nozīmē pārbaudes nepieciešamību, kuras rezultātā var izrādīties, ka automobilis ir labā kārtībā un nav nepieciešama detaļu nomaiņa vai remonta veikšana. Tomēr, lai būtu absolūti pārliecināti, ka Jūsu automobilis ir labā stāvoklī, apmeklējiet pilnvaroto pārstāvniecību, kur mehāniķi bez maksas veiks nepieciešamo remontu un pārbaudi.

Vai atsaukuma kampaņa nozīmē, ka automobilis apdraud dzīvību?

Defekts ikdienas lietošanā var arī neizpausties, un autovadītājs var to pat nepamanīt. Šie defekti neapdraud dzīvību un nav bīstami, tas nozīmē, ka nav tiešu un aktīvu briesmu. Tomēr vairāku apstākļu sakritības rezultātā defekts var izpausties un ietekmēt autovadītāja drošību.

Cik ilgi tiks veikti atsaukuma kampaņas remontdarbi?

Atsaukuma kampaņas ietvaros veicamo remontdarbu ilgums ir atkarīgs no rūpnīcas sagatavotās remonta rokasgrāmatas. Atkarībā no konkrētās detaļas un veicamā darba remonts var aizņemt no 10 minūtēm līdz 5 stundām. Ja VIN numura pārbaude Toyota vietnē liecina, ka atsaukuma kampaņa attiecas uz Jūsu automobili, sazinieties ar savu vietējo pārstāvniecību, lai noskaidrotu detalizētāku informāciju. Ir svarīgi pieminēt, ka atsaukuma kampaņas ietvaros veiktie remonti Toyota klientiem pilnvarotajā pārstāvniecībā tiek veikti pilnīgi bez maksas. Pilnvarotā pārstāvniecība arī gādās par to, lai remonts tiktu veikts saskaņā ar rūpnīcas sagatavoto remonta rokasgrāmatu.

Ko iesākt, ja sistēma neatpazīst automobiļa VIN numuru?

Toyota atsaukuma pārbaudes rīks atpazīst Eiropas un Krievijas tirgū pārdoto automobiļu VIN numurus. Lūdzu, pārliecinieties, ka VIN numurs ir ierakstīts korekti. Ja numuru vēl joprojām nevar atrast, lūdzu, sazinieties ar Toyota pārstāvniecību, lai uzzinātu vai konkrētais automobilis ir minēts atsaukuma kampaņā.

Saistītās saites

Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: