Pareizie ziemas riteņi
Tavam sirdsmieram

Tavs sirdsmiers ir mūsu prioritāte. Lai Tavi ikdienas braucieni būtu bezrūpīgi, mēs esam izveidojuši īpašu piedāvājumu. Iegādājoties jaunu Toyota, uzreiz kopā ar automobili izvēlies kvalitatīvos Toyota ziemas riteņus. Ikmēneša maksājums komplektam ar ziemas riepām un oriģinālajiem Toyota vieglmetāla diskiem ir no 7 €. Šo maksājumu var pieskaitīt Tava autolīzinga ikmēneša maksājumam. Tādējādi Tu baudīsi komfortu, braukšanas prieku un sirdsmieru ilgus gadus.

Toyota ziemas riteņu komplektā ietverts:

• Bezmaksas riepu uzglabāšanas pakalpojums uz 1 gadu*
• Toyota oriģinālie vieglmetāla diski ar 3 gadu garantiju 
• Ziemas riepas ar Toyota oriģināliem spiediena sensoriem

Toyota ziemas riteņu cenasToyota ziemas riteņu komplektā ir Toyota oriģinālie vieglmetāla diski ar 3 gadu garantiju, ziemas riepas ar Toyota oriģināliem riepu spiediena sensoriem un bezmaksas riepu uzglabāšanas pakalpojums uz 1 gadu.*Yaris 2020

Yaris
Corolla hečbeks

Corolla hečbeks
Corolla Touring Sports

Corolla Touring Sports
Corolla sedans

Corolla sedans
Pelēkais C-HR
C-HR
Baltais Camry

Camry
Baltais RAV4

RAV4
Land Cruiser
Land Cruiser
Sarkanais Hilux
Hilux
PROACE CITY

PROACE CITY
PROACE CITY VERSO

PROACE CITY VERSO
Pelēkais PROACE
PROACE
PROACE VERSO
PROACE VERSO

Kāpēc izmantot ziemas riepas?

Toyota piedāvājumā esošās ziemas riepas ir rūpīgi pārbaudītas un veidotas tā, lai nodrošinātu nevainojamu saķeri uz slapja, sniegota un apledojuša ceļa. Pateicoties īpašajam protektora rakstam un gumijas sastāvam, kas nezaudē elastību arī tad, kad ārā temperatūra noslīd zem 7°C, riepas ievērojami samazina bremzēšanas ceļa garumu arī sniegotos laikapstākļos, padarot braukšanu drošāku. Patiesībā, kā redzams šeit, ziemas riepas uz sniegotas brauktuves spēj samazināt bremzēšanas ceļa garumu pat uz pusi.

ZIEMAS RIEPAS
winter tyres car
16.5 M APSTĀŠANĀS CEĻA GARUMS
VASARAS RIEPAS
summer tyre cars
34.2 M APSTĀŠANĀS CEĻA GARUMS
* Attēlots bremzēšanas ceļa garums sniegā, braucot ar ātrumu 40 km/h
Atskaņot vēlreiz
Kādas ir ziemas riepu priekšrocības?

Toyota piedāvājumā esošo ziemas riepu sastāvā ir vairāk dabīgās gumijas nekā vasaras riepās, tāpēc tās saglabā elastību arī pie zemākām temperatūrām, uzlabo ikdienas braucienus un ļauj justies drošāk uz ceļa. Riepu unikālais protektora raksts ir izstrādāts tā, lai no riepu apakšas efektīvi izvadītu ūdeni un šķīdoni, tādējādi samazinot bremzēšanas ceļa garumu un akvaplanēšanas risku. Riepu protektora blokā ir iestrādātas arī nelielas rievas – t.s. lameles, kas stingri "ieķeras" sniegā un apledojumā, nodrošinot izcilu saķeri.

ZIEMAS RIEPA
VASARAS RIEPA

Kad nepieciešams uzstādīt ziemas riepas?
/
Kad āra temperatūra noslīd zem 7°C.
Pateicoties īpašajam protektora rakstam un elastīgajam gumijas sastāvam, ziemas riepas nodrošina izcilu saķeri un samazina bremzēšanas ceļa garumu, kad āra temperatūra noslīd zem 7°C.
/
Sniegs
Ziemas riepu protektora blokos ir nelielas rievas, kas tiek sauktas par lamelēm. Tās burtiski “ieķeras” sniegā un šķīdonī, radot labāku saķeri ar brauktuvi un samazinot bremzēšanas ceļa garumu.
/
Ledus
Mīkstākas gumijas un īpaši veidotā protektora raksta kombinācija nodrošina labāku saķeri ar brauktuvi un samazina bremzēšanas ceļa garumu uz apledojušiem ceļiem.

Vai manai Toyota ir iespējams pievienot arī ziemas diskus?

Stilīgie vieglmetāla diski vai funkcionālie tērauda diski – Toyota piedāvā dažādus ziemas diskus, kas ir ideāli piemēroti braukšanai aukstos laikapstākļos un izturīgi pret sāli, ķimikālijām un citu pretslīdes materiālu ietekmi. Lai pasūtītu ziemas riepas un diskus Toyota vai saņemtu cita veida palīdzību vai padomu, vērsies pie sava tuvākā Toyota pārstāvja, kas palīdzēs izvēlēties labākās riepas un diskus šai ziemai.


Kā salīdzināt dažādas ziemas riepas?

Kopš 2012. gada visām ES teritorijā tirgotajām transportlīdzekļu riepām ir jāpievieno standartizēts marķējums. Tas atvieglo dažādu ražotāju piedāvāto riepu saķeres īpašību, degvielas ekonomijas un trokšņu līmeņa salīdzināšanu.

Riepas sānu malas marķējumu apraksts
wheel descriptions
Izmēru apzīmējumi
ECE sertifikācijas marķējums un apstiprinājums
Ražotāja kods
Transporta departaments
Slodzes indekss / ātruma simbols
Ražotāja nosaukums
Bezkameras
riepa
Produkta nosaukums
Protektora nodiluma indikators (TWI)
ES riepu marķējuma nolasīšana
/
 
/
Degvielas efektivitāte
Berze, kas rodas riepai kustības laikā saskaroties ar brauktuvi, tiek saukta par “rites pretestību”. Jo spēcīgāka ir rites pretestība, jo lielāks būs degvielas patēriņš un izmešu daudzums. A klases riepām ir mazākā pretestība, tāpēc tās vislabāk izvēlēties degvielas ekonomijas nolūkos.
/
Saķere ar slapju ceļa segumu
Šis novērtējums atspoguļo kopējo apstāšanās ceļa garumu, bremzējot no 80 km/h standartizētos slapjas ceļa virsmas apstākļos. Atšķirība starp klasēm, no kurām A ir labākā, bet G ir vissliktākā, ir aptuveni no 3 līdz 6 m.
/
Trokšņu līmenis
Šis mērījums apzīmē trokšņu līmeni, ko testa apstākļos kustības laikā rada automobiļa riepas. Tas ir ārēji radīts troksnis, kas tiek izteikts decibelos, un ko apzīmē ar melnas krāsas viļņiem - ar vienu vilni tiek apzīmētas klusākās riepas, bet ar trijiem – augstākais pieļaujamais trokšņu līmenis.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ziemas riepas var lietot visu gadu?

Tas nav ieteicams. Lai spētu tikt galā ar aukstajiem āra apstākļiem, ziemas riepas ir ražotas no mīkstāka un elastīgāka gumijas maisījuma, nekā vasaras riepas. Tā rezultātā siltā laikā ziemas riepas nodilst ātrāk, palielina automobiļa degvielas patēriņu un pagarina bremzēšanas ceļa garumu.

Kā uzglabāt ziemas riepas?

Tās jāuzglabā vēsā, sausā un tumšā vietā. Ja riepas tiek uzglabātas atsevišķi no diskiem, tām jābūt vertikālā pozīcijā. Savukārt gadījumā, ja riepas atrodas uz diskiem, tām vienmēr jāatrodas guļus stāvoklī. Abos gadījumos jāizvairās no saskares ar smērvielām, degvielu un eļļu. Atsevišķi Toyota pārstāvji piedāvā riepu uzglabāšanas pakalpojumus. Sazinies ar pārstāvniecību, lai uzzinātu vairāk.

Cik ilgi kalpo ziemas riepas?

Tas ir atkarīgs no nobrauktā attāluma. Ziemas riepu paredzamais darba mūžs ir no viena līdz pieciem gadiem ar nosacījumu, ka tās tiek pareizi uzglabātas laikā, kad netiek lietotas. Riepu novecošanos veicina arī fizikāli un ķīmiski procesi, kas var ietekmēt arī tās riepas, kas tiek lietotas reti vai nekad. Pareizi uzglabātas ziemas riepas atbildīs jaunas riepas parametriem un attiecīgi arī kalpos.

Kā noteikt ziemas riepu trokšņu līmeni?

Ziemas riepu trokšņu līmeni var noteikt pēc ES vienotā riepu marķējuma, kam jābūt atrodamam uz visām riepām, kas ražotas sākot ar 2012. gadu. Trokšņu līmenis tiek izteikts decibelos un attēlots ar melniem skaņas viļņu simboliem.

Kāda veida ziemas riepas ir pieejamas?

Riepu ražošanas tehnoloģijas attīstība ir progresējusi līdz tādai pakāpei, ka mūsdienās riepas ar radzēm ir nepieciešamas tikai pašos sarežģītākajos apstākļos.

Ziemas riepas

Mūsdienās ziemas riepas tiek izgatavotas no savienojuma, kas saglabā elastīgumu arī zemā temperatūrā. Tās labi pielāgojas dažādiem braukšanas apstākļiem aukstā klimatā, tostarp braukšanai pa sniegotām, apledojušām, slapjām un sausām virsmām. Tieši tāpēc ziemas riepas ir laba izvēle laika periodam no rudens līdz pavasarim.

Radžotās riepas

Lielākā daļa radžoto riepu ir aprīkotas ar volframā ietvertām metāla radzēm, kas ir iestrādātas reljefveida protektora rakstā. Radzes ieurbjas ceļa apledojumā, tādējādi nodrošinot saķeri apstākļos, kad ceļš ir pilnībā sasalis. Radžotās riepas pārsvarā tiek izmantotas reģionos, kur gaisa temperatūra lielāko ziemas daļu saglabājas tuvu sasalšanas robežai vai zem tās.

Vai ir kādi padomi braukšanai ziemas apstākļos?

Neatkarīgi no izvēlētajām riepām, vienmēr jāpatur prātā, ka braukšanai ziemas apstākļos ir nepieciešamas tādas prasmes, ko vasarā nav vajadzības pielietot. Ziemā automobiļa apstāšanās un ātruma samazināšanas distance ir lielāka, kā arī jāpievērš īpaša uzmanība līkumiem, vienmēr samazinot braukšanas ātrumu.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.

* 1 gada (2 sezonu) bezmaksas riepu uzglabāšana ir spēkā, ja riepu maiņu veic Toyota pārstāvniecībā. Akcija ilgst līdz 31.12.2020. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Lai saņemtu konkrētu pārdošanas piedāvājumu, vērsies Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Riepu maiņa neietilpst ziemas riteņu komplekta cenā.

Toyota ziemas riteņu akcija ir spēkā kamēr ir pieejamas akcijas ziemas riepas un Toyota oriģinālie vieglmetāla diski.

Ziemas riteņu īpašais piedāvājums nav apvienojams ar citiem piedāvājumiem. Vienā reizē var izmantot vienu piedāvājumu.
Ziemas riteņu komplekta ikmēneša maksājums ir spēkā iegādājoties to ar jaunu automobili.
Attēli ir ilustratīvi.

Ikmēneša maksājuma aprēķina paraugs:
Toyota Līzinga pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un UniCredit Leasing SIA.
Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējieties ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 2.49 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (Piemēram, cena EUR 19 250, pirmā iemaksa: 15 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 30%, nobraukums 100 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 199,84. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.