TOYOTA HIBRĪDA SKEITPARKS
Atklājot pasaulē pirmo hibrīda skeitparku, Toyota apliecina apņemšanos nodrošināt arvien lielāku mobilitāti visiem.
IEPAZĪSTINĀM
Lilija Raisa (Lily Rice)
Lilija Raisa ir pirmā sieviete Lielbritānijā, kas spējusi veikt atmugurisko salto ratiņkrēslā. Un viņa to izdarīja 13 gadu vecumā. Viņa zina, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo, un ar saviem panākumiem iedvesmo citas meitenes iesaistīties WCMX. Kādu dienu Lilija vēlas redzēt šo sporta veidu arī paralimpiskajās spēlēs, kur pati cer piedalīties.
Toyota hibrīda skeitparks
Nākamais sportists uzbrauc uz rampas, un riteņu zemā dunoņa atbalsojas caur tās koka pamatni. Skaņa liek skatītājiem noprast, ka parkā ir nākamais braucējs. Bet viņa nebrauc ar velosipēdu, skeitbordu vai skrituļslidām. Viņa iebrauc pilnībā pieejamā hibrīda skeitparkā; un viņa atrodas ratiņkrēslā.

Un viņa nav vienīgā, kuras seju rotā smaids. WCMX kā sporta veida popularizēšana ir svarīga visiem — arī sportisti bez kustību traucējumiem steidz izmēģināt pieejamos ratiņkrēslus. Kā izrādās, aizspriedumi par fizisko spēju ierobežojumiem nav tik spēcīgi, kā vēlme pārvietoties.
Šis ir pirmais Toyota modelis, kas simbolizē Toyota vīziju par arvien lielāku mobilitāti visiem. Toyota vīzija ir sniegt integrētus mobilitātes risinājumus ikvienam, arī cilvēkiem ar fizisko spēju ierobežojumiem, lai padarītu sabiedrību arvien iekļaujošāku.
Mauro Karučio (Mauro Caruccio)
Toyota Motor Italia izpilddirektors
/

Iekļaujošs hibrīda skeitparks
Liekot uzsvaru uz brīvību un aizrautību, ko sniedz pārvietošanās uz riteņiem, parks ir paredzēts tādiem sporta veidiem kā BMX, skeitbordam un vienam no pasaulē jaunākajiem sporta veidiem — ratiņkrēslu motokrosam (WCMX).


Labākas sabiedrības veidošana
Toyota ir apņēmusies nodrošināt kustības brīvību neatkarīgi no tā, vai tas ir valsts, pilsētas vai skeitparka robežās, jo, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo.

Mobilitāte visiem
Skeitparks sniedz iespēju lielākai daļai cilvēku pārvietoties tādos veidos, kādi pārāk bieži ir pieejami tikai cilvēkiem bez kustību traucējumiem. Toyota vīzija par vienlīdzīgu piekļuvi nodrošinās mobilitāti un sniegs prieku un aizrautību ikvienam.


Start Your Impossible
Toyota palīdz tādiem braucējiem kā Lilijai Raisai (Lily Rice) no Lielbritānijas pārvērst savu sapni realitātē, nodrošinot resursus un atpazīstamību, lai palīdzētu piepildīt viņas mērķi: padarīt WCMX par oficiālu paralimpisko sporta veidu.

/
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: