1. Used Cars
  2. Laluna
Ātrā atlase

Toyota Approved lietotie automobiļi

Ja tu meklē lietotu automobili lieliskā tehniskā stāvoklī, tu to noteikti atradīsi Toyota Approved klāstā. Visiem Toyota Approved automobiļiem līzinga likme ir 0,99% (+ 3 mēnešu EURIBOR), un, lai sniegtu tev pilnīgu sirdsmieru, mēs nodrošinām arī 2 gadu bezmaksas garantiju un palīdzību uz ceļa. Automobiļu izvēle katrai gaumei un vajadzībām. Turklāt visi automobiļi tiek rūpīgi pārbaudīti un ir gatavi braukšanai.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lv/lv?carFilter=used&brand=toyota&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&location=dealerId%3Ac7232822-ae8d-47eb-b4ba-35bae1b06a66&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwydSzBhBOEiwAj0XN4Pa8EyU2ThdEtfThN7I01qXPQ20UAtpLvKIN8kBPdmd3IF4gDeIoLBoCgTIQAvD_BwE

Timeout waiting for connection from pool

Atklāj Toyota Approved apstiprināto lietoto automobiļu priekšrocības

2 gadu garantija

Visi Toyota Approved* apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 2 gadu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un tev — gaidīto sirdsmieru.
* Vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā.

2 gadi palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

Līzinga procentu likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR*

0,99% + 3 mēnešu EURIBOR līzinga procentu likme attiecas uz visu Toyota Approved automobiļu klāstu, kas ir pieejami Baltijā, neatkarīgi no piedziņas veida vai auto vecuma.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

Gatavi braukt

Lai kuru modeli tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

Finansēšana

Ja esi atradis īsto apstiprināto modeli, vari būt mierīgs, jo Toyota Līzings piedāvā virkni elastīgu finansēšanas iespēju.

Maiņa

Mainot savu pašreizējo automobili Toyota pārstāvniecībā, tu saņemsi profesionālu un pārskatāmu servisu, konkurētspējīgu cenas piedāvājumu un, pats galvenais, pilnīgu sirdsmieru.
Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Līzings

Toyota Līzings nodrošina ātru apstrādi un elastīgu maksājumu plānu. Mēs parūpēsimies par dokumentiem, lai process noritētu vienmērīgi un ērti. Tas ļauj tev nekavējoties sākt braukt ar savu nākamo Toyota ar pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Apdrošināšana

Tu vari saņemt Toyota Apdrošināšanu visiem Toyota automobiļiem, kas ir personīgā lietošanā un jaunāki par 8 gadiem. Toyota Apdrošināšana ietver diennakts palīdzību uz ceļa un bezmaksas maiņas auto. Un, ja tavam automobilim ir nepieciešams remonts, vari būt drošs(-a), zinot, ka tas tiks veikts oficiālā Toyota remontdarbnīcā, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Vienmēr hibrīda automobiļi. Vienmēr Toyota.

Toyota hibrīda automobiļi ietaupa degvielu un naudu, kā arī piedāvā savā klasē zemākās CO₂ emisijas. Tā kā visi mūsu hibrīda automobiļi ir pašuzlādes, tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam.
Skatīt vairāk

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti oficiālā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Aprēķina piemērs
Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Aprēķins veikts automobilim ar cenu 23 900 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 10% (2390 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (358,50 €), atlikušo vērtību 35% (8365 €) pēc 36 mēnešiem un 60 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un 0,99 % + 3 mēnešu EURIBOR (25.03.2024 3 men Euribor 3,90 %) . Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 36 mēneši ir  403,11 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem.
Apskati finanšu pakalpojumu noteikumus un nosacījumus un ja nepieciešams, konsultējies ar ekspertu. Līzinga piedāvājums ir indikatīvs. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar pārstāvniecību.