Otrās paaudzes Mirai

Plašāks braukšanas diapazons, labāka veiktspēja, joprojām nulle emisiju

Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju, pierādot to 2019. gada Tokijas autoizstādē.

/

Jaunais Mirai ir vairāk nekā tikai videi draudzīgs automobilis — tas pārkāpj ūdeņraža dzinēju spēju robežas un atklāj Toyota degvielas šūnu tehnoloģijas potenciālu, sniedzot līdz pat 30% plašāku braukšanas diapazonu, braukšanas aizrautību, kā arī jaudīgāku paātrinājumu. Tas ir vilinošs ieskats Toyota redzējumā par tīru mobilitāti un nākotnes ‘ūdeņraža sabiedrību’.

MIRAI STĀSTS

Pašreizējais Mirai modelis ir visai pasaulei sniedzis ieskatu iespējamā nākotnes ‘ūdeņraža sabiedrībā’. Ar aptuveni 10 000 pārdotu automobiļu visā pasaulē Mirai ir gan tehniski progresīvs, gan praktisks automobilis ar braukšanas diapazonu ap 500 km un ērtu uzpildi, turklāt tas nerada kaitīgas emisijas, tikai tīru ūdeni.

/
NĀKAMAIS SOLIS

Tokijas autoizstādē demonstrētā koncepcija atklāj iespējamos sasniegumus ūdeņraža enerģijas ražošanā, ieskaitot tehnisko izcilību, dinamisku sniegumu un pievilcīgu dizainu. Jaunais Mirai, kas patērētājiem būs pieejams 2020. gadā, ir pierādījums tam, ka degvielas šūnu tehnoloģija nav šķērslis braukšanas aizrautībai un izcilai ārienei.

VAIRĀK NEKĀ EFEKTIVITĀTE

Toyota mērķis ir palielināt Mirai braukšanas diapazonu par 30%, uzlabojot degvielas šūnu bloku un palielinot ūdeņraža tvertnes. Bet automobiļa radītāja ambīcijas tālu pārsniedz skaitļus.

Mūsu mērķis ir radīt automobili, ar ko klienti vēlēsies braukt nepārtraukti, automobili ar aizraujošu un pievilcīgu dizainu un tik dinamisku veiktspēju un izcilu vadāmību, kas patīkami pārsteigs ikvienu vadītāju. Es vēlos, lai klienti teiktu: 'Es izvēlējos Mirai nevis tādēļ, ka tas ir ūdeņraža elektriskais automobilis, bet tādēļ, ka man patīk tā izskats un veiktspēja; tā vienkārši sagadījās, ka tas ir elektrisks. ”

Jošikazu Tanaka (Yoshikazu Tanaka), jaunā Mirai galvenais inženieris

/
DIZAINS

Jaunākā aizmugurējās piedziņas modulārā platforma ļauj automobilī ietilpināt piecas sēdvietas pašreizējo četru vietā, taču galvenie tā akcenti ir zemās līnijas, elegantās proporcijas, plūstošā, dinamiskā virsbūve un 20 collu riteņi, kas kopā rada spēcīgu un atšķirīgu koptēlu. Automobiļa paraugam ir arī īpaša jauna zilās krāsas apdare, kas klāta vairākos slāņos, nodrošinot izcilu spilgtumu un krāsas dziļumu. Neuzkrītošais un modernais salons ar mājīgu atmosfēru, 12,3 collu displeju un instrumentu paneli, kas ērti novietots vēl tuvāk vadītājam, sniedz sajūtu, ka šis automobilis ir jāizbauda.

VEIKTSPĒJA

Jaunākā aizmugurējās piedziņas modulārā platforma ne tikai ietver jaunā Mirai uzlaboto ūdeņraža degvielas šūnu aizmugurējo piedziņu, bet arī sniedz lielāku virsbūves stabilitāti, kas uzlabo manevrēšanas spēju un reakciju, savukārt automobiļa zemais smaguma centrs nodrošina izcilu vadāmību. Uzlabotais degvielas šūnu bloks jaunajam Mirai sniedz vienmērīgu paātrinājumu un elegantas braukšanas izjūtu. Vadāmība pa līkumainiem ceļiem ir viegla un ērta, savukārt, braucot pa šoseju, ir iespējams pa īstam izjust automobiļa spēku jebkādā ātrumā, kā arī patiesi novērtēt plašāku braukšanas diapazonu.

Jaunā Mirai modeļa paraugs — galvenās specifikācijas
Ārējais garums (mm)4 975
Ārējais platums (mm)1 885
Ārējais augstums (mm)1 470
Garenbāze (mm)2 920
PiedziņaAizmugures piedziņa
Sēdvietu skaits5
Braukšanas diapazonspar apmēram 30% plašāks nekā pašreizējam modelim

Uzzināt vairāk

Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektrificētie automobiļi Toyota elektrificētie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Izvēloties no hibrīda, plug-in hibrīda vai ūdeņraža tehnoloģijām, tu vari atrast tieši tev piemērotu jaudu. Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām.