Atklāj jauno Toyota Mirai

Ūdeņradis tā labākajā formā


Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām. Greznais interjers sniedz izcilu komfortu ar nevainojamu tehnoloģiju integrāciju. Mirai uzlabotās ūdeņraža degvielas šūnas iezīmē jauna nulles emisijas laikmeta sākumu ar efektivitāti, izcilu jaudu un ilgmūžību.

Pārveido savu ikdienu ar jauno Mirai.

Ūdeņraža spēks

Toyota Mirai ir novatorisks degvielas šūnu elektriskais automobilis, kas izmanto ūdeņradi un skābekli elektrības ģenerēšanai, darbinot tā elektromotoru ar maksimālo iespējamo efektivitāti.

Rezultāts? Nekādu gāzu emisiju un nobraucamais attālums virs 650 km. Jaunais Mirai nodrošina unikālu, patīkamu braukšanas pieredzi ar nepārspējamu klusumu, aizmugurējo riteņu piedziņu un izcilu paātrinājumu.

Tā ir braukšana bez emisijām, kādu tu vēl nebūsi pieredzējis.

/
Vēl labāka braukšanas pieredze
/

Mirai atstāj pilsētas satiksmi ārpusē, uzņemot vadītāju plašā, mājīgā salonā ar plūstošu dizainu, kas spēj uzņemt līdz pieciem pasažieriem.

Iestājoties tumsai, salona apgaismojums izgaismo pašu svarīgāko. Īpaši liels informācijas panelis atvieglo ikvienu braucienu.

Ļauj Mirai parūpēties par automobiļa novietošanu stāvvietā ar Eiropā pirmo Toyota Teammate Advanced Park sistēmu. Inteliģenta tehnoloģija, kas paveic uzdevumus tavā vietā.

Gudra tehnoloģija

Neatkarīgi no tā, vai dodies darba braucienā vai garākā piedzīvojumā, Mirai tehnoloģija padara braukšanu vieglu un patīkamu, pateicoties bezvadu tālruņa uzlādei un vieglai viedtālruņa integrācijai ar 12,3 collu multivides ekrānu, izmantojot AppleCarPlay™ vai Android Auto™.

Pirms brauciena tu vari uzsildīt vai atdzesēt Mirai līdz ideālajai temperatūrai ar viedtālruņa palīdzību, nodrošinot komfortu jau no iekāpšanas brīža.

/
/
Vairāk nekā tikai nulle emisiju

Vienīgie automobiļa radītie izmeši ir ūdens. Jaunais Mirai to spēj, pateicoties gadu desmitiem ilgām inovācijām. Tā degvielas šūnas nerada gaisa piesārņojumu, padarot to par ideālu risinājumu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai. Sākot ar ūdeņradi darbināmām laivām līdz sabiedriskajam transportam un no autotransporta līdz mājsaimniecībām, ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģija maina sabiedrības izpratni par enerģijas avotiem. Ūdeņraža laikmets ir klāt.

/

Uzzināt vairāk

Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai iezīmē jauna automobiļu laikmeta sākumu. Izmantojot ūdeņradi – svarīgu nākotnes enerģijas avotu –, lai ražotu elektrību, Mirai nodrošina minimālu ietekmi uz vidi, dāvājot ērtības un braukšanas baudījumu, kādu sagaidāt no jebkura tradicionālā automobiļa. Toyota uzlādējamais elektriskais hibrīds Toyota uzlādējamais elektriskais hibrīds Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi. Toyota Baltic AS vides principi Toyota Baltic AS vides principi Kā atbildīgs uzņēmums Toyota Baltic ievēro pārredzamas un ētiskas rīcības principus un rūpējas par šīs rīcības ietekmi uz vidi un sabiedrību. Šī iemesla dēļ Toyota Baltic ir ieguvis Atbildīgas uzņēmējdarbības foruma sudraba apbalvojumu, un mūsu birojā tiek izmantota tikai videi nekaitīga enerģija. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju..