Toyota T-Mate

Kopā ar tevi drošākiem braucieniem

Toyota T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku neatkarīgi no tā, vai novieto automobili stāvvietā, brauc pa šoseju vai pārvietojies pilsētā. Šīs sistēmas palīdz ne tikai pasargāt tevi un tavus pasažierus, bet arī citus satiksmes dalībniekus. Tā ir daļa no Toyota apņemšanās uzlabot ceļu satiksmes drošību un mūsu mērķa atstāt ceļu satiksmes negadījumus pagātnē.

TOYOTA SAFETY SENSE
Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi.

Uzzināt vairāk

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma identificē ceļa zīmes un salona displejā attēlo noderīgu informāciju, piemēram, pašreizējo braukšanas ātruma ierobežojumu vai apdzīšanas aizliegumu. Ja vadītājs neievēro ceļa zīmes, palīgsistēma aktivizē brīdinājumu ar skaņas un vizuāliem signāliem.

Uzzināt vairāk

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Uzzināt vairāk

Joslas sekošanas funkcija (LTA)

Joslas marķējuma nolasīšanas palīgsistēma ir izstrādāta, lai padarītu braukšanu pa šoseju drošāku. Tā notur automobili joslas centrā, un, ja sāksi no tās novirzīties, stūres palīgsistēma viegli stūrēs automobili, lai pielāgotu tā novietojumu.

Uzzināt vairāk

Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)

Automātiskā tālo gaismu sistēma uzrauga ceļu, lai noteiktu pretimbraucošo transportlīdzekļu lukturus. Ja tā konstatē priekšējo lukturu gaismu, tā automātiski izslēdz tālās un ieslēdz tuvās gaismas. Kad transportlīdzeklis pabrauc garām, sistēma automātiski atkal pārslēdzas uz tālajām gaismām. Rezultāts? Drošāka braukšana nakts laikā tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Uzzināt vairāk

Palīdzība auto novietošanai stāvvietā
Toyota Teammate Advanced Park (ADC)

Šī sistēma kontrolē paātrinājumu, stūrēšanu, bremzēšanu un pārnesumu pārslēgšanu*, lai palīdzētu tev droši novietot automobili stāvvietā. Tā pat var iegaumēt tavas iecienītākās stāvvietas, kuras nav atzīmētas ar līnijām vai blakus esošiem objektiem.

* Nav pieejama automobiļiem ar manuālo transmisiju.

Uzzināt vairāk

Panorāmas skata monitors (PVM)

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātisko bremzēšanu (RCTAB)

Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Uzzināt vairāk

Inteliģentais attāluma eholokators (ICS)

Inteliģenta pēc nosaukuma, inteliģenta pēc būtības – šī sistēma brīdina vadītāju par šķēršļiem automobiļa priekšā vai aizmugurē un, ja nepieciešams, automātiski aktivizē bremzes, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes.

Uzzināt vairāk

Braukšanas palīgsistēmas
Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Uzzināt vairāk

Adaptīvā tālo gaismu sistēma (AHS)

Šī sistēma ir izstrādāta, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo redzamību visiem satiksmes dalībniekiem diennakts tumšajā laikā. Tā automātiski optimizē priekšējo lukturu sadalījumu, aizēnojot pretimbraucošās satiksmes zonu, lai tava automobiļa tālās gaismas neapžilbinātu citus vadītājus, tajā pašā laikā nodrošinot tev labu redzamību.

Uzzināt vairāk

Droša braukšana vienmēr ir paša autovadītāja atbildība.
Sistēmas darbojas to darbības apstākļos un saskaņā ar to ierobežojumiem.
Sīkāku informāciju vienmēr skatiet Īpašnieka rokasgrāmatā. Funkciju pieejamība var mainīties atkarībā no valsts, automobiļa modeļa un aprīkojuma līmeņa.

Uzzināt vairāk

Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. MyT savienotie pakalpojumi MyT savienotie pakalpojumi Dzīve ir Tev tuvāk, kad Tu esi savienots. Neatkarīgi no tā, vai Tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, Tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku. Baltijas paralimpiskā komanda Baltijas paralimpiskā komanda Toyota atbalsta Baltijas sportistus ceļā uz Parīzes 2024. gada paralimpiskajām spēlēm. Toyota Baltijas Paralimpiskā komanda iedvesmo mūs sasniegt šķietami neiespējamus mērķus. Toyota Baltic AS vides principi Toyota Baltic AS vides principi Kā atbildīgs uzņēmums Toyota Baltic ievēro pārredzamas un ētiskas rīcības principus un rūpējas par šīs rīcības ietekmi uz vidi un sabiedrību. Šī iemesla dēļ Toyota Baltic ir ieguvis Atbildīgas uzņēmējdarbības foruma sudraba apbalvojumu, un mūsu birojā tiek izmantota tikai videi nekaitīga enerģija.