Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi
gr-sport-logo

GR Yaris Sport - 3 durvju hečbeks

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • 18" melni vieglmetāla diski (ar 15 spieķiem)
 • Oglekļa šķiedru polimēra jumts
 • Smart Entry & Start sistēma
 • Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma
Salīdzināt
Toyota GR Yaris - Sport - 3 durvju hečbeks
  • Pure White (040) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Platinum Pearl White (089) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Emotional Red 2 (3U5) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Precious Black (219) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
Cena no
34 400 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
8.2 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
186 g/km

Atrodi savu GR rotaļlaukumu

Radīts, pilnībā koncentrējoties uz braukšanas aizrautību, GR Yaris padarīs ikvienu ceļu par tavu rotaļlaukumu. Jaudīgs, izveicīgs un vienlīdz praktisks un viegli vadāms, rallijā rūdītais GR Yaris uzmundrinās tevi katru dienu, lai kur tu dotos.
Galvenās Toyota GR Yaris iezīmes
/

Sacīkšu esence katrā pagriezienā

GR Yaris ir izstrādāts kopā ar TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, sniedzot tam rallija zvaigznes būtību. Tā vieglā GR-FOUR pilnpiedziņas sistēma ietver ātras reakcijas sakabi un divus Torsen ierobežotas slīdes diferenciāļus*, viedi pārvaldot katram ritenim nodrošināto griezes momentu.
*Pieejams Circuit komplektā.

/

Jauda,​ kas sasniedz jaunas virsotnes

Tā jaunizstrādātais trīs cilindru, 1,6 litru turbokompresora dzinējs ar pasaules klases jaudu  —261 DIN ZS un 360 Nm — nodrošina izcilu paātrinājumu un reakciju. Ietverot pilnībā jaunas Toyota metodes un materiālus, tostarp unikālu bloku, speciāli izstrādātus virzuļus un vienpakāpes lodīšu gultņu turbokompresoru, lai samazinātu svaru un uzlabotu vadāmību, GR Yaris padarīs jebkuru braucienu par piedzīvojumu.

/

Uzsvars uz veiktspēju

GR Yaris unikālā virsbūve ar zemāku jumta līniju un kupejai līdzīgu dizainu ir radīta tā, lai vēl vairāk uzlabotu automobiļa aerodinamisko veiktspēju. Oglekļa šķiedras polimēra jumts un alumīnija paneļi pazemina automobiļa smaguma centru un samazina svaru, lai uzlabotu tā manevrējamību. Platā priekšējā reste izceļ Yaris GR dinamisko izskatu un uzlabo bremzēšanu, kā arī dzesē dzinēju, nodrošinot izcilu veiktspēju arī sacīkšu karstumā.

Aplūko to no visām pusēm

Apskati GR Yaris galvenās iezīmes. Pagriez attēlu, lai apskatītu automobili no visām pusēm.

 • Zemāka un platāka virsbūve

  Lai optimizētu tā aerodinamisko veiktspēju un uzlabotu stabilitāti un vadāmību, GR Yaris ir zemāka un platāka virsbūve, kas papildināta ar skatienu piesaistošiem 18 collu vieglmetāla diskiem ar 10 dubultspieķiem.

 • Rallijā rūdīta piekare

  Jauna MacPherson balstiekārta un dubultās šķērssviras piekares sistēma, kuru veidojusi TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, nodrošina izcilu saķeri un vadāmību pat uz izaicinošākā ceļa seguma.

 • Spēcīgs apvienojums

  GR-FOUR pilnpiedziņas sistēma, ko atkārtoti pārbaudījuši un izmēģinājuši WRC piloti, ietver ātras reakcijas sakabi, kas nodrošina vienmērīgu griezes momenta sadali starp priekšējo un aizmugurējo asi. Tas sniedz labāku vadāmību un stabilitāti pat pašos asākajos līkumos.

 • Veiktspējai līdzvērtīga aizsardzība

  Aprīkots ar jaunākajām Toyota Safety Sense tehnoloģijām, tostarp sadursmes novēršanas sistēmu ar aktīvo stūrēšanas palīgsistēmu, jaunais GR Yaris paredz iespējamos apdraudējumus un palīdz izvairīties no sadursmēm vai mazināt to sekas. Apvienojumā ar GR-FOUR pilnpiedziņas sistēmas izcilo saķeri un stabilitāti GR Yaris nodrošina tā veiktspējai līdzvērtīgu aizsardzību.