Yaris Cross

Pilnībā pilsētas SUV

Pilnībā pilsētai.
Pilnībā SUV.
 • Pilnīgi jaunais Toyota Yaris Cross ir parādījis savu patieso dabu. Paceļot Yaris jaunos augstumos, stilīgais Yaris Cross ievieš visas mūsu nākamās paaudzes mazo automobiļu īpašības augsto SUV segmentā.
 • Aprīkots ar mūsu jaunāko pašuzlādes hibrīda sistēmu, kas nodrošina klasē vadošo efektivitāti un zemas emisijas, ar papildaprīkojuma inteliģento pilnpiedziņas sistēmu patiesai kontrolei jebkuros laikapstākļos un iekārojamām, pilsētai draudzīgām spējām, Yaris Cross atstāj iespaidu pilsētā 2021. gadā.

SUV izskats, pilsētai piemērots izmērs

Kā atpūtas SUV izgudrotāji mēs visu savu ilggadējo pieredzi esam ieguldījuši Yaris Cross. Tā spēcīgais, muskuļotais izskats un plašais, augstais salons nodrošina visas SUV priekšrocības – daudz kompaktākā, pilsētai piemērotā izmērā.

Mūsu jaunākais SUV, mūsu jaunākā hibrīda tehnoloģija

Kā hibrīdu līderi mēs esam nodrošinājuši savam jaunākajam SUV mūsu visjaunāko hibrīda tehnoloģiju. Pateicoties modernajam 1,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējam, Yaris Cross apvieno izcilu degvielas efektivitāti un zemu CO2 emisiju ar vienmērīgu, atsaucīgu jaudu. Vislabākā kombinācija pilsētai.

Pilnpiedziņas iespējas, klasē vadošā efektivitāte

Tiem, kas vēlas patiesas SUV spējas bez kompromisiem, Yaris Cross var aprīkot ar inteliģento pilnpiedziņu. Unikāla funkcija kompaktam hibrīda SUV, Hybrid AWD-i piedāvā četru riteņu piedziņas sniegto pārliecību, klasē vadošo degvielas patēriņa ekonomiju un zemu CO2 emisiju.

Atrodi sev piemērotu Yaris Cross
/
Limited Edition
Izteiksmīgs dizains apvienojumā ar izcilām ērtībām un tehnoloģijām. Ekskluzīvais Limited Edition aprīkojuma līmenis rada unikālu pilsētas personību.
 • 18 collu slīpēti vieglmetāla diski
 • Melni ādas sēdekļi
 • Krāsains 10 collu projekcijas ekrāns
 • Ar kājas kustību atveramas elektriskās bagāžas nodalījuma durvis
/
Adventure
Spēcīgs un daudzpusīgs, Adventure aprīkojuma līmenis ir radīts aktīvam dzīvesveidam. Dabas iedvesmotais salona krāsu motīvs sniedz patiesu pievilcību jebkurā apvidū..
 • Tumši pelēki 18 collu vieglmetāla diski
 • Melni sintētiski daļējas ādas apdares sēdekļi
 • Priekšējā un aizmugurējā aizsarglīste
 • Jumta sliedes
/
Elegant Grade
Izmeklēts un labi aprīkots, Elegant aprīkojuma līmenis ļaus tev izcelties pilsētas burzmā. Mājīgs, pārdomāts salons rada patiesu pilsētas šarmu.
 • 18 collu slīpēti vieglmetāla diski
 • Pelēkbrūni sintētiski daļējas ādas apdares sēdekļi
 • Priekšējie un aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātiskās bremzēšanas funkciju
 • Aklo zonu monitors (BSM)

Yaris Cross stāsts
Iepazīsties ar Jasunori Suezava (Yasunori Suezawa), kas radīja Yaris Cross Būdams mūsu kompakto SUV projekta galvenais inženieris, viņš bija atbildīgs par šī auto vīzijas īstenošanu. Sākot ar klasē vadošo Hybrid AWD-i sistēmu līdz modernajam dizainam un vadošajiem drošības parametriem, Suezava atklāj savu lielāko iedvesmas avotu un sasniegumus mūsu jaunā automobiļa izstrādē.

Pielāgojama ietilpība, gudri risinājumi
Neatkarīgi no tā, vai tā ir vieta ikdienas vajadzībām vai brīvdienu vaļaspriekiem, Yaris Cross gudri izmanto pieejamo telpu. Pielāgo bagāžas nodalījumu savām vajadzībām, pateicoties regulējamai, dalītai bagāžas nodalījuma grīdai un nolokāmiem sēdekļiem ar 40:20:40 proporciju, kā arī izbaudi tā ērto pielāgojamo drošības jostu sistēmu un aizmugurējās durvis, ko var atvērt ar kājas kustību.

Pilnpiedziņa, augstākā efektivitāte savā klasē
Tiem, kas vēlas patiesas apvidus auto iespējas bez kompromisiem, Yaris Cross ir pieejams arī ar inteliģentu pilnpiedziņu. Kompaktā hibrīda apvidus auto unikālā iezīme — Hybrid AWD-i — sniedz pārliecību par pilnpiedziņu, bet ar klasē vadošo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem.

Toyota elektrificētie automobiļi