Piesakies servisa apmeklējumam Piesakies testa braucienam Toyota Līzings Toyota īpašie piedāvājumi Toyota pārstāvji Konfigurē savu Toyota

Pirms-TA pārbaude

Ikvienā tehniskajā apskatē Tava automobiļa atbilstība braukšanai pa koplietošanas ceļiem tiek novērtēta saskaņā ar konkrētiem kritērijiem. Lai apskati izietu ar pirmo reizi, Toyota īpašniekiem ir jābūt pārliecinātiem, ka ikviens viņu automobiļa aspekts ir nevainojamā darba kārtībā. Ja Tavu automobili ir pārbaudījis Toyota tehniķis, Tu vari būt pārliecināts, ka automobilis ir pilnīgā kārtībā.

Toyota Express Service aizņem maksimāli 60 minūtes. Ikviens apkopes aspekts tiks izpildīts atbilstoši Toyota izcilajiem kvalitātes standartiem. Tu vari uzticēties sava vietējā pilnvarotā Toyota servisa atbalstam, kas nodrošinās nevainojami efektīvu apkalpošanu atbilstoši Toyota apstiprinātām servisa procedūrām un standartiem un dāvās Tev pilnīgu sirdsmieru.

Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.