Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

Automobiļa vispārējā apskate

Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi.

Šīs apņemšanās ietvaros, pirms mēs veiksim jebkādus remontdarbus pēc Jūsu lūguma, Toyota pilnvarotā servisa konsultants veiks Jūsu automobiļa stāvokļa bezmaksas pārbaudi – apejot apkārt automobilim –, lai nodrošinātu Jūsu drošību un Jūsu Toyota nevainojamu darbību atbilstoši līmenim, kādu sagaidāt.

Pēc pārbaudes veikšanas Jūs saņemsiet rakstisku atskaiti un skaidrojumu par šādām Jūsu automobiļa zonām:

•    Grīdas paklājiņu stāvoklis un stiprinājumi – tiek pārbaudīts, vai paklājiņi netraucē Jūsu automobiļa pedāļu darbībai.
•    Vējstikla stāvoklis – padoms par stikla skrāpējumu vai plīsumu stāvokļa novērošanu vai nepieciešamību salabot.
•    Logu tīrītāju slotiņu un mehānismu stāvoklis – pārbaude, lai pārliecinātos, ka tīrītāji nevibrē, nelēkā un neskrāpē stiklu.
•    Riepu stāvoklis – visu riepu protektora pārbaude, lai pārliecinātos, ka uz ceļa Jums tiek nodrošināta vislabākā saķere un bremzēšanas ceļš.
•    Virsbūves stāvoklis – pārbaude, lai Jums ieteiktu, kā labāk rīkoties katra skrāpējuma gadījumā.
•    Lukturu stāvoklis – tiks pārbaudīti visi lukturi, lai pārliecinātos, ka tie ir labā darba kārtībā.

Aizpildītā atskaite aprakstīs Jūsu automobiļa stāvokli, sīki izskaidrojot izceltās zonas, kā arī sniegs kopsavilkumu, cik daudz darba un laika ir nepieciešams un kādas būs remonta izmaksas.

Uzzināt vairāk

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu.