Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

Automobiļa vispārējā apskate

Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi.

Šīs apņemšanās ietvaros, pirms mēs veiksim jebkādus remontdarbus pēc Jūsu lūguma, Toyota pilnvarotā servisa konsultants veiks Jūsu automobiļa stāvokļa bezmaksas pārbaudi – apejot apkārt automobilim –, lai nodrošinātu Jūsu drošību un Jūsu Toyota nevainojamu darbību atbilstoši līmenim, kādu sagaidāt.

Pēc pārbaudes veikšanas Jūs saņemsiet rakstisku atskaiti un skaidrojumu par šādām Jūsu automobiļa zonām:

•    Grīdas paklājiņu stāvoklis un stiprinājumi – tiek pārbaudīts, vai paklājiņi netraucē Jūsu automobiļa pedāļu darbībai.
•    Vējstikla stāvoklis – padoms par stikla skrāpējumu vai plīsumu stāvokļa novērošanu vai nepieciešamību salabot.
•    Logu tīrītāju slotiņu un mehānismu stāvoklis – pārbaude, lai pārliecinātos, ka tīrītāji nevibrē, nelēkā un neskrāpē stiklu.
•    Riepu stāvoklis – visu riepu protektora pārbaude, lai pārliecinātos, ka uz ceļa Jums tiek nodrošināta vislabākā saķere un bremzēšanas ceļš.
•    Virsbūves stāvoklis – pārbaude, lai Jums ieteiktu, kā labāk rīkoties katra skrāpējuma gadījumā.
•    Lukturu stāvoklis – tiks pārbaudīti visi lukturi, lai pārliecinātos, ka tie ir labā darba kārtībā.

Aizpildītā atskaite aprakstīs Jūsu automobiļa stāvokli, sīki izskaidrojot izceltās zonas, kā arī sniegs kopsavilkumu, cik daudz darba un laika ir nepieciešams un kādas būs remonta izmaksas.

Uzzināt vairāk

Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota sniedz 5 gadu (vai līdz 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa ikvienam savam automobilim. Papildus, Toyota nodrošina 10 gadu hibrīda vilces vilces akumulatora garantiju, un vismaz 24 mēnešu garantiju un tehnisko palīdzību uz ceļa Toyota Approved lietotajiem automobiļiem. Tehniskā palīdzība uz ceļa Tehniskā palīdzība uz ceļa Kā daļu no apņemšanās nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību, Toyota saviem klientiem ar prieku piedāvā Toyota Euro Care pakalpojumus 3 gadus. Toyota karšu atjauninājumi Toyota karšu atjauninājumi Nokļūsti ceļamērķī droši, pateicoties Toyota navigācijas sistēmas karšu atjauninājumiem Virsbūve & krāsojums Virsbūve & krāsojums It kā negadījums nekad nebūtu noticis. Toyota solījums ir atjaunot Tavu automobili stāvoklī, kādā tas bija pirms negadījuma.