Vai ir pieejami pilnie hibrīdi ar pilnpiedziņu?

Jautājumi un atbildes
Pilnais hibrīds dažādiem braukšanas apstākļiem

Lai gan lielākā daļa mūsu hibrīda automobiļu ir ar priekšējo riteņu piedziņu, Toyota klāstā ir arī hibrīda automobiļi ar AWD-i (inteliģentās pilnpiedziņas sistēmas) piedziņas režīmu.

Inteliģentā pilnpiedziņas sistēma (AWD-i) atkarībā no ceļa apstākļiem automātiski pārslēdzas no priekšpiedziņas uz pilnpiedziņu, nodrošinot klientiem paaugstinātu drošības līmeni. Elektriskā, inteliģentā pilnpiedziņas sistēma (AWD-i) ir kompakta un viegla, tāpēc tā neapdraud degvielas ekonomiju, tomēr sniedz automobilim papildu saķeri, lai pārvarētu izaicinošas un slidenas virsmas.

Uzlabotā AWD-i tehnoloģija tiek izmantota gan jaunā RAV4, gan Highlander pilnajā hibrīdā. Papildus labākai saķerei tā ļauj pievadīt līdz pat 30% griezes momenta aizmugurējiem riteņiem, lai palielinātu saķeri ar vaļīgu un slidenu ceļa virsmu.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.