Vai to uzturēšana ir dārga?

Jautājumi un atbildes
Inovācijas, kas patiešām atmaksājas

Pateicoties mūsu novatoriskajai rekuperācijas tehnoloģijai, pat mazās detaļas, piemēram, bremžu kluči, tik ļoti nenodilst, kas nozīmē zemākas uzturēšanas izmaksas.

Toyota hibrīda automobiļa elektromotoram un hibrīda akumulatora komponentiem nav nepieciešama apkope. Kā sevi pierādījusi tehnoloģija tie ir uzticamāki salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinējiem. Faktiski dažu mehānisko elementu, piemēram, sajūga, 12 V ģeneratora, siksnas un startera, nav, tādējādi vēl vairāk samazinot izmaksu risku.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.