Izvēlies Toyota elektrisko hibrīda automobili


Apskati mūsu modeļu klāstu

PIEVIENOJIES VAIRĀK NEKĀ 15 MILJONIEM TOYOTA HIBRĪDA AUTOMOBIĻU ĪPAŠNIEKU

Vairāk nekā 23 gadu laikā Toyota ir radījis revolūciju un ieviesis jauninājumus hibrīda automobiļu tirgū. Šajā laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē, salīdzinot ar līdzvērtīgiem benzīna dzinējiem. Ar augstu veiktspēju un dinamiskām inovācijām mūsu DNS mūsu stilīgo hibrīdu klāstu bauda vairāk nekā 15 miljoni autovadītāju visā pasaulē.

ATSTĀJ VECO AUTO VADĪŠANAS VEIDU PAGĀTNĒ

Nemanāmi pārslēdzoties starp tīru elektroenerģiju nelielā ātrumā un efektīvu benzīna jaudu, ātrumam palielinoties, Toyota hibrīdi ne tikai ietaupa degvielu un izmaksas, bet arī piedāvā savā klasē labāko CO2 emisiju līmeni. Tā kā tie visi ir pašuzlādējami hibrīdi (izņemot Prius Plug-in Hybrid), to akumulatori nav jāpieslēdz strāvas padevei, lai tos uzlādētu.

Izlasi bieži uzdotos jautājumus par hibrīdiem un uzzini, ko Toyota hibrīdi var tev piedāvāt.

BRAUC TĀ, KĀ VIENMĒR ESI TO DARĪJIS

Izstrādāts, paturot prātā lietošanas ērtumu. Toyota elektriskie benzīna hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp enerģijas avotiem, ļaujot tev braukt tā, kā esi pieradis to darīt.

RADI MAZĀK CO2

Tīrāks un zaļāks braukšanas veids. Toyota elektriskie hibrīda automobiļi rada mazāk CO2 nekā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Pēdējo 23 gadu laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē.

BRAUC AR PĀRLIECĪBU

Lai pierādītu mūsu pārliecību par mūsu radīto tehnoloģiju, mēs piedāvājam Toyota hibrīda akumulatoriem 10 gadu garantiju.

NAV VAJADZĪBAS PIESLĒGT PIE STRĀVAS

Toyota elektriskie benzīna hibrīdi uzlādējas paši; tos nav nepieciešams pieslēgt pie strāvas avota (izņemot Prius Plug-in Hybrid). Vienkārši iekāp, piesprādzējies un ļauj ražot elektroenerģiju braucot.

Uzzināt vairāk

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.