TOYOTA HIBRĪDI. VIENMĒR UZLĀDĒTI.

8 Toyota hibrīdi jebkurai gaumei

Tagad ir īstais laiks izvēlēties sev Toyota hibrīdu. 8 dažādiem Toyota hibrīdiem, tostarp hibrīda SUV Nr.1 RAV4 un C-HR, procentu likme ir 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR.
Ar Toyota hibrīdu tu vari nobraukt 50% laika elektrorežīmā un tas nav jāuzlādē no ārējā avota – Toyota hibrīdi vienmēr ir uzlādēti.

Izvēlies savu hibrīdu Nr. 1!

Atstāj veco auto vadīšanas veidu pagātnē

Toyota hibrīdautomobiļi ļauj tev ietaupīt degvielu un samazināt izmaksas, kā arī piedāvā zemākās CO2 emisijas savā klasē. Tā kā tie visi ir pašuzlādējami hibrīdi (izņemot Prius Plug-in Hybrid), to akumulatori nav jāpieslēdz strāvas padevei, lai tos uzlādētu.

Izlasi bieži uzdotos jautājumus par hibrīdiem un uzzini, ko Toyota hibrīdi var tev piedāvāt.

Brauc tā, kā vienmēr esi to darījis

Izstrādāts, paturot prātā lietošanas ērtumu. Toyota elektriskie benzīna hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp enerģijas avotiem, ļaujot tev braukt tā, kā esi pieradis to darīt.

Radi mazāk CO2

Tīrāks un zaļāks braukšanas veids. Toyota elektriskie hibrīda automobiļi rada mazāk CO2 nekā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Pēdējo 23 gadu laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē.

Brauc ar pārliecību

Lai pierādītu mūsu pārliecību par mūsu radīto tehnoloģiju, mēs piedāvājam Toyota hibrīda akumulatoriem 10 gadu garantiju.

Nav vajadzības pieslēgt pie strāvas

Toyota elektriskie benzīna hibrīdi uzlādējas paši; tos nav nepieciešams pieslēgt pie strāvas avota (izņemot Prius Plug-in Hybrid). Vienkārši iekāp, piesprādzējies un ļauj ražot elektroenerģiju braucot.

Uzzināt vairāk

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 3,8–5,8 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 87–131 g/km. Attēls ir ilustratīvs.

Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2020. vai kamēr kampaņas modeļi ir noliktavā.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējieties ar bankas darbinieku. Ikmēneša maksājums aprēķināts pieņemot, ka nomas termiņš tiek noteikts 60 men., ar pirmo iemaksu 10%, atpakaļpirkuma vērtību 32% un procentu likme 0.99%+6 men Euribor (ne zemāks par 0). Komisijas maksa par darījuma noformēšanu 1.5%. Kopējā apmaksājamā summa 16 326.30 eiro. Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt līzinga ikmēneša maksājums.

Aprēķina pamatā ir dati par 01.08.19–19.08.20. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā un netiek patērēta degviela. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku EV režīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.