Izvēlies Toyota elektrisko hibrīda automobili


Apskati mūsu modeļu klāstu

Pievienojies vairāk nekā 15 miljoniem Toyota hibrīda automobiļu īpašnieku

Vairāk nekā 23 gadu laikā Toyota ir radījis revolūciju un ieviesis jauninājumus hibrīda automobiļu tirgū. Šajā laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē, salīdzinot ar līdzvērtīgiem benzīna dzinējiem. Ar augstu veiktspēju un dinamiskām inovācijām mūsu DNS mūsu stilīgo hibrīdu klāstu bauda vairāk nekā 15 miljoni autovadītāju visā pasaulē.

Atstāj veco auto vadīšanas veidu pagātnē

Toyota hibrīdautomobiļi ļauj tev ietaupīt degvielu un samazināt izmaksas, kā arī piedāvā zemākās CO2 emisijas savā klasē. Tā kā tie visi ir pašuzlādējami hibrīdi (izņemot Prius Plug-in Hybrid), to akumulatori nav jāpieslēdz strāvas padevei, lai tos uzlādētu.

Izlasi bieži uzdotos jautājumus par hibrīdiem un uzzini, ko Toyota hibrīdi var tev piedāvāt.

Brauc tā, kā vienmēr esi to darījis

Izstrādāts, paturot prātā lietošanas ērtumu. Toyota elektriskie benzīna hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp enerģijas avotiem, ļaujot tev braukt tā, kā esi pieradis to darīt.

Radi mazāk CO2

Tīrāks un zaļāks braukšanas veids. Toyota elektriskie hibrīda automobiļi rada mazāk CO2 nekā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Pēdējo 23 gadu laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē.

Brauc ar pārliecību

Lai pierādītu mūsu pārliecību par mūsu radīto tehnoloģiju, mēs piedāvājam Toyota hibrīda akumulatoriem 10 gadu garantiju.

Nav vajadzības pieslēgt pie strāvas

Toyota elektriskie benzīna hibrīdi uzlādējas paši; tos nav nepieciešams pieslēgt pie strāvas avota (izņemot Prius Plug-in Hybrid). Vienkārši iekāp, piesprādzējies un ļauj ražot elektroenerģiju braucot.

Uzzināt vairāk

Pilnīgi jaunais Yaris Cross Pilnīgi jaunais Yaris Cross Pilnīgi jaunais Yaris Cross ir parādījis savu patieso dabu. Paceļot Yaris jaunos augstumos, stilīgais Yaris Cross ievieš visas mūsu nākamās paaudzes mazo automobiļu īpašības augsto SUV segmentā. RAV4 Plug-in Hybrid, Toyota jaunais hibrīda flagmanis RAV4 Plug-in Hybrid, Toyota jaunais hibrīda flagmanis Jaunais RAV4 Plug-in Hybrid ir veidots, balstoties uz Toyota vairāk nekā 20 gadu ilgo pieredzi kā līderim hibrīda piedziņas tehnoloģijas jomā. Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing.

* Aprēķina pamatā ir dati par 01.08.19–19.08.20. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā un netiek patērēta degviela. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku EV režīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta.