Vienmēr pilnā hibrīda elektriskie automobiļi. Vienmēr Toyota.

Runājot par hibrīda automobiļu tirgu, Toyota vairāk nekā 23 gadus ir radījusi tajā revolucionāras pārmaiņas un inovācijas. Šajā laikā visā pasaulē mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2, salīdzinot ar līdzvērtīgiem benzīna dzinējiem. Ar augstu veiktspēju un dinamiskām mūsu DNS inovācijām, mūsu stilīgo hibrīdu klāstu visā pasaulē izbauda vairāk nekā 17 miljoni autovadītāju.

Izvēlies jaunu braukšanas veidu

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ietaupa degvielu un naudu, kā arī piedāvā savā klasē zemākās CO2 emisijas. Tā kā visi mūsu pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam.

Apskati biežāk uzdotos jautājumus par pilnā hibrīda elektriskajiem automobiļiem un uzzini, ko tie piedāvā.

Brauc tāpat kā parasti

Braukt ar Toyota pilnā hibrīda elektriskajiem automobiļiem ir viegli un ērti. Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ar benzīna dzinējiem un elektromotoriem vienmērīgi pārslēdzas no viena enerģijas avota uz otru, lai tu varētu braukt kā parasti.

Mazāk CO2

Zaļāks braukšanas veids. Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi rada mazāk CO2 emisiju nekā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Pēdējo 23 gadu laikā visā pasaulē mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2.

Brauc ar pārliecību

Mēs esam tik pārliecināti par mūsu tehnoloģiju, ka katram pilnā hibrīda elektriskajam modelim ir 10 gadu hibrīda akumulatora garantija.

Nav nepieciešams pieslēgt rozetei

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, un tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam. Vienkārši iekāp, piesprādzējies un ražo elektrību brauciena laikā.

Toyota hibrīda skaidrojums

Izpēti atšķirības

Benzīna / dīzeļa automobiļi

Benzīna / dīzeļa automobiļi

Vienkārši uzpildi degvielu tuvākajā degvielas uzpildes stacijā.
Nav nepieciešamas kontaktdakšas un vadi.

Attāluma risks

Emisijas

Braukšanas izmaksas

Jaudas avots:

Iekšdedzes dzinējs

Ar parasto iekšdedzes dzinēju darbināms benzīna / dīzeļa automobilis darbojas tikai ar benzīnu vai dīzeļdegvielu.
Nav nepieciešams pieslēgt rozetei. Vienkārši uzpildi degvielu tuvākajā degvielas uzpildes stacijā.

Daļējs hibrīds

Daļējs hibrīds

Benzīna / dīzeļa dzinējs ar modernizētu 12 V akumulatoru.
Nav nepieciešamas kontaktdakšas un vadi.

Attāluma risks

Emisijas

Braukšanas izmaksas

Jaudas avots:

Neliela 12 V akumulatora un benzīna / dīzeļdegvielas dzinēja kombinācija

Ir vairāki daļējie hibrīdi. Vienkāršākajos tiek izmantots standarta iekšdedzes dzinējs kopā ar 12 V akumulatoru, kas savukārt dod spēku tādiem piederumiem kā gaisa kondicionētājs.

Tiek izmantots benzīns vai dīzeļdegviela, jo šādi automobiļi nebrauc tikai ar elektroenerģiju.

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi

Pašuzlādes elektriskais un benzīna hibrīds.
Nav nepieciešamas kontaktdakšas un vadi.

Attāluma risks

Emisijas

Braukšanas izmaksas

Jaudas avots:

Elektromotors un benzīna dzinējs

Toyota pilnā hibrīda elektriskais automobilis sniedz elastīgumu braukt, izmantojot elektrisko enerģiju vai gan elektroenerģijas, gan benzīna kombināciju. Tam ir degvielas tvertne, kā arī lielāks akumulators, kas pats uzlādējas braucot.

Akumulatora elektriskie automobiļi

Akumulatora elektriskie automobiļi

100% elektriski darbināmi automobiļi.
Elektroenerģija, izmantojot uzlādes punktu – nepieciešamas kontaktdakšas un vadi.

Attāluma risks

Emisijas

Braukšanas izmaksas

Jaudas avots:

Elektromotors

Braucot tikai ar elektroenerģiju, kas uzkrāta lielā akumulatorā, elektriskais automobilis rada nulli CO2 emisiju.
Veic uzlādi jebkurā uzlādes punktā vai jebkurā standarta mājsaimniecībā.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Toyota elektrificētie automobiļi Toyota elektrificētie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Izvēloties no hibrīda, plug-in hibrīda vai ūdeņraža tehnoloģijām, tu vari atrast tieši tev piemērotu jaudu. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību. Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām. 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.

* Aprēķina pamatā ir dati par 01.02.–31.07.2021. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku elektrorežīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta.