Jo izturīgāks, jo labāk

Leģendārs cīņasspars, kas norūdīts Dakaras rallijā

Toyota piedalās Dakaras rallijā jau vairāk nekā 40 gadus

Ārkārtīgi izaicinošā apvidus un neticamā ātruma dēļ uzvaru Dakaras rallijā nenosaka tikai ātrums. Daudz svarīgāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Tik ekstrēmos apstākļos galvenā ir uzticēšanās, un tieši Toyota leģendārais cīņasspars ir ļāvis tai kļūt par dalībnieku vidū iecienītāko automobili. Viens no šādiem dalībniekiem Nasers Al-Atija (Nasser Al Attiyah) pierādīja Toyota Hilux izturību, 2019. gadā uzvarot Dakaras rallijā.

Toyota 2020. gada Dakaras rallijā

Divas nedēļas, 12 posmi un vairāk nekā 5000 km ekstremālos bezceļa apstākļos. TOYOTA GAZOO Racing un Hilux kārtējo reizi ir parādījuši savas spējas vēl vienā veiksmīgā Dakaras rallijā, Naseram Al-Atijam un otrajam pilotam Metjū Baumelam iegūstot otro vietu, kā arī četriem Hilux modeļiem noslēdzot sacīkstes pirmajā desmitniekā. Un sagaidāms, ka nākamgad komandas parādīs vēl labāku sniegumu.

Daily Video

Ziņas par Dakaras ralliju

Video no tuksneša

Uz Dakaras pulsa

“Mēs turpināsim veidot arvien labākus
automobiļus, pārvarot visdažādākos
ceļus un apvidus visā pasaulē”.
Akio Tojoda (Akio Toyoda)

Atrodi savu nākamo piedzīvojumu

Uzzini vairāk par Hilux

Neviens ceļš nav neizbraucams

Uzzini vairāk par Land Cruiser

Uzzināt vairāk

TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing. Land Cruiser stāsts Land Cruiser stāsts Kā ar vienu vārdu aprakstīt automobili, kas visā pasaulē nonācis leģendas statusā – izturīgs, spēcīgs, uzticams, nesalaužams? Land Cruiser piemīt tas viss un vēl vairāk. Toyota Hilux stāsts Toyota Hilux stāsts Slavens ar savām spējām iekarot jebkuras sarežģītības reljefu – tostarp Ziemeļpolu, Dienvidpolu un Dakāras ralliju –, Hilux ir pirmā izvēle, ja meklējat spēcīgu darba zirgu. Neiznīcināmā automobiļa reputācija ir krājusies vairāku paaudžu garumā, to nemitīgi pilnveidojot un pārbaudot vissmagākajos pasaules nostūros. Jaunā Toyota Supra A90 Jaunā Toyota Supra A90 16 gadus pēc ražošanas pārtraukšanas Toyota Supra ir atgriezusies, uzmirdzot prestižajā Gudvudas Ātruma festivālā vēl pirms ārkārtīgi gaidītās atklāšanas 2019. gada sākumā.