Jo izturīgāks, jo labāk

Leģendārs cīņasspars, kas norūdīts Dakaras rallijā

Toyota piedalās Dakaras rallijā jau vairāk nekā 40 gadus

Ārkārtīgi izaicinošā apvidus un neticamā ātruma dēļ uzvaru Dakaras rallijā nenosaka tikai ātrums. Daudz svarīgāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Tik ekstrēmos apstākļos galvenā ir uzticēšanās, un tieši Toyota leģendārais cīņasspars ir ļāvis tai kļūt par dalībnieku vidū iecienītāko automobili. Viens no šādiem dalībniekiem Nasers Al-Atija (Nasser Al Attiyah) pierādīja Toyota Hilux izturību, 2019. gadā uzvarot Dakaras rallijā.

Toyota 2020. gada Dakaras rallijā

Divas nedēļas, 12 posmi un vairāk nekā 5000 km ekstremālos bezceļa apstākļos. TOYOTA GAZOO Racing un Hilux kārtējo reizi ir parādījuši savas spējas vēl vienā veiksmīgā Dakaras rallijā, Naseram Al-Atijam un otrajam pilotam Metjū Baumelam iegūstot otro vietu, kā arī četriem Hilux modeļiem noslēdzot sacīkstes pirmajā desmitniekā. Un sagaidāms, ka nākamgad komandas parādīs vēl labāku sniegumu.

Daily Video

Ziņas par Dakaras ralliju

Video no tuksneša

Uz Dakaras pulsa

“Mēs turpināsim veidot arvien labākus
automobiļus, pārvarot visdažādākos
ceļus un apvidus visā pasaulē”.
Akio Tojoda (Akio Toyoda)

Atrodi savu nākamo piedzīvojumu

Uzzini vairāk par Hilux

Neviens ceļš nav neizbraucams

Uzzini vairāk par Land Cruiser

Uzzināt vairāk

Sacīkšu DNS Sacīkšu DNS TOYOTA GAZOO Racing radītā Toyota GR Supra mācījusies no augstākā līmeņa sacīkstēm - un tā kļuvusi par pilnīgu sporta auto, kas ir savā elementā gan trasē, gan braucot pa iecienītākajiem ceļiem. Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra izstrādi veicināja nevis veiktspējas rādītāji vai jauni apļa rekordi, bet fokusēšanās uz sajūtām, kādas tu izbaudi pie šā automobiļa stūres. Uzzini vairāk par Toyota GR Supra specifikācijām un modeļiem šeit. Stāsts par Supra Stāsts par Supra Ar svarīgu lomu filmā "Ātrs un bez žēlastības" un kā iecienītākais transportlīdzeklis Gran Turismo® spēlē Supra nostiprinājis savu vietu popkultūrā un iedvesmojis visu vecumu ļaudis. Toyota 2021. gada WRC pasaules rallija čempionātā Toyota 2021. gada WRC pasaules rallija čempionātā Ar lielāku pieredzi, jaudīgāku un ātrāku Yaris WRC un trim spēcīgām komandām TOYOTA GAZOO Racing pārspēj sasniegtā robežas 2021. gada FIA pasaules rallija čempionātā.