1. Jauni automobiļi
  2. Practical
Ātrā atlase
  • Telpa visam nepieciešamajam

    Gan aktīvam dzīvesveidam, gan augošai ģimenei ir vajadzīgs auto ar plašumu un daudzpusību, lai stātos pretī jebkuram izaicinājumam. Pat ja dodies braucienos kopā ar visu ģimeni, Corolla Touring Sports piedāvā lielu un pielāgojamu bagāžas telpu.

Dzīvei gatava daudzpusība

Corolla Touring Sports apvieno zemu izmešu hibrīda elektrisko tehnoloģiju ar telpu un praktiskumu, kādu vien var vēlēties. Ietilpīga un ērta — pielāgojamā un ģimenei draudzīgā bagāžas telpa ir gatava visam, ko ikdiena var piespēlēt, un tai ir pilnībā plakana, apgriežama grīda ar regulējamu augstumu. Noloki aizmugurējos sēdekļus, lai iegūtu 1606 litru bagāžas nodalījumu — lieliski piemērotu visam, kas ir nepieciešams aktīvam dzīvesveidam. Tavs auto tavām vajadzībām.
  • 5 sēdvietas Corolla Touring Sports ar piecām sēdvietām un plašu 596 litru bagāžas nodalījumu, kas ir pietiekams četriem vai pieciem lieliem koferiem un vairāk, ir ļoti praktisks jau standarta konfigurācijā.
  • 3 sēdvietas Nepieciešams pārvadāt garu, neērtu kravu? Aizmugurējie sēdekļi ir sadalīti 60/40 proporcijā, kas ļauj ievērojami palielināt bagāžas nodalījuma garumu, vienlaikus saglabājot dažas otrās rindas sēdvietas.
  • 2 sēdvietas Pat ļoti lielas kravas nav problēma. Tu vari attālināti nolocīt visu otro sēdekļu rindu, izveidojot lielu bagāžas nodalījumu ar zemu, līdzenu grīdu.
  • Bagāžas nodalījums, kas atveras pats

    Pilnvērtīgai ikdienai ir nepieciešams daudz lietu. Kad rokas būs pilnas, tu priecāsies par Corolla brīvroku kājas mājiena sensoru. Ja auto viedā atslēga tev ir kabatā, vienkārši novieto kāju zem aizmugurējā bufera, lai automātiski atvērtu vai aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis. Un ar aizvēršanas un aizslēgšanas funkciju tavu mantu uzglabāšana ir tikpat vienkārša.

Gatavs visam

Corolla pielāgojamais bagāžas nodalījums ļauj pārvadāt gandrīz jebko. Nepieciešams vairāk vietas? Vienkārši nolaid bagāžas nodalījuma grīdu apakšējā pozīcijā vai ērti noloki aizmugurējos sēdekļus, izmantojot sviru. Uztraucies, ka bagāžas nodalījuma paklājs var palikt slapjš un netīrs? Apgriez to, un tu iegūsi izturīgu, suņiem draudzīgu poliestera sveķu apdari, kas ir lieliski piemērota arī dārza augiem vai slapjiem sērfošanas piederumiem.