1. Jauni automobiļi
 2. Ülevaade
Ātrā atlase

Proace City Professional Plus

Gara izmēra ar divrindu kabīni, 5 durvīm

Proace City - Professional Plus - Gara izmēra ar divrindu kabīni, 5 durvīm
Sākot no
25 950 €
 • 16” tērauda diski ar disku uzlikām (ar 5 trīskāršiem spieķiem)
 • Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori
 • Elektroniskā stāvbremze
 • Kruīza kontrole
7.1 - 7.6 l/100 km
160 - 171 g/km
1.2 Turbo (110 ZS)

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Proace City cenrādis

Apskati Proace City cenas
Opens in new window Atvērt cenrādi
 • Dizains

  Viegla pārvietošanās, pamatīga veiktspēja

  Ar trim virsbūves modeļiem un 2 garenbāzes garumiem Proace City var ērti pielāgot tava uzņēmuma vajadzībām. Tā ietilpība sasniedz 3,7 m³ īsajam modelim un līdz 4,3 m³ garajam modelim. Crew Cab versija ietver nolokāmu otro sēdekļu rindu un bīdāmu starpsienu, kas ļauj radīt tik lielu ietilpību, cik nepieciešams.

 • Atrodi sev piemērotāko

  Plašs modernu benzīna un dīzeļa piedziņu klāsts ar jaudu no 100 līdz 130 DIN ZS un izvēle starp piecu vai sešu pakāpju manuālo vai astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Ar klasē zemākajām CO₂ emisijām un izcilu degvielas ekonomiju Proace City piedāvā tava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko piedziņas veidu un jaudu.

 • Papildu telpa, kad tā nepieciešama

  Pateicoties dažādiem salona risinājumiem, Proace City piedāvā elastību, kas pielāgosies ikviena uzņēmuma vajadzībām. Smart Cargo sistēma nodrošina garāku kravas telpu un kravnesību ar atjautīgu lūku starpsienā garāku kravu pārvadāšanai.

 • Bez kompromisiem drošības jomā

  Iegādājoties Proace City, tu vari izvēlēties starp trim drošības paketēm, kas pielāgotas tieši tavām vajadzībām. Izmantojot standarta drošības funkcijas, kas ietver uzlabotu sadursmes novēršanas sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas ar stūres koriģēšanas funkciju, kruīza kontroli ar regulējamu ātruma ierobežotāju (ASL) un brīdinājumu par nepietiekamu vadītāja uzmanību, Proace City padara braukšanu drošāku.

Pa visu ekrānu Aizvērt