10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija


Ar pirmo Toyota hibrīda modeli – Prius – tirgu iepazīstinājām jau 1997. gadā, un kopš šī brīža katru gadu pasaulē kļūst par vairāk nekā miljonu jaunu hibrīda īpašnieku vairāk. Vairāk nekā divdesmit gadu laikā Toyota hibrīda tehnoloģija ir pierādījusi, ka ir saudzīga videi un uzticama.

Viena no svarīgākajām Toyota hibrīda sastāvdaļām ir akumulators.

Tādēļ hibrīda vilces akumulatoram piešķiram 10 gadu garantiju. Tā vienmēr vari būt pārliecināts, ka tava Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.

Atjaunināma garantija

Garantija ir spēkā vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju turpinātu, ir jāveic apkope Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Tur pārbaudīs hibrīda vilces akumulatora stāvokli un, ja viss būs kārtībā, garantija tiks turpināta.

Bezmaksas pārbaude

Vislabākais – hibrīda vilces akumulatora stāvokļa pārbaudi Toyota oficiālajā pārstāvniecībā veiks bez maksas apkopes laikā.

Saglabājas automobiļa vērtība pēcpārdošanas tirgū

Hibrīda vilces akumulatora garantija palīdz tev saglabāt transportlīdzekļa vērtību pēcpārdošanas tirgū.

Spēkā visiem jaunajiem Toyota modeļiem, kas iegādāti, sākot ar 01.01.2019.

Pilnus 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantijas noteikumus un nosacījumus lasi zemāk.

Uzzināt vairāk

Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Mūsu viegli uzpildāmie, novatoriskie ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi nodrošina vairāk nekā 650 km braukšanas diapazonu un nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi. Toyota elektrificētie automobiļi Toyota elektrificētie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Izvēloties no hibrīda, plug-in hibrīda vai ūdeņraža tehnoloģijām, tu vari atrast tieši tev piemērotu jaudu. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību.