Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Corolla sedans

HIBRĪDS ARĪ PIEEJAMS

Mēs to padarījām par hibrīdu. Tu to padari par Corolla.

Cena no 15 300 €
Degvielas patēriņš no 4,5 l/100 km
CO2 no 102 g/km
Degvielas patēriņš no 6,3 l/100 km
CO2 no 143 g/km
 • Izcelies ar stilu

  Moderno eksterjeru papildina izteiksmīgi elementi, piemēram, LED lukturi, spīdīgi melnas restes, hromēti akcenti un 18" divtoņu vieglmetāla diski. Ar jauno Corolla sedanu Tu izcelsies vislabākajā veidā.

 • Sniegums, kam var uzticēties

  Braukšanas pieredzi ar jauno Corolla sedanu Tu nekad neaizmirsīsi. Jaunā 1,8 l benzīna hibrīda (2ZR-FXE) piedziņa ir gan aizraujoša, gan efektīva. Un otra alternatīva, mūsu modernais 1,6 l Valvematic benzīna dzinējs (1ZR-FAE) nodrošina veiktspēju, uz kuru var paļauties jebkurā braukšanas situācijā.

 • Automobilis pilsētai – un ārpus tās

  Corolla sedans sniedz izcilu redzamību uz ceļa un ir iespaidīgi izveicīgs – tas ir nevainojams ikvienas pilsētas centram. Pateicoties kopējam garumam 4,63 m un pilnam apgriešanās rādiusam tikai 10,8 m, Tu spēsi iespraukties šaurās stāvvietās un droši manevrēt grūti izbraucamās vietās.

 • Gatavs, pat ja Tu tāds neesi

  Toyota Safety Sense dāvā sirdsmieru ikvienā situācijā. Tagad, pateicoties papildu inteliģentām funkcijām, Corolla sedans var palīdzēt vēl vairāk – sniedzot jaunu drošības līmeni ikvienam ceļa lietotājam. Piemēram, sadursmes novēršanas sistēma tagad spēj atpazīt riteņbraucējus dienas laikā, kā arī gājējus nakts laikā.

Hibrīda braucienu nākamā paaudze

Pirmoreiz jaunās, inovatīvās pašuzlādes hibrīda piedziņas versijā, Corolla sedans sniedz enerģiskus braucienus. Pateicoties pilnīgi jaunai pieejai dizainam un inženiertehnoloģijām, pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim piemīt it viss: elegants, jauns eksterjers, pilnīgi atjaunots salons, virkne uzlabotu tehnoloģiju un, iespējams, pats svarīgākais – uzlabotas drošības sistēmas. Corolla sedans ir atgriezies – un tas ir labāks nekā jelkad agrāk.

Radīta pilsētai, būvēta, lai brauktu vēl tālāk

Stilīga, efektīva un komfortabla – lai kāds būtu Tavs dzīvesstils, braukt ar jauno Corolla ir tīrs prieks. Vai Tu brauc pilsētā vai uz šosejas, Tu saņemsi priekšrocības, ko sniedz pašuzlādes hibrīda piedziņa, kā arī uzticamību, ar ko slavena Toyota.

 • Radīts, lai izceltos

  Corolla sedanam piemīt neapstrīdami spēcīga aura, ko raksturo izsmalcinātas, plūstošas kontūras un plats plūdlīniju korpuss. Tā izteiksmīgo eksterjeru papildina virkne modernu detaļu, tostarp LED lukturi, hromēti akcenti un 18" divtoņu vieglmetāla diski.

 • Izsmalcināts, plašs un komfortabls

  Piedāvājot pārdomātas tehnoloģijas un klasē vadošo komfortu ikvienam pasažierim, salons ir gan relaksējošs, gan ērts. Pateicoties atjautīgajiem uzglabāšanas nodalījumiem, plašajai telpai kājām un augstākās kvalitātes apdarēm, Tev Tavi braucieni šķitīs tikpat patīkami kā galamērķis.

 • Modernā laikmeta leģenda

  Būvēts, izmantojot Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformu, Corolla sedans nodrošina absolūti izcilu gaitu. No uzlabotās piekares un dinamiskās vadāmības līdz zemajam smaguma centram un 1,8 litru benzīna hibrīda piedziņai – Corolla sedans ikvienā detaļā ir moderna leģenda.

Iespaidīgs gan no iekšpuses, gan ārpuses

Jaunais Corolla sedans nozīmē vēl vairāk nekā tikai izcilu gaitu: komfortablā kabīne paredz visas Tavas vajadzības, uzlabotais Toyota Safety Sense komplekts nodrošina visu ceļa lietotāju drošību, bet jaunā hibrīda piedziņa ir satriecoša.

Degvielas efektivitāte, zemas emisijas un pārliecinoša gaita

Degvielas efektivitāte, zemas emisijas un pārliecinoša gaita

Enerģisks un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs sniedz vienmērīgus, relaksētus braucienus jebkurā situācijā. Turklāt Tev nekad nebūs to jāuzlādē, jo Corolla sedans ir pašuzlādes hibrīds. Tas ir tāds hibrīds, kādam hibrīdam ir jābūt.

Gudras tehnoloģijas, ko ir viegli lietot

Gudras tehnoloģijas, ko ir viegli lietot

Ar tādām funkcijām kā balss atpazīšana Tu vari veikt tālruņa zvanus un kontrolēt mūziku, neatraujot rokas no stūres.

Sirdsmiers

Sirdsmiers

Toyota Safety Sense paceļ palīdzību autovadītājam jaunā līmenī. Sistēma ir uzlabota ar vēl inteliģentākām funkcijām, kas patiesi var palīdzēt izvairīties no sadursmēm.

Izpēti drošības aprīkojumu

Kurš Corolla sedans esi Tu?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Vairāk par Corolla sedanu

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: