1. Jauni automobiļi
 2. Ülevaade
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Mainīt modeli

Corolla Touring Sports Active

5 durvju universālis

Corolla Touring Sports - Active - 5 durvju universālis
Corolla Touring Sports - Active - 5 durvju universālis

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Corolla Touring Sports cenrādis

Apskati Corolla Touring Sports cenas
Opens in new window Atvērt cenrādi
 • Dizains

  Radīts, lai piesaistītu skatienus

  Auto, kas piesaista skatienu no katra leņķa. Pievilcīgais zemais pārsegs rada izteiksmīgu profilu un spēcīgu koptēlu, ko izceļ sportiskā priekšējā reste un stilīgie LED lukturi.

 • Patiess braukšanas prieks

  Pieejami divi hibrīda piedziņas veidi. 1,8 litru hibrīda dzinējs nodrošina Toyota modeļiem raksturīgo vienmērīgo un kluso braukšanu. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs paceļ hibrīdu jaunā, aizraujošā līmenī, nodrošinot iespaidīgu jaudu un spēcīgu paātrinājumu, lai tu varētu baudīt dinamiskus, enerģijas piepildītus braucienus.

 • Sirdsmiers

  Corolla Touring Sports ir aprīkots ar jaunām viedajām funkcijām, kas nodrošina vēl labāku atbalstu vadītājam, uzlabojot visu satiksmes dalībnieku drošību. Piemēram, sadursmes novēršanas sistēma var noteikt velosipēdistus dienas laikā un gājējus diennakts tumšajā laikā.

 • Gudrs un praktisks

  Izsmalcināts dizains ļauj tev paņemt līdzi visu nepieciešamo neatkarīgi no izmēra. Viena bagāžas nodalījuma grīdas puse ir pārklāta ar paklāju, bet otra – ar aizsarggumiju. Ja nepieciešams vairāk vietas, novieto to zemākā stāvoklī vai pavelc sviru un noloki aizmugurējos sēdekļus. Pateicoties viedajai atslēgai, tev tikai jāpavirza kāja zem aizmugurējā bufera un durvis atvērsies vai aizvērsies automātiski.

Pa visu ekrānu Aizvērt
Pavelc automobili, lai rotētu Vilkt