1. New Cars
  2. Hilux GR Sport
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Atklāj jauno Hilux GR SPORT

Leģenda jaunā veidolā


Pasaulē izturīgākā ikona kopš 1968. gada – tagad ar vēl izteiksmīgāku attieksmi. Iepazīsti jauno Hilux GR SPORT.

Ienesot sportisku dizainu un aizraujošu dinamiku jaudīgajā un efektīvajā Hilux modeļu klāstā, GR SPORT ir izcila nodaļa no leģendāra stāsta.

Ar stilu, kas pievērsīs jebkuru skatienu, un spēju gāzt kalnus Hilux GR SPORT ir izcili piemērots gan smagam darbam, gan aktīvai atpūtai.

Attieksme, kas izceļas

Pateicoties unikālam stilam, ko iedvesmojis TOYOTA GAZOO Racing, Hilux GR SPORT atstāj patiešām paliekošu iespaidu. Melna priekšējā reste ar izteiksmīgu Toyota uzrakstu, melni divtoņu 17 collu GR SPORT vieglmetāla diski un melni riteņu arku moldingi piešķir tam izskatu, kas izcili iederētos pat Dakāras rallija ātrumposmā. Īpaši izstrādātie GR SPORT melnas ādas un sintētiskās zamšādas sēdekļi ir papildināti ar pārsteidzošiem sarkaniem elementiem.

Automobilis, kas radīts ikvienam piedzīvojumam

Ar unikālām daļām zem tā virsbūves Hilux GR SPORT pārvar jebkādu segumu un dara to savā stilā. Gluži kā rallijā, izteiksmīgie sarkanie viencaurules amortizatori un priekšējās spirālveida atsperes nodrošina asāku stūrēšanu, veiklāku vadāmību un lielāku komfortu neatkarīgi no tā, vai pārvietojies pa lielceļiem vai bezceļa takām. Ar iespaidīgu 204 ZS jaudu un 500 Nm griezes momentu tā 2,8 litru dīzeļdzinējs piedāvā klasē vadošo jaudu un efektivitāti.

Stils bez kompromisiem

Izvēloties stilīgo Hilux GR SPORT, tev nav jāpiekāpjas attiecībā uz tā sniegtajām iespējām. Šajā aprīkojuma līmenī arī tiek nodrošināta iespaidīgā 1 tonnas kravnesība un 3,5 tonnu vilktspēja, gluži kā pārējos Hilux aprīkojuma līmeņos, un tas bez piepūles var pārvadāt arī smagas kravas. Manuāli vadāma 4x4 sistēma un virkne palīgsistēmu nodrošinās atbalstu arī bezceļa apstākļos, lai tu varētu bez raizēm pārvarēt izaicinošākās dienas daļas. Sākot ar automātisko ierobežotas slīdes diferenciāli un beidzot ar palīgsistēmu braukšanas uzsākšanai kāpumā un aktīvo vilces kontroli, Hilux GR SPORT ļauj tev nepārtraukti būt kustībā.

Salons ar ietilpīgu kvalitāti

Skarbs no ārpuses, ērts no iekšienes – Hilux GR SPORT nevainojami līdzsvaro darbu un atpūtu. 8 collu planšetdatora stila Toyota Touch®2 ekrānā tu atradīsi daudz multivides funkciju. Pateicoties Apple CarPlay® un Android Auto®, un JBL skaņas sistēmai ar Harman CLARi-Fi tehnoloģiju, tu vari gan baudīt izklaidējošu saturu, gan vienmēr būt savienots. Un lai kur tevi arī aizvestu piedzīvojumi, ar Toyota Safety Sense uzlabotajām drošības un palīdzības sistēmām tev līdzās tavs auto par tevi parūpēsies.

Pārbaudīts ekstrēmos apstākļos

No episkām smilšu kāpām līdz akmeņu pārklātām ielejām – ikoniskais Dakāras rallijs ir galvenais automobiļa kvalitātes, izturības un uzticamības pārbaudījums. Kad uzticēšanās ir ļoti svarīga, Hilux turpina pierādīt savu leģendāro izturību. Mēs esam radījuši mūsu 2022. gada izaicinātāju, pilnīgi jauno Toyota GR DKR Hilux, ar vienu mērķi - uzvarēt. Atkal. Tāpat kā tā autotransporta brālēns Hilux GR SPORT tas ir izstrādāts un pārbaudīts pasaules ekstrēmākajās vidēs, lai pārliecinātos, ka tas ir uzbūvēts tikpat izcili, kā neviens cits pikaps.

Hilux savā komforta zonā

Skatīt vairāk