Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

RAV4 Plug-in Hybrid Executive - SUV

 • 18" pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
 • Smart Entry & Start sistēma
 • Aklo zonu monitors (BSM)
 • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)
Salīdzināt
Toyota RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - SUV
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Ash Grey (1G3) Not compatible with engine selection
 • Pearl White (070) Not compatible with engine selection
 • Attitude Black (218) Not compatible with engine selection
 • Zircon Silver (1D6) Not compatible with engine selection
 • Midnight Blue (8X8) Not compatible with engine selection
 • Emotional Red 2 (3U5) Not compatible with engine selection
Cena no
49 830 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
1 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
22 g/km

RAV4 Plug-in Hybrid aprīkojuma līmeņi

Vēlies vairāk?


Piesakies Toyota RAV4 Plug-in Hybrid jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzinās ko jaunu par šo neikdienišķo hibrīda SUV.

Piesakies jaunumiem

Galvenās iezīmes
RAV4 Plug-in no priekšpuses

Divējāds DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

RAV4 Plug-in no sāniem

Tīra jauda

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

RAV4 Plug-in interjers

Interjera dizains

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.

Aplūko to no visām pusēm

Skatīt RAV4 Plug-in Hybrid galvenās iezīmes. Pagriez attēlu, lai apskatītu automobili no visām pusēm.

 • Ārējais dizains

  RAV4 Plug-in Hybrid ir veidots braukšanas baudai un radīts, lai izceltos. RAV4 Plug-in Hybrid pilnvērtīgais SUV izskats apvienojumā ar izteiksmīgu un dinamisku dizainu izstaro nepiespiestu pilsētas auru. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

 • Nepārspējama efektivitāte

  Klasē zemākās CO2 emisijas (22 g/km) un degvielas patēriņš (1,0 l/100 km) apliecina RAV4 Plug-in Hybrid efektivitāti, kas ir līdzvērtīga tā nevainojamajam sniegumam. Jauns 18,1 kW litija jonu akumulators ļauj nobraukt līdz 75 km (ja akumulatora uzlāde un braukšanas apstākļi to atļauj) EV režīmā, savukārt automobiļa 6,6 kW iebūvētais lādētājs nodrošina pilnīgu akumulatora uzlādi 2,5 stundās.

 • Gatavs jebkam

  Lai nodrošinātu ērtu piekļuvi automobiļa izklaides sistēmai un savienojamībai, intuitīvais vadības panelis ietver 9” skārienekrānu ar mūsu jaunāko multimediju sistēmu un viedtālruņa integrāciju. Paralēli Apple CarPlay™ un Android Auto™ mūzikai, zvaniem un daudz kam citam viedtālruņa lietotne MyT ļauj tev pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, ieprogrammēt uzlādes laiku un pat iepriekš atdzesēt vai uzsildīt RAV4 salonu. Tikmēr plašais progresīvo drošības tehnoloģiju klāsts palīdz pasargāt ikvienu gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē.