Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

RAV4

HIBRĪDS ARĪ PIEEJAMS

Pilnībā SUV. Pilnībā hibrīds.
Nekādu piekāpšanos.

Cena no 22 250 €
Degvielas patēriņš no 5,7 l/100 km
CO2 no 129 g/km
Degvielas patēriņš no 7,1 l/100 km
CO2 no 160 g/km
 • Radīts, lai izceltos

  RAV4 tika uzbūvēts, lai ar to brauktu, un konstruēts, lai izceltos. Apvienojot pilnībā aprīkota SUV robusto izskatu ar spēcīgo, dinamisko stilu, RAV4 lepojas ar elegantu urbāno tēlu. Tā rezultāts ir ārkārtīgi spējīgs SUV, ar kuru droši un stilīgi var doties jebkur.

 • Jaudīgs un efektīvs

  Spēcīgā 2,5 litru Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) piedziņa apvieno izcili vienmērīgu braucienu ar dāsnu jaudu, bet atsaucīgais 2,0 litru benzīna tiešās iesmidzināšanas (M20A-FKS) dzinējs nodrošina iespaidīgu paātrinājumu un ievērojamu griezi.

 • Liels, izteiksmīgs un izveicīgs

  RAV4 varbūt izskatās pēc smagnēja SUV, taču tas ir pārsteidzoši izveicīgs ar lielisku redzamību un iespaidīgu manevrētspēju – kas padara to par sapņu auto ikvienā pilsētas centrā. Pateicoties 4,6 m garumam un tikai 11 metru apgriešanās diametram, neviens ceļš tam nav par šauru, neviens pagrieziens par asu.

 • Gatavs ikvienam pārsteigumam

  Toyota Safety Sense ir papildināta ar vairākām inteliģentām funkcijām, kas nozīmē, ka RAV4 tagad spēj palīdzēt Tev vēl vairāk – dāvājot sirdsmieru jebkurā braukšanas situācijā. Piemēram, sadursmes novēršanas sistēma tagad spēj atpazīt riteņbraucējus dienas laikā, kā arī gājējus nakts laikā.

  Izpētīt drošības iezīmes >

Bez kompromisiem

RAV4 tika uzbūvēts, lai ar to brauktu, un konstruēts, lai izceltos. Tā inovatīvā pašuzlādes hibrīda piedziņa nodrošina, lai Tu bez jebkādām neērtībām izbaudītu visas elektriskā brauciena priekšrocības. Un, pateicoties salonam, kas ir vienlīdz ērts un plašs, Tu vari slīdēt cauri pilsētai ārkārtīgas drošības un komforta ieskauts, atstājot visus kompromisus aiz muguras.

Ik detaļā RAV4.

Izsmalcināts un unikāls, RAV4 apvieno patiesu SUV raksturu ar stilu un modernākajām tehnoloģijām.

 • Spēcīgs dizains.

  Spēcīga un pamanāma, RAV4 muskuļotā virsbūve piesaista skatienus ar elegantajiem LED priekšējiem lukturiem, izteiksmīgo profila siluetu līdz pat unikālajiem LED aizmugures lukturiem – radot unikālu un izsmalcinātu izskatu.

 • Uz braucējiem vērsts salona dizains.

  Izsmalcināts un atšķirīgs, ar vietu, kur izstaipīties. RAV4 ir mūsdienīgs, ergonomisks un noderīgām tehnoloģijām aprīkots salons.

 • RAV4, tas nav kurš katrs SUV.

  Pateicoties inovatīvajai TNGA* platformai, automobiļa svars un smaguma centrs ir samazināti, savukārt šasijas stingrība un autovadītāja redzamība uzlaboti. Tā rezultāts ir ārkārtīgi spējīgs SUV, ar kuru droši un stilīgi var doties jebkur.

  *Toyota jaunā globālā arhitektūra.

Stila, drošības un spēju līdzsvars bez kompromisiem.

RAV4 izskatās atbilstoši savai lomai – ar robusto eksterjera dizainu un mūsdienīgo salona telpu. Un, pateicoties plašajam aktīvo drošības tehnoloģiju klāstam, kas ļauj braukt ar pilnu pārliecību, RAV4 arī uzvedas atbilstoši savai lomai.

Radīts ikvienam ceļam un pilsētai.

Radīts ikvienam ceļam un pilsētai.

RAV4 sniedz pašpārliecinātību ikvienā braukšanas situācijā: no ātrgaitas automaģistrālēm līdz pilsētu satiksmes sastrēgumiem, attiecībā uz emisiju ierobežojumiem un izaicinošiem braukšanas apstākļiem.

RAV4 sniegtie labumi
Absolūts komforts ikvienam pasažierim.

Absolūts komforts ikvienam pasažierim.

Salona priekšējā daļā autovadītājam ir augsta braukšanas pozīcija un priekšējo sēdekļu dizains nodrošina absolūtu komfortu, bet aizmugurē sēdošajiem pasažieriem ir daudz vietas plecu zonā, kā arī dāsna telpa kājām.

Sirdsmiers – visiem ceļa lietotājiem.

Sirdsmiers – visiem ceļa lietotājiem.

Toyota Safety Sense ir uzlabota ar vairākām inteliģentām funkcijām, kas paceļ palīdzību autovadītājam jaunā līmenī. Taču vari būt mierīgs, Tu vienmēr kontrolēsi situāciju.

Izpēti drošības iezīmes

Kurš RAV4 Tu esi?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Vairāk par RAV4

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: