Pilnīgi jaunais Toyota RAV4.

Pilnībā SUV. Pilnībā hibrīds. Nekādu kompromisu.

Apvienojot robustu virsbūves stilu ar izsmalcinātu salona apdari un plašumu, jaunais RAV4 ir radīts pilsētai un ārpus tās.Tā ērtā braukšanas pozīcija un lieliskā pārredzamība ļauj jums pilnībā kontrolēt situāciju. Un ar jauno, jaudīgo 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju, tas nodrošina nepieciešamo veiktspēju neatkarīgi no ceļa stāvokļa un seguma.

Toyota Safety Sense
Novatoriskas tehnoloģijas vieglākam un patīkamākam braucienam

RAV4 tehnoloģijas tiek pārdomāti pielietotas, lai jūsu braucienu nekavējoties padarītu vieglāku un patīkamāku. Atjautīgo jauno digitālo atpakaļskata spoguli var aktivizēt, pieskaroties pogai, pārvēršot elektrohromatisko, automātiski aptumšojošo spoguli par augstas izšķirtspējas digitālo monitoru. Izmantojot kameru, kas ir uzmontēta augstu uz transportlīdzekļa aizmugurējā stikla, tā ļauj netraucēti apskatīt apkārtni pat tad, ja bagāžnieks ir piekrauts pilns ar bagāžu.

Auto novietošana un manevrēšana ar mazu ātrumu nekad nav bijusi vieglāka, pateicoties daudzajām digitālajām funkcijām, piemēram, viedajiem priekšējiem un aizmugurējiem stāvvietu sensoriem ar automātisko bremzēšanu, kas, ierobežotas redzamības apstākļos, ļauj jums droši pārvietoties stāvvietā, brīdinot ar skaņu, ja RAV4 tuvojas šķēršļiem. Vai arī noderīgais Panoramic View Monitor (PVM), kas izmanto kameras, kas izvietotas ap RAV4, lai izveidotu 360º 3D skatu, kas skaidri redzams Toyota Touch ® 2 multivides sistēmas ekrānā. Vadītājs, nospiežot pogu uz ekrāna, var pat izvēlēties kādu no diviem skatīšanas režīmiem: kustīgo skatu un caurredzamo skatu, tāpēc jūs nekad nepārsteigs kādi slēpti šķēršļi.

/
Hibrīda tehnoloģiju SUV bez kompromisiem.

Sakarā ar vides jautājumiem, kuru rezultātā lielajās Eiropas pilsētās tiek ieviesti vēl stingrāki noteikumi pret emisijām, Toyota pašlādējošais hibrīds ir pievilcīgs videi draudzīga pilsētas transporta piedāvājums.

Jaunais Hybrid Dynamic Force dzinējs, kas jaunajā RAV4 piedzīvo savu debiju, ir četrcilindru, 2,5 litru Hybrid benzīna dzinējs, kas vērsts uz tīru braukšanas prieku. Izmantojot gan tiešo, gan netiešo iesmidzināšanu, tas nodrošina lielu griezes momentu visos ātrumos. Un, pateicoties RAV4 Hybrid AWD-i ieviešanai, jums ir pieejama drošāka veiktspēja, kas īpaši pamanāma, uzsākot braukt uz mīkstām, slidenām virsmām.

Papildus šiem uzlabojumiem ir palielinājies hibrīda AWD-i un FWD sistēmu maksimālais veiktspējas apjoms, uzlabojoties arī RAV4 kopējam paātrinājumam. Tas nozīmē vienmērīgāku, lineārāku paātrinājumu no vietas un uzlabotu efektivitāti pie lielākiem ātrumiem – tas nozīmē, ka jums ir nepieciešamā jauda tieši tad, kad tā ir visvairāk vajadzīga.

Jaunais RAV4 var braukt jebkur un it visur, no pilsētvides, kur noteikti emisiju ierobežojumi, līdz daudzjoslu šosejām un izaicinošiem lauku ceļiem. Pateicoties “jauda bez kompromisa” filozofijai, RAV4 nodrošina iespaidīgu veiktspēju, vadāmību, efektivitāti un apjomīgus vadāmības tehnoloģiju uzlabojumus.

/
TNGA - izbaudiet jaudu ar precizitāti.

Toyota Jaunā globālā arhitektūra (TNGA) iezīmē revolūciju veidā kā uzņēmums dizainē, projektē un ražo automobiļus un ir būtiska uzņēmuma misijai būvēt arvien labākus automobiļus, kas ir stilīgāki, patīkamāki braukšanai un vēl drošāki.

Jaunā TNGA platforma ir “pašpārliecinātas un dabiskas” jaunā modeļa vadāmības kvalitātes pamatā: tā “pašpārliecināti” reaģē uz traucējumiem, vienlaikus radot stabilitātes sajūtu, un “dabiski” intuitīvi reaģē uz vadītāja darbībām.

TNGA platforma ļāva Toyota dizaineriem brīvāk sasniegt savu misiju: radīt jauno RAV4 ar spēcīgu SUV raksturu un dizaina elementiem, kas to nošķir no citiem modeļiem savā segmentā. Un, kad atrodies salonā, izsmalcinātais interjers sniedz prieku tur atrasties, ņemot vērā visas maņas. No vadītāja viedokļa jaunā TNGA šasija nodrošina daudz pievilcīgāku braukšanas pozīciju kopā ar labāku redzamību un pārvaldošāku skatu uz ceļu – skaidru SUV kvalitāti.

Turklāt, atjauninātā Toyota Safety Sense pakete nodrošina jums, jūsu pasažieriem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem ārkārtīgi lielu drošību. Tas sniedz klasē vadošo drošības līmeni no produkta, kam piemīt spilgta personība, skatienu piesaistošs dizains un izsmalcināts salona komforts – uzstādot latiņu modernam SUV.

Pirmā labākā automašīna ir šeit; pateicoties jaunajai TNGA platformai.

/
Ērta, relaksējoša vide.
/
/
Salona plašums.

Pateicoties daudzām gudri dizainētām uzglabāšanas vietām, kā arī līdz pilnībā gludai grīdai nolokāmiem sēdekļiem, plašais jaunais RAV4 ir tikpat praktisks, cik tas ir stilīgs. Un ar papildus pieejamo aprīkojumu, piemēram, panorāmas stikla jumtu, pat garākie braucieni sagādās prieku.

Salona dizains.

Izsmalcināta sajūtu kvalitāte un segmentā vadošais standarta aprīkojumā ietverto tehnoloģiju klāsts apvienojas pārdomātā telpā, kur vienkāršība saplūst ar augstajām tehnoloģijām.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: