Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Toyota GR Supra

Sajūtām

Cena no 49 990 €
Degvielas patēriņš no 7,4 l/100 km
CO2 no 168 g/km
 • Autosporta aerodinamikas un mūsdienīga, spēcīga izskata kombinācija

  Ar savu garo motora pārsegu, kompakto virsbūvi un divu pacēlumu jumtu, jaunais Toyota GR Supra unikālais dizains noteikti pārsteigs un liks pukstēt straujāk klasisko sporta automobiļu entuziastu prātiem un sirdīm.

 • Sajūtām

  Toyota GR Supra 3,0 litru sešu cilindru dzinējs nodrošina vienmērīgu jaudu un tūlītēju reakciju. Ar dubultrites komponējuma turbokompresoru, tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu un regulējamu vārstu vadību, tas rada 340 DIN ZS un 500 Nm griezes momentu, nodrošinot paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 4,3 sekundēs un attīstot maksimālo ātrumu līdz pat 250 km/h.

 • Spēks ir drošībā

  Toyota GR Supra ir aprīkota ar Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektu, kas ietver aklās zonas monitoru, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas un adaptīvo kruīza kontroli ar dzinēja automātiskās ieslēgšanās – atslēgšanās sistēmu.

Leģenda ir atgriezusies

Iedvesmojoties no vairāk nekā 50 gadu ražošanas pieredzes, jaunā Toyota GR Supra piedāvā doties unikālā piedzīvojumā. Uzmundrinoša spēka, līdzsvara un veiklības apvienojumā, tā nodrošina braukšanas entuziastiem neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

 • Condensed extreme – mūsdienām pielāgots dizains

  Toyota GR Supra “Condesed Extreme” dizains tiešā veidā atspoguļo tās ārieni, kas tiek akcentēta ar automobiļa garo motora pārsegu, kompakto virsbūvi un plato šasiju. Sapludinot autosporta aerodinamiku ar mūsdienīgu, jaudīgu izskatu, tā burtiski aicina izbaudīt neaizmirstamu braukšanas pieredzi pat tad, kad tā atrodas stāvvietā.

 • Supra būtība

  Pēdējo 40 gadu laikā Toyota Supra ir iemantojusi nozīmīgu vietu sporta automobiļu entuziastu, filmu skatītāju un datorspēļu cienītāju rindās, iegūstot gandrīz vai leģendāru statusu. Jaunās Toyota GR Supra aizsākumi sniedzas līdz pat ikoniskajam 1960. gada Toyota 2000GT modelim.

 • Spēcīgas sajūtas

  Dodoties mājup vai uz trasi, Toyota GR Supra 3,0 litru sešu cilindru dzinējs nodrošina vienmērīgu jaudu un tūlītēju reakciju. Ar dubultrites komponējuma turbokompresoru, tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu un regulējamu vārstu vadību, tas rada 340 DIN ZS un 500 Nm griezes momentu, nodrošinot paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 4,3 sekundēs un attīstot maksimālo ātrumu līdz pat 250 km/h.

Izbaudi maksimālo braukšanas prieku.

Toyota Supra GR uzmanības centrā nav tās veiktspēja vai uzstādītie apļa laiki, bet gan sajūtas, ko piedzīvo atrodoties pie šī automobiļa stūres.

Sacīkšu iedvesmota aerodinamika

Sacīkšu iedvesmota aerodinamika

TOYOTA GAZOO Racing ir sekmējis Toyota GR Supra snieguma uzlabojumus. Izmantojot savu starptautisko pieredzi autosportā, Toyota GT Supra dizains nodrošina gan optimālus aerodinamiskos pretestības un cēlējspēka parametrus, gan arī ideālu 50:50 priekšējā/aizmugurējā svara attiecību.

Uz vadītāju orientēta kabīne

Uz vadītāju orientēta kabīne

Vienvietīgo sacīkšu auto salona izkārtojuma ietekmē radītajā jaunajā Toyota GR Supra, Tu vienmēr būsi notikumu centrā. Head-up displejs un digitālās mērierīces, kas ir izvietotas ap pārdomāto trīsspieķu stūres ratu, sniedz visu nepieciešamo informāciju, kad tā ir visvairāk nepieciešama.

Īstas sajūtas

Īstas sajūtas

Jaunā Toyota GR Supra vistiešākajā nozīmē tiek uztverta kā sporta automobilis, kas ir izstrādāta ar bezkompromisa attieksmi pret braukšanas sajūtām un brauktprieku. Tajā ir sasniegta “ideālā” 1,55 riteņu bāzes un platuma attiecība, kas nodrošina izcilu veiklību un stabilitāti uz ceļa pat lielā ātrumā.

Spēks ir drošībā

Spēks ir drošībā

Kad sporta auto darbojas šajā līmenī, drošība ir vissvarīgākā. Toyota GR Supra ir aprīkota ar Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektu, kas sevī ietver aklās zonas monitoru, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas un adaptīvo kruīza kontroli ar dzinēja automātiskās ieslēgšanās – atslēgšanās sistēmu. Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās (TPMS), temperatūras kontrole un E-call funkcija, kas brīdina neatliekamās palīdzības dienestus gadījumā, ja ir noticis nopietns negadījums, tikai paaugstina drošības un pārliecības sajūtu.

Toyota GR Supra. Kura komplektācija būs Tavējā?

Vairāk par Toyota GR Supra

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: