Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām

Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, taču tās nesniedz gaidīto veiktspējas līmeni, jo to izgatavošanā ir izmantoti zemas kvalitātes izejmateriāli. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības piedāvātās Toyota oriģinālās rezerves daļas. Ar Toyota oriģinālajām rezerves daļām klienti var paļauties uz visaugstākajiem kvalitātes standartiem, ko nodrošina plaša izpēte un testi.

/
Drošības riski patērētājiem
 • Neoriģinālās rezerves daļas nav izgatavotas no augstas kvalitātes izejmateriāliem vai pakļautas tik stingrai kvalitātes kontrolei kā Toyota oriģinālie produkti, tāpēc rada veselības risku autovadītājam un pasažieriem.
 • Neoriģinālās rezerves daļas ātrāk nodilst un var izraisīt automobiļa salūšanu vai satiksmes negadījumu.
/
Finansiālais risks patērētājiem
 • Neoriģinālās rezerves daļas, kas ir svarīgas, lai automobilis pienācīgi darbotos (sajūga diski, bremžu uzlikas, eļļas filtri), var sabojāt automobili un izraisīt dārgu remontu.
 • Izmantojot neoriģinālās rezerves daļas, Tu vari zaudēt automobiļa ražotāja garantiju.
Toyota kvalitātes standarti

Visi Toyota oriģinālie produkti ir skrupulozi izpētīti un izgājuši stingras pārbaudes. Ikviens produkts tiek rūpīgi pārbaudīts, lai garantētu tā atbilstību Toyota precizitātes standartiem, augstu kvalitāti, uzticamību un veiktspēju. Tikai produkti, kas ir izturējuši šos stingros novērtējumus, tiek piedāvāti mūsu klientiem, tādējādi palīdzot nodrošināt Tavu drošību un ilgu automobiļa kalpošanas laiku.

Turklāt visiem Toyota oriģinālajiem produktiem tiek piedāvāta uzticamā Toyota garantija, lai nodrošinātu automobiļu optimālu darbību un izcilu veiktspēju, kādu Tu sagaidi. Toyota nesniedz nekādas garantijas problēmām, kas radušās, izmantojot jebkādas detaļas, kas nav Toyota oriģinālās rezerves daļas.Vislabākais veids, kā saglabāt visaugstāko Toyota veiktspējas līmeni un nodrošināt Tavu drošību, ir remontam un apkopei vienmēr izvēlēties Toyota pilnvarotos servisus un Toyota oriģinālās rezerves daļas.

Rezerves daļu atšķirības

Eļļas filtri

Neoriģinālais eļļas filtrs
Neoriģinālais eļļas filtrs
 • Tiem bieži nav apkārtvārsta, tāpēc, ja filtrs aizsērē, dzinējs vispār nesaņem eļļu, noķīlējas, un ir nepieciešams dārgs remonts.
 • Neoriģinālajā eļļas filtrā var būt izmantots zemas kvalitātes filtra papīrs, kas aizsērē daudz ātrāk un pienācīgi neattīra eļļu.
 • No lētāka izejmateriāla izgatavota blīve visticamāk izraisīs eļļas noplūdi dzinējā (aizdegšanās risks).
 • Testi parāda, ka salīdzinājumā ar oriģinālajiem Toyota eļļas filtriem neoriģinālie eļļas filtri aizsērē pusē gadījumu un tie ir daudz biežāk jāmaina.
Oriģinālais Toyota eļļas filtrs
Oriģinālais Toyota eļļas filtrs
 • Oriģinālais Toyota eļļas filtrs ir ražots no augstas kvalitātes izejmateriāliem un rūpīgi testēts.
 • Filtra materiālam ir lielāks virsmas laukums, un vietā to notur speciāli izstrādātas un šim nolūkam ražotas detaļas
 • Korpusa un blīves kvalitāte un uzbūve ir rūpīgi testēti, lai garantētu, ka tie nekad neradīs noplūdi.

Bremžu uzlikas

Neoriģinālās bremžu uzlikas
Neoriģinālās bremžu uzlikas
Neoriģinālās bremžu uzlikas parasti ir izgatavotas no vizuāli manāmi sliktākas kvalitātes materiāla, kas nenodrošina pietiekamu bremzēšanas spēku, lai sasniegtu pamata bremžu veiktspējas līmeni. Berzes materiāls var atdalīties no metāla plāksnes, izraisot bremžu atteici un iespējamu sadursmi uz ceļa. Materiāls bieži nav tik karstumizturīgs kā oriģinālajām Toyota bremžu uzlikām un var aizdegties.

Citas problēmas var būt priekšlaicīga nodilšana, īsāks kalpošanas laiks un rievu veidošanās uz bremžu uzlikas, kas izraisa vibrāciju, straujāku nodilšanu un biežāku maiņas nepieciešamību.
Oriģinālās bremžu uzlikas
Oriģinālās bremžu uzlikas
Bremžu uzlikas, iespējams, ir vissvarīgākā detaļa, kas ietekmē automobiļa drošību, tāpēc Toyota regulāri veic to testēšanu.

Izgatavotas no augstas kvalitātes berzes materiāla, tās ir pierādījušas augstākajiem standartiem atbilstošu veiktspēju.

Mūsu pētījumi pierāda, ka bremzēšanas attālums ar Toyota oriģinālajām bremžu uzlikām ir par 30% īsāks nekā ar neoriģinālajām versijām.

Gaisa filtri

Neoriģinālais gaisa filtrs
Neoriģinālais gaisa filtrs
Beigu beigās visi filtri aizsērē, un tos nepieciešams nomainīt, bet neoriģinālajiem gaisa filtriem var būt tikai viens filtra materiāla slānis, tāpēc tie aizsērē divreiz ātrāk nekā Toyota oriģinālie gaisa filtri.

Saskaņā ar mūsu testiem neoriģinālie gaisa filtri aiztur daudz mazāk putekļu nekā oriģinālie gaisa filtri. Tas nozīmē, ka tie dzinējā ļauj iekļūt līdz pat 10 reizes vairāk putekļu daļiņām.
Oriģinālais gaisa filtrs
Toyota oriģinālais gaisa filtrs
Oriģinālajam Toyota gaisa filtram ir trīs filtra materiāla slāņi, kas pagarina tā kalpošanas laiku un nodrošina maksimālu dzinēja veiktspēju. Tā izmēri ir precīzi, nodrošinot, ka nav spraugu, pa kurām dzinējā varētu iekļūt daļiņas un to sabojāt.

Drošības spilveni

Tā kā atlaižu un izsoļu vietnēs aizvien biežāk tiek piedāvāti drošības spilveni, šī ir joma, kurā nepieciešama liela piesardzība, lai būtu drošs, ka jauno gaisa spilvenu uzstāda tieši Toyota pilnvarots serviss, kas garantē, ka automobiļa drošības spilveni būs efektīvi brīdī, kad tie visvairāk nepieciešami.

Neoriģinālie drošības spilveni
Neoriģinālais drošības spilvens
Testi atklāj, ka neoriģinālie drošības spilveni negadījuma brīdī var atvērties pārāk vēlu vai vispār neatvērties, kā arī paši izraisīt negadījumus, atveroties, kad tas nav nepieciešams. Daži atveroties pat izmet automobiļa salonā metāla daļiņas.

Norādes, ka drošības spilvens nav oriģināls, parasti ir neparasti zema cena, krāsa vai apdare, kas atšķiras no pārējās apdares, zīmes, kas liecina par izmēra pielāgošanu, un drošības spilvena brīdinājuma lampiņas neizgaismošanās, ieslēdzot aizdedzi.
Oriģinālie drošības spilveni
Toyota oriģinālais drošības spilvens
Lai drošības spilvens pareizi atvērtos, ir svarīga visu detaļu kvalitāte. Toyota oriģinālie drošības spilveni sadursmes brīdī reaģē ceturtdaļsekundes laikā. Lai tā notiktu, nepieciešams, lai kabeļi un savienotāji starp akselerometru, devējiem un palaidējmehānismu būtu izgatavoti atbilstoši visaugstākajiem iespējamajiem standartiem un no pareizajiem materiāliem.

Paklājiņi

Neskaitot rezerves daļas un apkopju detaļas, tirgū tiek piedāvāti Toyota neoriģinālie aksesuāri. Tie nav izgatavoti atbilstoši Toyota oriģinālo produktu augstajiem standartiem, tāpēc arī tie var radīt drošības riskus.

Neoriģinālie tekstila paklājiņi
Neoriģinālie tekstila paklājiņi
Oriģinālie tekstila paklājiņi
Oriģinālie tekstila paklājiņi
Neoriģinālie gumijas paklājiņi
Neoriģinālie gumijas paklājiņi
Tā kā neoriģinālie paklājiņi neder automobilim precīzi, tie var paslīdēt zem pedāļiem un ietekmēt bremzēšanas spēju.
Oriģinālie gumijas paklājiņi
Oriģinālie gumijas paklājiņi
Toyota oriģinālie paklājiņi ir speciāli izgatavoti, lai nevainojami derētu katram modelim. Visi Toyota paklājiņi, gan tekstila, gan gumijas, nevainojami der automobilim un ir speciāli izgatavoti, lai neizslīdētu no savas vietas.

Aizdedzes sveces

Neoriģinālās aizdedzes sveces
Neoriģinālās aizdedzes sveces
Neoriģinālās aizdedzes sveces var izskatīties pēc oriģinālajām, bet nestrādāt kā oriģinālās. Piemēram, numurs uz aizdedzes sveces norāda karstuma diapazonu, ko svece var izturēt. Testi liecina, ka neoriģinālās aizdedzes sveces bieži nespēj izturēt tik lielu karstumu, kā norādīts uz korpusa, un sliktākajos gadījumos elektrods sakūst, radot dzinēja bojājumus.

Bez vara elektroda neoriģinālās aizdedzes sveces karstuma izturība ir daudz zemāka, kas potenciāli var izraisīt dzinēja bojājumus. Zemas kvalitātes izolators nespēj izturēt augsto spriegumu, kas nepieciešams efektīvai aizdedzei, novedot pie sprieguma noplūdes, aizdedzes kļūmes un zemākas dzinēja jaudas. Bez vara elementa centrālajā elektrodā neoriģinālās aizdedzes sveces daudz ātrāk nolietojas nekā Toyota oriģinālie ekvivalenti.
Oriģinālās aizdedzes sveces
Toyota oriģinālās aizdedzes sveces
Aizdedzes sveces ir svarīgas, jo nodrošina, ka automobilis darbojas optimāli un dzinēja darbība ir uzticama. Toyota oriģinālās aizdedzes sveces darbojas saskaņā ar karstuma specifikācijām, kas norādītas uz korpusa.

Centrālais elektrods ir ne tikai rūpīgi testēts, lai pārliecinātos, ka tas nodrošina norādīto veiktspējas līmeni, tas ir veidots no vara, lai nodrošinātu efektīvu karstuma vadīšanu.
Kāpēc iegādāties Toyota oriģinālās rezerves daļas
/
Augstas kvalitātes produkti, kas ir sertificēti un saglabā Toyota garantiju.
/
100% garantija, ka rezerves daļas ir izgatavotas atbilstoši Toyota specifikācijām un der nevainojami.
/
Izmantojot tikai Toyota oriģinālās rezerves daļas tiek saglabāta augsta automobiļa tālākpārdošanas vērtība.

Testos tiem nav līdzvērtīgu. Lai nodrošinātu automobiļa veiktspēju un savu sirdsmieru, veicot savas Toyota remontu, lūdz Toyota pārstāvniecībai izmantot tikai Toyota oriģinālās rezerves daļas.

Saistītās saites

Ilgtspēja – mūsu vides misija Ilgtspēja – mūsu vides misija Ilgtspēja ir būtiska Toyota uzņēmējdarbības daļa. Mūsu mērķis ir radīt produktus un pakalpojumus, kas saudzē planētu un bagātina cilvēku dzīvi kopienās, kurās mēs darbojamies. Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. MyT savienotie pakalpojumi MyT savienotie pakalpojumi Dzīve ir Tev tuvāk, kad Tu esi savienots. Neatkarīgi no tā, vai Tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, Tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku. Baltijas paralimpiskā komanda Baltijas paralimpiskā komanda Toyota atbalsta Baltijas sportistus ceļā uz Tokijas 2021. gada paralimpiskajām spēlēm. Toyota Baltijas Paralimpiskā komanda iedvesmo mūs sasniegt šķietami neiespējamus mērķus.