Toyota AdBlue™

Mūsu jaunāko dīzeļdzinēju svarīga sastāvdaļa

Pie mums, Toyota, mēs esam apņēmušies ražot automobiļus, ar kuriem ir prieks braukt un kas saudzē dabu, vienlaikus atbilstot stingrajiem emisiju noteikumiem. Mūsu jaunākie (Euro 6) dīzeļa dzinēji – uzstādīti Hilux un Land Cruiser modeļos – strādā ar AdBlueTM, tas ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kam ir būtiska loma kaitīgo slāpekļa oksīdu (NOx) samazināšanā izplūdes gāzēs, kā arī tas nodrošina, ka Tu varēsi izbaudīt uzticamus braucienus vēl ilgus gadus.

AdBlue™ sniegtie labumi
 • AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs
 • Tas ir ārkārtīgi tīrs karbamīda šķīdums, kas ir nekaitīgs un viegli lietojams
 • Tā nav degviela vai degvielas piedeva, un tas ir jāuzpilda atsevišķā tvertnē
 • Tas neietekmē Tavas Toyota veiktspēju, efektivitāti vai Tavu braukšanas prieku
 • Tas pasargā dabu, samazinot kaitīgo NOx
/
Kā darbojas AdBlue™?


Kad Tavā Toyota tiek izmantots AdBlueTM, dīzeļdzinēja radītais slāpekļa oksīds tiek pārvērsts slāpeklī un tvaikos. Tas ievērojami samazina kaitīgā slāpekļa oksīda – būtiska atmosfēras piesārņojuma avota – emisiju.

/
Kā uzpildīt AdBlue™ manā Toyota?


AdBlueTM var uzpildīt pats, kaut arī mēs iesakām lūgt to izdarīt tuvākajā Toyota pilnvarotajā servisā.

 1. Pārliecinies, ka Tava Toyota stāv uz līdzenas, horizontālas virsmas, izslēdz dzinēju un atver dzinēja pārsegu
 2. Noskrūvē AdBlueTM tvertnes vāciņu
 3. Ievieto AdBlueTM pudeli un kārtīgi nostiprini
 4. Saspied pudeli un sāc uzpildi. Pārliecinies, ka veic uzpildi lēnām, lai šķidrums neizlīst, un nenoņem pudeli, kamēr tā nav pilnībā iztukšojusies
 5. Pārbaudi, vai pudelē nav palicis vēl AdBlueTM šķidrums, un tad noņem to. Ja AdBlueTM līmenis ir pilnīgi tukšs, atkārto 3.–5. soli, kamēr ir pievienots aptuveni 3,8 l vai vairāk AdBlueTM
 6. Aizver AdBlueTM tvertnes vāciņu, pārliecinoties, ka izdzirdi klikšķi, un pārbaudi, vai dzinējs iedarbojas – tas var prasīt dažas sekundes ilgāku laiku nekā parasti
/

Regulāra AdBlueTM papildināšana nodrošinās, ka Tava braukšanas pieredze vienmēr būs baudāma un efektīva.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.