Sajūgi

Vienmērīgam braucienam, lai kurp Tu dotos

Braucot pa šoseju, lauku ceļiem vai pārpildītām pilsētas ielām, pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus un mainītu ātrumu, ļaujot Tev pilnībā kontrolēt Tavu Toyota.

Sajūgs ir nemitīgi pakļauts berzei, tāpēc laika gaitā tas pakāpeniski nolietojas. Ir vairākas pazīmes, kas liecina par nodilušu sajūgu. Uzmanies no:
  • Apgrūtinātas pārnesuma pārslēgšanas 
  • Lēna paātrinājuma 
  • Neparastiem trokšņiem
Mūsu oriģinālie Toyota sajūgi ir speciāli izstrādāti katram modelim un nodrošina virkni priekšrocību:
  • Tie nevainojami der ikvienam Toyota modelim 
  • Vienmērīga braukšanas pieredze un uzlabota veiktspēja, pateicoties sajūga virsmas rievojumam un īpaši izstrādātiem amortizatoriem
  • Ar hromu pārklātas un cietinātas detaļas izturīgumam 
  • Izgatavots no videi draudzīgas stikla šķiedras
/
/

Oriģinālais Toyota sajūgs neizlieksies un tik ātri nenodils, tam ir ilgs kalpošanas laiks, un tas pilnībā der Tavam konkrētajam Toyota modelim. 
 
Tavam sirdsmieram, atrodoties uz ceļa, lūdz Toyota pilnvarotam servisam regulāri pārbaudīt Tava automobiļa sajūgu.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs. Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: