Sajūgi

Vienmērīgam braucienam, lai kurp Tu dotos

Braucot pa šoseju, lauku ceļiem vai pārpildītām pilsētas ielām, pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus un mainītu ātrumu, ļaujot Tev pilnībā kontrolēt Tavu Toyota.

Sajūgs ir nemitīgi pakļauts berzei, tāpēc laika gaitā tas pakāpeniski nolietojas. Ir vairākas pazīmes, kas liecina par nodilušu sajūgu. Uzmanies no:
  • Apgrūtinātas pārnesuma pārslēgšanas 
  • Lēna paātrinājuma 
  • Neparastiem trokšņiem
Mūsu oriģinālie Toyota sajūgi ir speciāli izstrādāti katram modelim un nodrošina virkni priekšrocību:
  • Tie nevainojami der ikvienam Toyota modelim 
  • Vienmērīga braukšanas pieredze un uzlabota veiktspēja, pateicoties sajūga virsmas rievojumam un īpaši izstrādātiem amortizatoriem
  • Ar hromu pārklātas un cietinātas detaļas izturīgumam 
  • Izgatavots no videi draudzīgas stikla šķiedras
/
/

Oriģinālais Toyota sajūgs neizlieksies un tik ātri nenodils, tam ir ilgs kalpošanas laiks, un tas pilnībā der Tavam konkrētajam Toyota modelim. 
 
Tavam sirdsmieram, atrodoties uz ceļa, lūdz Toyota pilnvarotam servisam regulāri pārbaudīt Tava automobiļa sajūgu.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.