Amortizatori

Komfortam pie stūres

Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai.

Laika gaitā amortizatori nolietojas, tos nepieciešams nomainīt. Lūk, dažas pazīmes, kas par to liecina:
  • Nekomfortabls brauciens
  • Šūpošanās pēc bedrēm vai grambām 
  • Mazāka kontrole pār stūri
  • Riepas nodilst ātrāk
  • Garāks bremzēšanas ceļš 
Tikai oriģinālie Toyota amortizatori ir konstruēti un izgatavoti speciāli Tavam Toyota automobilim. Lūk, kāpēc Tev vienmēr vajadzētu izvēlēties Toyota amortizatorus:
  • Tie ir speciāli izgatavoti katram Toyota modelim optimālai veiktspējai 
  • Nevainojama atbilstība dāvā klusu un ērtu braucienu 
  • Tie ir augstas kvalitātes, nerūsējoši un ilgmūžīgi, pateicoties apstrādei, pārklājumiem un izmantotajiem materiāliem
/
/

Mūsu oriģinālie Toyota amortizatori strādā labāk, kalpo ilgāk un dāvā daudz komfortablākus braucienus. Lai nodrošinātu drošu braukšanu, regulāri pārbaudi amortizatorus savā Toyota pilnvarotajā servisā.

Saistītās saites

Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās Automobiļa vispārējā apskate Automobiļa vispārējā apskate Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi. Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām. Oriģinālās rezerves daļas Oriģinālās rezerves daļas Toyota detaļas uztur kvalitāti un garantē ilgstošu Tavas Toyota kalpošanu, nodrošinot Tev sirdsmieru.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: