Amortizatori

Komfortam pie stūres

Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai.

Laika gaitā amortizatori nolietojas, tos nepieciešams nomainīt. Lūk, dažas pazīmes, kas par to liecina:
  • Nekomfortabls brauciens
  • Šūpošanās pēc bedrēm vai grambām 
  • Mazāka kontrole pār stūri
  • Riepas nodilst ātrāk
  • Garāks bremzēšanas ceļš 
Tikai oriģinālie Toyota amortizatori ir konstruēti un izgatavoti speciāli Tavam Toyota automobilim. Lūk, kāpēc Tev vienmēr vajadzētu izvēlēties Toyota amortizatorus:
  • Tie ir speciāli izgatavoti katram Toyota modelim optimālai veiktspējai 
  • Nevainojama atbilstība dāvā klusu un ērtu braucienu 
  • Tie ir augstas kvalitātes, nerūsējoši un ilgmūžīgi, pateicoties apstrādei, pārklājumiem un izmantotajiem materiāliem
/
/

Mūsu oriģinālie Toyota amortizatori strādā labāk, kalpo ilgāk un dāvā daudz komfortablākus braucienus. Lai nodrošinātu drošu braukšanu, regulāri pārbaudi amortizatorus savā Toyota pilnvarotajā servisā.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.