Toyota vējstikla tīrītāji

Nodrošina labu pārredzamību un braukšanas drošību

Neskatoties uz to vai Jūs atrodaties pasažiera sēdeklī vai esat pie stūres – laba pārredzamība nodrošina drošu un ērtu braukšanu.

Iemesli izvēlēties Toyota vējstikla tīrītājus:
  • nomaiņa ir ātra un ērta – tikai 30 sekundes;
  • tie darbojas klusi, bez liekas vibrācijas, padarot Jūsu braucienus daudz baudāmākus;
  • tie ir izgatavoti no izturīgas, augstas kvalitātes gumijas, kas ir noturīga pret nodilumu un piemērota mūsu laikapstākļiem;
  • veidoti domājot par drošību, tie daudz ātrāk notīra ūdeni nekā konkurentu ražotie tīrītāji;
  • tie ir ražoti, lai atbilstu Toyota augstajiem standartiem.
Kad jāmaina vējstikla slotiņas?

Vējstikla slotiņu nomaiņa ir vienkārša, ja Jūs zināt kad un kādā veidā tās nomainīt. Vējstikla slotiņas ir jāmaina šādos gadījumos:

/
Uz stikla paliek stīpas

Problēma: dēļ tā ka uz gumijas ir netīrumi vai ir nodilusi mikromala uz stikla paliek šauras nenotīrītas strīpas.

Risinājums: notīriet slotiņas malu un, ja neredzat uzlabojumus, nomainīt uz jaunām vējstikla slotiņām.

/
Lēkā

Problēma: slotiņas pa stiklu lēkā vai skaļi vibrē dēļ vaska kārtas, ķīmisko atlikumu paliekām uz stikla vai deformētas slotiņas gumijas.

Risinājums: notīriet stiklu un slotiņas malu un, ja neredzat uzlabojumus, nomainīt uz jaunām vējstikla slotiņām.

/
Izsmērē

Problēma: pēc tīrīšanas uz stikla paliek izsmērējumi, jo tīrītāju svira vai slotiņas gumijas mala ir deformēta vai nolietojusies.

Risinājums: jānomaina uz jaunām vējstikla slotiņām.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.