Toyota Eurocare

Diennakts automobiļu palīdzības pakalpojums

Pastāvīgi cenšoties nodrošināt klienta apmierinātību, Toyota ar prieku saviem klientiem piedāvā Toyota Eurocare pakalpojumus, kas ir daļa no uzņēmuma programmas „Klientu apmierinātības nodrošināšana”.
Vispāratzītā Toyota kvalitāte kopā ar Toyota Eurocare palīdzības programmas pieredzi un priekšrocībām nodrošina Jums bezrūpīgu braukšanu.

Toyota Eurocare programma palīdzībai uz ceļa

Toyota Eurocare palīdzību uz ceļa iespējams saņemt šādos gadījumos: 
• Mehāniski bojājumi 
• Satiksmes negadījums 
• Beigusies degviela 
• Izlādējies akumulators 
• Bojāta riepa 
• Nozaudēta vai automašīnā ieslēgta atslēga.

Problēmas ar Jūsu Toyota automašīnu?

Ja esat Latvijā, zvaniet: 8 000 44 11*.
Ja esat ārzemēs, zvaniet: +371 678 19 711*.
*Maksu par zvanu aprēķina atbilstoši vietējiem tālruņa sarunu tarifiem.

Pilnībā aprīkots Toyota autopalīdzības dienests dosies Jums palīgā jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā visa gada garumā.

Pieci padomi, zvanot uz Toyota Eurocare


•Personiskā informācija
Jūsu vārds un tālruņa numurs, pa kuru ar Jums var sazināties, pasažieru skaits u. c.
•Transportlīdzekļa informācija
Reģistrācijas numurs un/vai VIN numurs, modelis, krāsa.
•Problēmas apraksts
Raksturojiet notikušo gadījumu un pašreizējo situāciju.
•Jūsu transportlīdzekļa un pasažieru atrašanās vieta
Vieta, kurā Jūs, pasažieri un automašīna atrodas. Noderīga informācija: ceļa numurs, ceļa kilometrs, kurā Jūs atrodaties, tuvākās pilsētas/ciemata nosaukums u. c.
•Automašīnas zādzībās gadījumā
Zādzības gadījumā Jums pirms jebkādas palīdzības saņemšanas ir jāpaziņo par notikušo vietējām varas iestādēm.

/

Serviss un apkope

Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Mums, Toyota, mūsu klientu drošība ir pati galvenā prioritāte, tāpēc mēs nemitīgi monitorējam mūsu automobiļu veiktspēju dažādos informācijas avotos. Ja mēs uzzinām, ka kāda mūsu automobiļu detaļa vai funkcija neatbilst mūsu stingrajiem standartiem, mēs atbilstoši rīkojamies, kā esam to izdarījuši arī šajā gadījumā. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: