Jaunais Toyota PROACE CITY un
PROACE CITY VERSO

Gatavs darbam reizē ar jums

Toyota nopietni attiecas pret biznesu un pret jūsu biznesu, tādēļ mēs esam radījuši PROACE CITY un PROACE CITY VERSO. Pielāgoti tieši jums, tie ir izveicīgi un 100% piemēroti jūsu vajadzību izpildei ar spēju pārsteigt. Jaunais PROACE CITY ietver visu, ko jūs sagaidāt no Toyota, kravas furgonā.

Proace City
Ērts un savienots tā, lai jūs saglabātu kontroli

Praktiskais, veiklais un pielāgojamais PROACE CITY ir ideāls sadarbības partneris. PROACE CITY Crew Cab versijā ir pieejams ar diviem vai trijiem priekšējiem sēdekļiem un trīsvietīgu solveida sēdekli, padarot to ideāli piemērotu jebkāda veida kravu pārvadāšanai. Tādas atjautīgas funkcijas kā sistēma Smart Cargo ļauj palielināt kravas nodalījumu par 0,4 m³. Šauras stāvvietas un pilsētas ielas vairs nesagādās raizes, jo asimetriskās aizmugurējās durvis ievērojami atvieglo iekraušanu.

/

Proace City Verso


Radīts jums un jūsu pasažieriem

Toyota PROACE CITY VERSO noteikti atstās iespaidu. Ar ērti nolokāmu priekšējo pasažiera sēdekli garākām kravām, plašu kravas nodalījumu un atveramu aizmugures durvju logu tas ir vienlīdz praktisks un ērts. Ļaujiet panorāmas jumtam pieliet salonu ar gaismu un klausieties savas mīļākās dziesmas, izmantojot Apple CarPlay™ vai Android Auto™. (Atkarībā no versijas).

/

Toyota Safety Sense

Proace City
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: