Toyota uzlādējamais elektriskais hibrīds

Dodies tālāk, izmantojot tikai elektrisko jaudu

Mūsu uzlādējamie hibrīdi piedāvā visas mūsu elektrisko hibrīda automobiļu priekšrocības, taču ar lielāku veiktspēju un iespēju doties tālāk, izmantojot tikai elektrisko sistēmu. Tie tiek uzlādēti no elektrības padeves mājās vai uzlādes vietā, un tie var nobraukt līdz 75 km, neradot emisijas un netērējot degvielu. Ilgākos braucienos tie nemanāmi pārslēdzas uz efektīvu degvielas-elektrisko sistēmu, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos no durvīm līdz durvīm.

Labākais no abām tehnoloģijām

Divkāršā enerģija, ko nodrošina RAV4 Plug-in Hybrid ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija un lieljaudas akumulators, ļauj izbaudīt labāko no abām tehnoloģijām: dinamisku sniegumu un izcilu elektromobiļu (EV) efektivitāti, ieskaitot klasē zemākās CO2 emisijas, degvielas patēriņu un EV braukšanas diapazonu.

/
Uzlādējamā hibrīda uzlāde

Neatkarīgi no tā, vai tu uzlādē automobili mājās, birojā vai atrodoties ceļā, pieaugot publisko uzlādes punktu skaitam, ir vairāki veidi, kā uzlādēt savu uzlādējamo hibrīdu un pilnībā izmantot tā potenciālu.

/
Uzlāde mājās RAV4 Plug-in Hybrid iebūvētais ātrais lādētājs ļauj uzlādēt akumulatorus no standarta 10 A mājas barošanas avota 7,5 stundu laikā.
/
Uzlāde ar īpašu sistēmu Lai sasniegtu optimālu ātrumu un drošību, īpaša kabeļa un pie sienas piestiprināmas ierīces sistēma ļauj RAV4 Plug-in Hybrid uzlādēt 2,5 stundu laikā.
/
Ātra uzlāde Ātrās uzlādes stacijas var atrast vairākās sabiedriskās vietās, sākot no degvielas uzpildes stacijām līdz lielveikaliem.
MyT savienotie pakalpojumi

Sākot no akumulatora stāvokļa un pašreizējā braukšanas diapazona pārbaudes līdz uzlādes laika ieprogrammēšanai un pat salona iepriekšējai dzesēšanai vai uzsildīšanai, viedtālruņa lietotne MyT ietver īpašas funkcijas, kas palīdzēs tev maksimāli izmantot Toyota uzlādējamā hibrīda sniegtās iespējas.

Apskati MyT savienotos pakalpojumus

/
Ilgi kalpojoša jauda

Tāpat kā visi Toyota elementi arī mūsu uzlādējamo hibrīdu akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu ilgi. Tavam sirdsmieram, katram hibrīda akumulatoram garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi — pagarina akumulatora kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem.

Mūsu apmaiņas shēma nodrošina, ka mūsu EV akumulatoru darbmūža beigās tie tiek droši un atbildīgi utilizēti. Toyota pilnvarotās remontdarbnīcas šobrīd utilizē vairāk nekā 90% mūsu akumulatoru, un mūsu mērķis ir pārstrādāt vairāk nekā 50% no hibrīda akumulatora svara.

/

Uzzināt vairāk

Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību. Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām. Toyota elektriskais hibrīds Toyota elektriskais hibrīds Toyota hibrīds — elektrisks hibrīda automobilis ar zemu degvielas patēriņu un zemu izmešu līmeni bez vajadzības pieslēgties pie elektrotīkla, lai to uzlādētu. Brauc līdz pat 60% no laika, neradot emisijas. 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.