Degvielas patēriņš un CO2

Toyota automobiļu degvielas parētiņš un oglekļa dioksīda emisija

Degvielas patēriņa un oglekļa dioksīda izmešu daudzuma rokasgrāmata, kas ietver datus par visiem jaunajiem Toyota automobiļu modeļiem, ir pieejama visās Toyota pārstāvniecībās un elektroniskā veidā ir aplūkojama Ceļu dienesta mājaslapā.

Sērijveidā ražotiem modeļiem degvielas parētiņš un CO2 vērtības ir noteiktas saskaņā ar Direktīvu 715/2007/EEK un tās grozījumiem. Jūsu automobiļa degvielas parētiņš un CO2 vērtības var atšķirties no šiem datiem.

Uzzināt vairāk

Toyota un apkārtējā vide Toyota un apkārtējā vide Pie mums, Toyota, mūsu atbildība ir būt par vides aizsardzības un uzlabošanas līderiem. Uzzini vairāk par mūsu lepno vides sasniegumu vēsturi un mūsu vides misiju labākai nākotnei. Toyota vides izaicinājums 2050 Toyota vides izaicinājums 2050 Mēs esam izvirzījuši virkni izaicinājumu, kurus mēs esam apņēmušies sasniegt līdz 2050. gadam, tiecoties novērst jebkādu ietekmi uz vidi, tā vietā panākot pozitīvus uzlabojumus. Toyota Ilgtspējība Ilgtspējība Igtspējība ietver visas Toyota darbības jomas. Toyota GR SPORT sērija Toyota GR SPORT sērija Atklāj braukšanas prieku ar GR SPORT. Apskati Toyota GR SPORT klāstu, kas ir pieejams TOYOTA GAZOO Racing krāsās un iedvesmojies no Toyota augstas veiktspējas GR modeļiem.