Degvielas patēriņš un CO2

Toyota automobiļu degvielas parētiņš un oglekļa dioksīda emisija

Degvielas patēriņa un oglekļa dioksīda izmešu daudzuma rokasgrāmata, kas ietver datus par visiem jaunajiem Toyota automobiļu modeļiem, ir pieejama visās Toyota pārstāvniecībās un elektroniskā veidā ir aplūkojama Ceļu dienesta mājaslapā.

Sērijveidā ražotiem modeļiem degvielas parētiņš un CO2 vērtības ir noteiktas saskaņā ar Direktīvu 715/2007/EEK un tās grozījumiem. Jūsu automobiļa degvielas parētiņš un CO2 vērtības var atšķirties no šiem datiem.

Uzzināt vairāk

Toyota Biodegvielas Biodegvielas Atbildīga ražošana, efektīva izmantošana. Vai varu lietot biodegvielu savā automobilī? Toyota vides izaicinājums 2050 Toyota vides izaicinājums 2050 Mēs esam izvirzījuši virkni izaicinājumu, kurus mēs esam apņēmušies sasniegt līdz 2050. gadam, tiecoties novērst jebkādu ietekmi uz vidi, tā vietā panākot pozitīvus uzlabojumus. Toyota Ilgtspējība Ilgtspējība Igtspējība ietver visas Toyota darbības jomas. Toyota T-Mate - ceļu satiksmes drošība Toyota T-Mate - ceļu satiksmes drošība Toyota T-Mate ceļu satiksmes drošības sistēmas ietver Toyota Safety Sense, braukšanas palīgsistēmu un stāvvietā novietošanas palīgsistēmu. Palīdzības sistēmas palīdz padarīt satiksmi drošāku, kā arī sniedz drošāku braucienu un uzlabo braukšanas drošību tev un taviem pasažieriem.