Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi


Lai īstenotu Toyota vides izaicinājumu 2050. gadam, ir noteikti līdz 2030. gadam sasniedzamie vidējā termiņa mērķi, pamatojoties uz pašreizējo Toyota situāciju un tendencēm sabiedrībā.

Jauns automobilis ar nulles CO2 emisijām
1. vidējā termiņa mērķis

Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam katru gadu pārdot vairāk nekā 5,5 miljonus elektrisko automobiļu visā pasaulē, tostarp vairāk nekā 1 miljonu nulles emisiju automobiļu (ar akumulatoru darbināmo elektrisko un degvielas šūnu elektrisko automobiļu).

Plānots, ka vidējais globālais CO2 emisiju samazinājums g-CO2/km jauniem automobiļiem sasniegs 35% vai vairāk atkarībā no tirgus apstākļiem, salīdzinot ar 2010. gada līmeni.

Atklāj izaicinājumu – jauns automobilis ar nulles CO2 emisijām (ENG)  

/
Ūdens patēriņa samazināšana un optimizēšana
4. vidējā termiņa mērķis

Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam samazināt ūdens patēriņu četrās mūsu rūpnīcās Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikas dienvidos.

No ūdens kvalitātes viedokļa mēs veiksim arī pilnīgu ietekmes novērtējumu visās 22 rūpnīcās Ziemeļamerikā, Āzijā un Eiropā, kur izlietotais ūdens tiek novadīts upēs.

Atklāj izaicinājumu – ūdens patēriņa optimizēšana (ENG)  

/
Uz pārstrādi balstītas sabiedrības un sistēmas izveide
5. vidējā termiņa mērķis

Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam izveidot akumulatoru savākšanas un pārstrādes sistēmas visā pasaulē, kā arī izstrādāt 30 infrastruktūras paraugobjektus, kas atbilstu vietējiem objektiem nolietotu automobiļu pienācīgai apstrādei un pārstrādei.

Atklāj izaicinājumu – resursu pārstrāde (ENG)  

/
Nākotnes sabiedrības izveide harmonijā ar dabu
6. vidējā termiņa mērķis

Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam sadarbībā ar vietējām kopienām un uzņēmumiem reģionos, kur darbojas Toyota, radīt 19 “Rūpnīcas harmonijā ar dabu” (12 Japānā un 7 visā pasaulē), kā arī īstenot pasākumus harmonijai ar dabu.

Turklāt mēs turpināsim sniegt ieguldījumu bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas pasākumos sadarbībā ar NVO, kā arī paplašināsim iniciatīvas gan uzņēmumā, gan ārpus tā, lai iedvesmotu videi draudzīgi noskaņotus cilvēkus, kuri uzņemas atbildību par planētas nākotni.

Atklāj izaicinājumu – harmonija ar dabu (ENG)  

/

Uzzināt vairāk

Toyota Ilgtspējība Ilgtspējība Igtspējība ietver visas Toyota darbības jomas. GR 86, stāsts turpinās GR 86, stāsts turpinās Iepazīsti trešo GR modeli. Balstoties uz tā priekšgājēja leģendārās braukšanas aizrautības, jaunais, jaudīgākais GR 86 apvieno izsmalcinātu stilu un daudz patīkamāku braukšanas pieredzi. Kāpēc tieši ūdeņradis? Kāpēc tieši ūdeņradis? Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu. Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Mūsu viegli uzpildāmie, novatoriskie ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi nodrošina vairāk nekā 650 km braukšanas diapazonu un nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni.