Vieta, kur mīt Toyota Safety Sense

Kopā ar mums Jūs esat drošībā

Mūsu dzīves ceļš ir garš, neparedzams un brīnišķīgs, tāpēc Toyota vēlas, lai Jūsu ceļš būtu drošs un pārliecinošs, lai arī kurp Jūs dotos. Gadu desmitiem uzkrātā pieredze autobūves nozarē, kā arī neskaitāmi pētījumi šajā jomā nodrošina, ka ikkatrs jaunais Toyota modelis ir ne tikai pilnībā veiktspējīgs, bet arī ļoti uzticams pat vissarežģītākajās situācijās, tostarp brīžos, kad Jums šķiet, ka šīs automašīnas iespējas ir izsmeltas.

Izvairieties no nepatīkamām situācijām

Atrodoties pie stūres, jūs instinktīvi uzticaties trīs spējām: atpazīšana, izvērtēšana un manevrētspēja. Tagad Toyota ir radījusi sistēmas, kas palīdzēs uzlabot šīs spējas, lai novērstu potenciāli nevēlamas situācijas. Šīs aktīvās drošības funkcijas, tostarp ABS, bremzēšanas palīgsistēma, vilces kontrole un Toyota Safety Sense, jau tagad aizņem lielu daļu laika, ko Toyota velta drošības uzlabošanai ar mērķi pilnībā novērst satiksmes negadījumus un radīt drošākus apstākļus uz ceļa ikvienam satiksmes dalībniekam.

/

Pārliecinoša drošība

Toyota Safety Sense

Lai pie automobiļa stūres jūs justos droši un pārliecinoši, esam radījuši Toyota Safety Sense – vairākas aktīvās drošības sistēmas, kas pasargās jūs un jūsu pasažierus no nevēlamām situācijām: pārvietojoties ar mazu ātrumu, Toyota Safety Sense pat var pilnībā novērst sadursmes, savukārt pie lielāka ātruma šī tehnoloģija mazina sadursmes smaguma pakāpi.
 

/
/
Gatavs uz visu

Lai pastāvīgi uzlabotu dažādus drošības elementus, piemēram, triecienu slāpējošas virsbūves konstrukcijas, specifiskus uzlabojumus pasažieru drošībai, drošības spilvenus, drošības jostas un triecienu mazinošus sēdekļus, mēs rekonstruējam sadursmes, balstoties uz reālām sadursmēm, rūpīgi un padziļināti analizējam sadursmju datus un tiecamies tikai un vienīgi uz visaugstāko drošības līmeni, vienlaikus izpildot un pārsniedzot starptautiskās drošības prasības un izvērtējumus.

Rūpējoties par Jums un Jūsu Toyota

Tikt atzītiem par visuzticamāko un drošāko automobiļu ražotāju uz visas planētas ir ievērojama atzinība. Un saņemt šo atzinību, ražojot aptuveni 10 miljonus automobiļu ik gadu, to padara vēl ievērojamāku. Lai palīdzētu Jums saglabāt Jūsu automobiļa veiktspēju, mēs esam sastādījuši virkni „Rūpes par Jums un Jūsu Toyota“ vadlīniju, kuras, mēs ceram, jums ļoti noderēs.

Uzzināt vairāk

/

Uzziniet vairāk par Toyota Safety Sense

Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Toyota drošība ir vissvarīgākais. Un nekas to nepierāda labāk kā fakts, ka jaunajam Toyota Avensis ir piešķirts prestižais Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums. Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde ir viena no prestižākajām auto izstādēm visā pasaulē, un, ja kādam ir atklājams kas jauns un aizraujošs, te ir īstā vieta, kur to darīt – un 2015. gadā Toyota ir daudz kas tāds, kas liks Tev celties kājās un nākt aplūkot to tuvāk. 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols Tuvojoties 2015. gada noslēgumam, mēs atskatāmies uz Toyota sasniegto šogad. Toyota uzticamība Toyota uzticamība Atklāj patiesus stāstus par Toyotas – automobiļiem, kas vienmēr ir gatavi, lai kurp dzīve Tevi aizvestu.
 
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: