Lemānas 24 stundu sacensību uzvarētājs

Uzvara ir tikai sākums mūsu sacensībai

Pēc 388 intensīviem apļiem Sartas sacīkšu trasē Francijā abi TS050 HYBRID automobiļi ieguva pirmo un otro vietu 2018. gada Lemānas 24 stundu sacensībās. Tas Toyota ir vēsturisks brīdis un – pēc 20. mēģinājuma – vērts vairāku desmitgažu pūliņus.

Kaut arī tās ir senākās un prestižākās izturības sacensības, uzvara ir tikai sākums jaunam izaicinājumam. Kļūt vēl labākiem. Palielināt jaudu, uzlabot efektivitāti, pilnveidot formas un līnijas, turpināt bezgalīgo mūsu hibrīda tehnoloģiju uzlabošanas ceļu. Grūtākie izaicinājumi ir tie, kas visvairāk palīdz mums virzīties uz priekšu.

GR Super Sport Concept

Labākā jauda un vides rādītāji

Toyota ieņemot pirmo un otro vietu Lemānas 2018. gada sezonā, nākamās paaudzes GR Super Sport Concept automobiļa hibrīda tehnoloģija ir patiesi sacīkstēs pārbaudīta. Tagad, kad šī tehnoloģija ir sevi pierādījusi kā veiktspējas, tā vides rādītāju ziņā, mēs sākam jaunu izaicinājumu. Pa tiešo no aktīviem sacīkšu automobiļiem, hibrīda tehnoloģijai esot noslīpētai sacīkšu karstumā, mūsu mērķis ir radīt aizvien aizraujošākus sporta automobiļus. Neatkarīgi no tuvākajos gados gaidāmajām pārmaiņām elektroniskajās un digitālajās tehnoloģijās mēs esam pilnībā apņēmušies būvēt tādus automobiļus, ar kuriem braukt ir sajūsminoši. Finišs ir arī starta līnija – mūsu nākotnes ražošanas līnija.

/
Dzinēja tehniskie dati
Divu turbīnu tiešās iesmidzināšanas V6 dzinējs
2400 cm3
Kombinētā jauda: 735 kW/1000 ZS (dzinējs + elektromotori)
Toyota Hybrid System – Racing (THS-R)

Kāpēc hibrīdu?

Hibrīda jauda

Apbrīnojamais TS050 HYBRID nodrošina neticamu ātrumu un apskaužamu degvielas efektivitāti.

/

/
Dzinējs:
2,4 litru V6 ar tiešo iesmidzināšanu un divām turbīnām
/
Hibrīda sistēma:
Toyota HYBRID System – Racing (THS-R)
/
Maks. ātrums:
Vairāk nekā 330 km/h
/
Akumulators:
Super vieglsvara, litija jonu

“Es esmu cieši apņēmies
darīt visu, lai automobiļi nākamos
100 gadus dāvātu izcilu brauktprieku.”
Akio Tojoda (Akio Toyoda)

Trases ierobežojumi, uz ceļa gūtas mācības

Atrodoties uz robežas, mēs ļoti daudz iemācāmies. No enerģijas atgūšanas līdz akumulatora atdzesēšanai un tā izmēra samazināšanai WEC mums palīdz ievērojami progresēt, izstrādājot mūsu hibrīda automobiļus.

/

Mērķis WEC 2018–2019

TOYOTA GAZOO Racing 2017. gads dāvāja itin visu: eiforiskas uzvaras, episkas cīņas, sāpīgus zaudējumus un vērtīgas mācības.

Iepazīstieties ar komandu

Mūsu daudznacionālā komanda apvieno autosporta pieredzes bagātības no visas pasaules. 2018.–2019. gada WEC sezonā komandai pievienojas divkārtējais Formula 1 pasaules čempions Fernando Alonso, kas beidzot piepildīs savas dzīves lielākās ambīcijas – sacensties par uzvaru Lemānas trasē.

Pilots: Maika Konveja stāsts

TOYOTA GAZOO Racing pilots Maiks Konvejs dalās savā stāstā par upuriem un neveiksmēm, un kaislību uz autosportu, kas vadījusi viņu jau no paša sākuma.

1. pilots
Automobilis: #7

Pilots: Maiks Konvejs (Mike Conway)
Valsts: Lielbritānija
Labākais sasniegums: uzvaras Monako, Makau un Longbīčas trasēs

1. pilots
Automobilis: #8

Pilots: Sebastjēns Buemi (Sébastien Buemi)
Valsts: Šveice
Labākais sasniegums: uzvara 2014. gada Pasaules izturības čempionātā

1. pilots
Automobilis: #7

Pilots: Kamui Kobajaši (Kamui Kobayashi)
Valsts: Japāna
Labākais sasniegums: Nokļuvis uz F1 pjedestāla. 2017. gada Lemānas pirmās starta pozīcijas ieguvējs

1. pilots
Automobilis: #8

Pilots: Kadzuki Nakadžima (Kazuki Nakajima)
Valsts: Japāna
Labākais sasniegums: 2014. gada Lemānas pirmās starta pozīcijas ieguvējs

1. pilots
Automobilis: #7

Pilots: Hosē Marija Lopess (José María López)
Valsts: Argentīna
Labākais sasniegums: uzvaras 2014., 2015., 2016. gadu World Touring Car čempionātos

1. pilots
Automobilis: #8

Pilots: Fernando Alonso
Valsts: Spānija
Labākais sasniegums: Divkārtējs F1 pasaules čempions

2018–2019 WEC kalendārs

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Corolla Hybrid sākas aizraujoša jauna ēra. Būvētas uz Toyota Jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformas, Corolla sedans, hečbeks un Touring Sports ievieš jaunus hibrīda dzinējus neatvairāmam braucienam. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Brauc jebkur un it visur, no pilsētas centriem līdz izaicinošiem lauku ceļiem, pilnībā jaunais RAV4 piedāvā robustu, tomēr izsmalcinātu izskatu ar plašu un ērtu salonu. Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā. Toyota piedāvā: Motivēts – Nika Brila stāsts Toyota piedāvā: Motivēts – Nika Brila stāsts Iepazīstieties ar Niku Brilu, divu Michelin zvaigžņu restorāna "Jane" Antverpenē (Beļģija) šefpavāru un īpašnieku.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: