Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

AYGO

VIENKĀRŠI BRAUC

from 9 990 €
Degvielas patēriņš no 5 l/100 km
CO2 no 113 g/km
 • Radīts, lai pārsteigtu

  Izveicīgs un gatavs doties ceļā. Pateicoties jaunajam, izteiksmīgajam izskatam, pievilcīgajam priekšgala dizainam un sensacionālo krāsu klāstam, AYGO ļauj Tev paust savu personību.

 • Efektivitāte

  Ikviena mūsu automobiļu detaļa ir analizēta, lai nodrošinātu vismazāko iespējamo ietekmi uz apkārtējo vidi un augstāko degvielas efektivitāti. Jo sevišķi to var teikt par jauno AYGO dzinēju (2NR-FKE), kas uzrāda vēl zemāku kaitīgo izmešu līmeni un iespaidīgu degvielas ekonomiju.

 • Kompakts un izveicīgs.

  Pateicoties 3,45 m garumam un tikai 4,8 metru apgriešanās rādiusam, neviens ceļš tam nav par šauru, neviens pagrieziens par asu.

 • Gatavs negaidītajam

  Kompaktajam un atjautīgajam AYGO piemīt viss, lai Tu atrastos drošībā. Aprīkots ar sadursmes novēršanas sistēmu (PCS)* un brīdinājumu par izbraukšanu no savas braukšanas joslas (LDA)* – AYGO ir gatavs jebkurai situācijai. *Daļa no Toyota Safety Sense sistēmas – ietilpst x-clusiv aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā un visu pārējo aprīkojuma līmeņu papildaprīkojumā

  Izpēti vairāk drošības aprīkojuma >

AYGO. Kur tagad brauksi?

Dzīvē ir vairāk prieka, ja atļauj sev doties, kur sirds vēlas. Kompaktais, klusais un izveicīgais AYGO bez rūpēm pārvietojas pa šaurajām pilsētu ieliņām. AYGO dizains ir radīts, arī lai pārsteigtu ar košo, izteiksmīgo un atšķirīgo jauno izskatu. Un, piedāvājot vairākas sensacionālas krāsas, AYGO dāvā Tev brīvību izpaust savu būtību.

Vēl vairāk braukšanas prieka.

Plāno mazāk, dzīvo vairāk – ar AYGO. Košs, izteiksmīgs un atšķirīgs, AYGO ir Tavs ceļš, kā izcelties uz pārējo fona.

 • Mirdzošas detaļas

  Košs, izteiksmīgs un atšķirīgs, AYGO mirdz ar LED dienas gaitas lukturiem priekšpusē un LED lukturiem aizmugurē – satriecošs izskats arī naktī, ko nav iespējams nepamanīt.

 • Vienmēr savienots

  Gudra, droša un vienkārši lietojama, AYGO viedtālruņa integrācijas sistēma ir vislabākais sabiedrotais Tavā dzīvē. Tavas iecienītākās viedtālruņa aplikācijas tiek atspoguļotas uz AYGO 7 collu skārienekrāna, un Tavā rīcībā ir Tava viedtālruņa vadība ar balss komandām – lai saņemtu navigācijas norādes, paliktu savienots un tiktu izklaidēts.

 • Izmēģini jaunas iespējas

  Dzīvē ir vairāk prieka, ja atļauj sev doties, kur sirds vēlas. Kompaktais, vienmērīgais un joprojām izveicīgais AYGO bezrūpīgi manevrē šaurās sānieliņās, uz pārpildītām šosejām un izaicinoši šaurās stāvvietās. Ļaujies intuīcijai.

AYGO ikvienā detaļā

Izsmalcināts, izteiksmīgs un savienots, AYGO ir lieliski aprīkots, lai apmierinātu Tavas vajadzības.

Esi unikāls

Esi unikāls

Atšķirīgs, izsmalcināts vai skatienus piesaistošs? AYGO unikālais salona dizains piestāvēs jebkurai personībai.

Gatavs negaidītajam

Gatavs negaidītajam

Kompaktajam un atjautīgajam AYGO piemīt viss, lai Tu atrastos drošībā. Aprīkots ar sadursmes novēršanas sistēmu (PCS) un brīdinājumu par izbraukšanu no savas braukšanas joslas (LDA) – AYGO ir gatavs jebkurai situācijai.

Izpēti vairāk drošības aprīkojuma
Riteņi, kas izceļ

Riteņi, kas izceļ

AYGO stilīgās disku apdares un slīpētie vieglmetāla diski atbilst pilsētas apavu jaunākajai modei.

Konfigurē savu AYGO

AYGO. Kur Tu izvēlēsies?

Vairāk par AYGO

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: