1. Jauni automobiļi
  2. Corolla Sedan
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Jaunais Corolla sedans

Precīzāks. Gudrāks. Drošāks.
Šis ir pirmais ieskats jaunajā un uzlabotajā Corolla sedanā. Intuitīvās tehnoloģijas un 5. paaudzes hibrīda jauda padara braukšanu aizraujošāku, savukārt izsmalcinātais eksterjers un mūsdienīgais salona dizains padara pasaulē iecienītāko Toyota modeli labāku nekā jebkad agrāk. Esi soli priekšā pārējiem un nepalaid garām jaunā Corolla sedana izlaišanu.
Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains
LED priekšējie lukturi
Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski
Elegants un dinamisks

Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains

Jauns apakšējās restes dizains ar spīdīgi krāsotu sieta rakstu piešķir košajam modelim vēl izteiksmīgākus vaibstus.

LED priekšējie lukturi

LED priekšējie lukturi nodrošina izcilu jaudu un redzamību, patērējot ļoti maz enerģijas. Gaismas diodes ir sakārtotas kopās, veidojot elegantas, izliektas līnijas, kas atbilst automobiļa nevainojamajam dizainam.

Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski

Jaunie 18 collu vieglmetāla diski, kas izstrādāti tieši GR SPORT modelim, atspoguļo sportisko automobiļa būtību. Modelim raksturīgais simetriskais dizains rada izteiksmīgu izkārtojumu un trīsdimensionālas iezīmes, kas sniedz GR SPORT modelim papildu dziļumu un dinamiku.

Elegants un dinamisks

Corolla sedana virsbūvi raksturo izsmalcinātas, plūstošas līnijas, savukārt tā pilnveidotais siluets un platā virsbūve piešķir tam nenoliedzamu spēka sajūtu.

Stils, kas izceļas

Uzmet skatienu Toyota Corolla sedanam, un tu pamanīsi tā raksturīgo ārieni ar pārsteidzošu jauno priekšējo resti un izteiksmīgiem Bi-LED priekšējiem lukturiem. Padari savu sedanu vēl spilgtāku, izmantojot mūsu divtoņu virsbūves krāsas opciju.

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Corolla sedans ir radīts tavām ērtībām, piedāvājot visaptverošas tehnoloģijas un klasē vadošo komfortu ikvienam pasažierim. 

Stila izjūta

Ja tev šķiet, ka Corolla sedans izskatās labi no ārpuses, pagaidi, līdz tajā iekāpsi. Mūsu dizaineri ir izvēlējušies augstas kvalitātes materiālu kombināciju, kas kopā izskatās patiesi pārsteidzoši, kā arī rada neatkārtojamu tekstūru daudzveidību. Stilīgie sēdekļi lieliski papildina salona dizainu. Nekas tā neuzlabo salona mājīgumu kā apgaismojums, tādēļ Corolla ir aprīkots ar iekšējo apgaismojumu visā salonā. Vēsi zilais un baltais apgaismojums piešķir salonam modernu un patīkamu gaisotni. Tas ir smalks akcents — viens no daudzajiem, kas padara šo automobili par tādu, kurā tev patiks pavadīt laiku.

Tehnoloģija dzīvei

Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa. Jaunais 10,5 collu informācijas paneļa skārienekrāns ļauj ērti un vienkārši integrēt Apple CarPlay™ un Android Auto™, nodrošinot piekļuvi tavām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm, kā arī daudzveidīgai braucienu informācijai. Arī vadītāja mērinstrumentu displejs ir pārveidots un ietver jaunu 12,3 collu kombimetru, ko pēc vadītāja vēlmēm var iestatīt četros dažādos režīmos: Casual, Smart, Sport un Tough.

Savienojies ar savu Toyota no jebkuras vietas

Inteliģentais vadības panelis sinhronizē visus nepieciešamos datus starp tavu automobili un viedtālruni. Izstrādāta, lai atvieglotu braukšanu, viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Seko līdzi braucieniem, ieplāno apkopi vai pat uzlabo savu hibrīda braukšanas stilu ar vienu pogas spiedienu. Attālināti aktivizē gaisa kondicionēšanu, lai atdzesētu vai apsildītu automobiļa salonu pirms brauciena.

Nelokāma jauda

Labāks sniegums, nemazinot efektivitāti. Mūsu piektās paaudzes pašuzlādes hibrīda tehnoloģija nodrošina labāku paātrinājumu un jaudu, nepalielinot CO₂ līmeni. 

Bauda braukt

Toyota hibrīdi nodrošina patiesu braukšanas baudījumu. Tie ir neticami ērti un ļoti atsaucīgi — un, braucot pa pilsētu, tu vari izbaudīt pilnībā elektriskā režīma rāmo klusumu. Tie arī ietaupa degvielu un samazina emisijas, un braukšana ar tiem ir tikpat ērta kā ar parastajiem automobiļiem. Un, tā kā tie uzlādējas paši, tie nav jāpieslēdz pie elektrotīkla. 

Atklāj braukšanas prieku

Visus GR SPORT modeļus darbina novatoriska, pilnā hibrīda sistēma. Izbaudi braukšanas aizrautību ar 1.8 litru hibrīddzinēju, kas sniedz pārsteidzošu jaudu un paātrinājumu apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un CO₂ emisijām. Toyota TNGA platforma nodrošina fantastisku vadāmību un zemāku smaguma centru aizraujošai braukšanai.
Toyota T-Mate. Kopā ar tevi drošākiem braucieniem
Lai nodrošinātu klasē vadošās drošības funkcijas, Toyota Corolla sedans ietver T-Mate — izpalīdzīgāko braukšanas partneri. Tas ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.
  • Toyota Safety Sense Sistēmu darbības un funkcionalitātes uzlabojumi ietver paātrinājuma palēnināšanu, kas reaģē uz pēkšņu akseleratora pedāļa nospiešanu zemā ātrumā; sadursmes novēršanas atbalstu, veicot pagriezienu krustojumā; avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kas tagad var reaģēt uz pretimbraucošiem transportlīdzekļiem; sānu sadursmes novēršanu un ātruma samazināšanu līkumos. Programmatūras bezvadu atjauninājumi nodrošinās funkciju atjaunināšanu un ļaus pievienot jaunas funkcijas.
  • Palīdzība uz ceļa Aklo zonu monitors brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu. Corolla sedans ietver arī ārkārtas e-zvana funkciju.
  • Palīdzība auto novietošanai stāvvietā Turklāt Corolla sedans ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, atgādinājumu par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātiskās bremzēšanas funkciju, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Toyota Corolla sedana galerija

Apskati Corolla sēriju

Viens izmērs ne vienmēr der visiem. Mūsu Corolla hibrīdu klāsts ir izstrādāts ar virkni funkciju, kas vislabāk atbilst tavām personīgajām komforta un praktiskuma vajadzībām.

Skatīt vairāk